Nieruchomości

239 863 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

190 000 zł1 007 m² 188,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1007 m2, położona w wyjątkowo urokliwej i spokojnej części Świerklan, w bezpośrednim sąsiedztwie dużego kompleksu leśnego. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł2 849 m² 452,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej w Starym Kisielinie z bezpośrednim dostępem od ul. Pionierów Lubuskich. Na działkę została wydana decyzja o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł64,36 m² 16 298,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Luksusowa inwestycja Z basenem I strefą relaksu 2 poziomy - Parter z tarasem i wyjściem na ogród oraz antresola | Luksusowa inwestycja z basenem i strefą relaksu | Wyspa.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 położone w Mińsku Mazowieckim przy ul. Mikołaja Kopernika. Informacje O mieszkaniu: - parter - powierzchnia 37 m2 - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 500 zł59 m² 76,27 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Hampton Home oferuje do wynajęcia piękne, słoneczne mieszkanie - przy Marinie Mokotów Do wynajęcia nowocześnie urządzone, jasne i przestronne mieszkanie na Mokotowie. Lokal znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 €297 m² 7 070,71 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 788 m²

Leach & Lang Property Consultants prezentuje nietuzinkową willę o pow. ok. 297,53 m2 zlokalizowaną na działce o powierzchni 1788 m2 w prestiżowej i spokojnej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 394 m² 104,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka nr   _2.0024.9/14 )położona w miejscowości Wilków, gmina Dalików, posiadająca decyzję o warunkach zabudowy WZ umożliwiającą budowę nawet dwóch budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony

Łobez,zachodniopomorskie

700 000 zł700 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 772 m²

Polecamy Państwu nieruchomość zabudowaną budynkami różnego przeznaczenia o łącznej powierzchni około 700 m2 położonej na działce o powierzchni 7772 m2 w okolicach Łobza.

Szczegóły ogłoszenia

138 500 zł1 385 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie po pracy odpoczniesz od zgiełku miasta, a poranki przywitają Cię widokiem na zielone wzgórze i śpiewem ptaków? Ta działka we Mstowie przy ul. Wolności spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 255 920 zł104,66 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47 mieszkań na 5 kondygnacjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł168,87 m² 3 256,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż domy w nowo powstającej inwestycji w stanie surowym otwartym zlokalizowane w Goszycach mieszczących się w gminie Kocmyrzów-Luborzyca. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł62,50 m² 4 784 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Kupno bez usługi pośrednictwa. Mysłowice, stawowa 27 Piętro 10/10 Duży balkon z pięknym widokiem Do centrum 2 km Kuchnia po remoncie w 2022- gwarancja 25 lat na meble Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł15 762 m² 60,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 15762 m2 położona wśród terenów rolnych oraz zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość nie jest objęta mpzp. Media: prąd, woda miejska. Cicha spokojna okolica. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

998 800 zł435 m² 2 296,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Budynek o pow. 435m2 przy ul. Leonów, gm. Niemce na działce o pow. 3398m2 z gotowym projektem do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 626 000 zł108,20 m² 15 027,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność zaoferować Państwu obiekt, który sprawdzi się jako inwestycja. Jeśli szukasz miejsca na swój wymarzony biznes ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł1 988 m² 1 710,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,50 m² 12 101,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z doskonałym doświetleniem i świetną komunikacją? Poznaj wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł128,55 m² 6 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Po wielu udanych inwestycjach czas na kolejną inwestycję: segment lewy - dostępny. Segment prawy - sprzedany. Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł50 123 m² 93,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 50 000 m blisko Gryfina, stare Brynki Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 50 123 m , położoną w malowniczej i spokojnej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł39 m² 11 512,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Do sprzedaży oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m położone przy ul. Sikorskiego w Pruszczu Gdańskim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł63 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

** Oferta tylko w Biurze knc City ** ** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze ** niezabitów gm.Poniatowa: polecam do zakupu mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł136,30 m² 5 062,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

NA sprzedaż nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej luzino, ul. Robakowska Możliwy zakup przez cudzoziemców bez zezwolenia mswia! dom Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł155 m² 6 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Dom z zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155m2 na działce 305m2, w miejscowości Sielachowskie w gminie Wasilków. Przestrzeń mieszkalną stanowi: parter: - wiatrołap - salon - strefa.

