Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

128 000 zł10 600 m² 12,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka leśna o powierzchni 10 600 m , położona w malowniczej wsi Grabina Radziwiłłowska, w gminie Puszcza Mariańska. To idealna propozycja dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

24 000 zł1 200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 1200 m2 z zapleczem socjalno- biurowym. Rampy! poziom zero! Możliwość dostosowania według potrzeb klienta.

Szczegóły ogłoszenia

30,04 zł/m²21,47 m² 645 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia propozycję najmu pomieszczenia kas biletowych w budynku dworca pkp w miejscowości Nidzica o powierzchni 21,47.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł301 m² 4 451,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:7 195 m²

Agentka prowadząca:anna nieboras po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro To jest oferta typu multipotencjał. Nieruchomość w Górkach Wielkich przy ulicy Barujec nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

56 zł/m²38,86 m² 2 176 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia dwupokojowy lokal biurowy o powierzchni 38,86m2, położony w samym centrum Warszawy przy ul. Elektoralnej 13. Lokal znajduje się w klimatycznej kamienicy z 1904 roku, co.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł76 m² 3 276,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Marzysz o domu w spokojnej i zielonej okolicy, wśród lasów i jezior, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Gorzowa Wielkopolskiego ? Ta nieruchomość spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

203 000 zł829 m² 244,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działka w bardzo dobrej lokalizacji w Zielonce w gminie Białe Błota o powierzchni ok 830 m2! Działka położona w cichej, spokojnej okolicy, blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

35,89 zł/m²28 m² 1 005 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 28m2 w Białej Podlaskiej przy ulicy Brzeskiej. Lokal znajduje się na piętrze, w jego skład wchodzą dwa pomieszczenia. Łazienka ogólnodostępna.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²17,80 m² 712 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro/gabinet o powierzchni 17,80m2 położony na 4 piętrze budynku biurowego na Pomorzanach. Biuro położone na 4 piętrze/z 4 w budynku biurowym bez windy, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł43,10 m² 7 889 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne mieszkanie na parterze o pow. 43,10 m2 po generalnym remoncie. Położone w samym Centrum miasta. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł3 009 m² 96,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W pepper house atuty: - cicha okolica i kameralna miejscowość! - bliskość natury, zaledwie 10 minut do lasu! - zaledwie 25 minut drogi do Gdańska! - wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł100 m² 8 880 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Szukasz dużego mieszkania w centrum z zielonym tarasem? Cenisz sobie przestrzenie? Jeśli tak, przeczytaj do końca! Na sprzedaż bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni aż 100 m !.

Szczegóły ogłoszenia

309 690 zł1 102 m² 281,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana Wodnica (obręb Wodnica), gm. Ustka Na sprzedaż atrakcyjna działka o numerze 26/9, położona w miejscowości Wodnica, w gminie Ustka. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł38,64 m² 15 243,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż nowoczesny dwupokojowy apartament z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, położony w prestiżowym kompleksie Baltic Horst w Niechorzu, zaledwie około.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł60,16 m² 6 299,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie na sprzedaż w Lęborku - 60,16 m , blisko centrum, gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania w dogodnej lokalizacji, które jest gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł779 m² 7 317,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Dwa obiekty Z funkcją pensjonatową ______________________________________________ 1. Nieruchomość składająca się z dobrze prosperującego obiektu z funkcją pensjonatową (ocena na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy na wynajem absolutnie wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Krakowa na Woli Justowskiej. Mieszkanko jest klimatyczne i przytulne, mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ławki

Ławki,warmińsko-mazurskie

85 000 zł1 372 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną i atrakcyjnie położoną działkę w miejscowości Ławki, gmina Ryn o pow. 1372 m2. Numer działki 29/4 Działka z malowniczym widokiem na mazurską przyrodę,.

Szczegóły ogłoszenia

100,27 zł/m²83,77 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 83,77 m2 na parterze, narożny z witrynami, położony na osiedlu Beauforta przy ul. Paderewskiego 2 Do wynajęcia jest lokal użytkowy znajdujący się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł230 m² 6 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:683 m²

Przestronny dom w ekskluzywnej dzielnicy Wągrowca Zapraszam na prezentację zadbanego przestronnego Domu z częścią komercyjną. Uwaga! Zmiana Ceny! Cena: 1 390.000 PLN (do negocjacji).