Szczegóły ogłoszenia

483 355 zł47,21 m² 10 238,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość - trzy-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 47,20 m2. Nieruchomość położona na II piętrze nowego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 383 m² 108,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlano - inwestycyjna w Starczanowie koło Nekli. Powierzchnia: 1383m2 Front: 41m Bok: 38 m Możliwość zabudowy handlowo - usługowej, mieszkalnej lub mieszanej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 150 m² 77,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni 11,50 a, zlokalizowana w Juszowicach (gm. Rudna). W mpzp grunt objęty symbolem mp, który przewiduje przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 zł/m²120 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal usługowo-handlowy o powierzchni 100 m2 do wynajęcia w Radomyślu Wielkim położony na I piętrze.Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł50 m² 79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 50 m w prestiżowej inwestycji " Podgórze Park Hill" przy ul. Jana Zamoyskiego. Lokalizacja Inwestycja jest z lokalizowana na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

404 390 zł1 526 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Stawiguda, 1526 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1526 m, położona w miejscowości Stawiguda. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 870 m² 171,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1870 m , położona w Sierockim gm. Biały Dunajec. Działka lekko nachylona w kształcie zbliżonym do kwadratu (o bokach ok. 43 m) o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

8 520 000 zł28 400 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ziemia podzielona na dwie działki: 18,400 metrów kwadratowych 10,000 metrów kwadratowych Działki leżą blisko siebie około 200 m. od siebie. Na ziemi można budować osiedle pod warunkiem.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 477 m² 270,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Koleczkowie - 1477 m , ul. Lipowa. Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

110,84 zł/m²60,45 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem lokal handlowo usługowy położony na parterze budynku przy ulicy Piltza 40 w Krakowie. Oferowany lokal jest w pełni wykończony i zaadoptowany do działalności.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł180,24 m² 7 212,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Nowoczesny dom Z widokiem na jezioro Nowoczesny dom | Prywatny dostęp do jeziora | Kraina tysiąca jezior Dom z własnym dostępem do jeziora. Przestronny taras oraz ogród z widokiem na wodę.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł7 526 m² 261,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dzień dobry! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 7526 m2 zlokalizowaną w Tychach, wartogłowiec przy ul. Paproci. Dojazd do działki bezpośrednio drogą gminną. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł220 m² 9 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Przedstawiamy funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 170 m, położony w spokojnej i zielonej okolicy Osowca. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 1400m2 ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 259 961 zł50,07 m² 25 163,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

**luksusowy Apartament z Ogródkiem przy Parku Oliwskim - Gdańsk Oliwa | 50,07 m | 2 pokoje | Parter** Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni **50,07 m **, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł208,50 m² 3 213,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż: dwa nowe domy w zabudowie bliźniaczej w wykończeniu deweloperskim Mokra pod Jarosławiem Lokalizacja: domy położone w miejscowości Mokra pod Jarosławiem, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 000 zł32 m² 16 031,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: apartamenty inwestycyjne charakteryzują kompaktowe układy z wyraźnie wydzielonymi strefami dziennymi i nocnymi z myślą o najwyższej wygodzie lokatorów. W lokalach.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²420,66 m² 13 882 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:tak

Adres: ul. Ściegiennego 7, stalowa Wola Powierzchnia najmu: 420,66 m2 Liczba pomieszczeń: 23 Grunt: dz. ewid. nr 366 o pow. 0,0508 ha Cena: 33,00 zł netto/m2 do negocjacji Poczta Polska S.A.