Szczegóły ogłoszenia

140 420 zł1 652 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działki budowlane o po.w 1516,1700m2,1835m2,1652, itp. ( 5 działek)( na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych , ,jest wywołany plan zagospodarowania terenu, w pobliżu las.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł21 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na os.Podwawelskim, 3p. w 4-piętrowym bloku z lat 70. Pokój z ekspozycją płd., aneks kuchenny w przedpokoju (lodówka + 2 palniki gazowe), łazienka (pralka). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²53 m² 1 325 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie proponuje Państwu oddanie w najem nieruchomości położonej w Krośnie, przy ul. Kolejowej. Przedmiotem oferty są pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł200 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:585 m²

Na sprzedaż: dom 400 m + działka 585 m ul. Sitnicka, biała Podlaska Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Białej.

Szczegóły ogłoszenia

1 826 919 zł4 951 m² 369 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w miejscowości Wiktorów gm. Leszno. Malownicza lokalizacja w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Szybko rozwijająca się okolica. Grunt przeznaczony na.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł55 m² 3 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej ok. 47 m (powierzchnia całkowita 55 m wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 250 zł19,91 m² 27 486,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Klimatyczna kawalerka na Starym Mieście, w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie blisko komunikacji miejskiej, infrastruktury (sklepy, lokale, szkoły). Mieszkanie: - pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł81 m² 3 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:17 451 m²

Na sprzedaż dom z sadem wiśniowym Władysławów, gm. Lipsko, woj. mazowieckie. Na sprzedaż nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Władysławów, gmina Lipsko, powiat lipski,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł3 000 m² 231,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bardzo ładny teren na skraju puszczy,we wsi Pieńków,w gminie Czosnów, z pozwoleniem na budowę domu mieszkalnego o powierzchni zabudowy 123,5m2.W projekcie na parterze oprócz przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł29 m² 11 034,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Brwinów mieszkanie 29m po podłodze 38m2, stan deweloperski kamienica. Do kupienia wyjątkowe mieszkanie idealne dla singla lub pary. Położone w willowej części Brwinowa w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 687 700 zł3 162 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3162 m , położona na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp). Nieruchomość znajduje się w obszarze oznaczonym symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł40 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura okazja Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Mikołajczyka 12 - 2. piętro niskiego bloku z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł125 m² 6 392 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania przy ul. Cieszkowskiego. Spokojna ulica z duszą w Dzielnicy muzycznej dla konesera. Budynek Odrestaurowana trzy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł121 307 m² 6,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna o powierzchni 12,1307 ha położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Klimontów,świętokrzyskie

449 000 zł180,50 m² 2 487,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący częściowo wykończony, w doskonałej lokalizacji przy ul. Jakuba Zysmana w Klimontowie (woj. świętokrzyskie). Podstawowe informacje - powierzchnia użytkowa: 172,3.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł94,88 m² 4 110,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie w Bystrzycy Kłodzkiej To wyjątkowe mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy o niepowtarzalnym charakterze i historii zapisanej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł8 500 m² 37,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 85 arów położoną w gminie Jodłownik. Teren oznaczony symbolem mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

2 870 000 zł8 200 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna zlokalizowana na Drabiniance o powierzchni 82 arów. Nieruchomość ma wydłużony kształt o wymiarach około 30 x 265 m, co daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

17,52 zł/m²565 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Masz pomysł na własny biznes rozrywkowy, ale nie wiesz od czego zacząć? Szukasz miejsca z potencjałem, które możesz rozwijać od pierwszego dnia? To ogłoszenie jest dla Ciebie. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł1 073 m² 2 328,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:6 647 m²

Hala handlowo usługowa - Dzierżoniów, ul. Parkowa - Centrum miasta. Polecam na sprzedaż halę handlowo-usługową na terenie Dzierżoniowa, przy ul. Parkowej. W bardzo dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł217,80 m² 8 585,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Polecamy do sprzedaży bardzo ładny dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 217,8m2 położony na 18 arowej działce w Dąbrowie k/ Opola. Budynek murowany, ocieplony.