Nieruchomości

239 902 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje z Potencjałem + Osobna Kuchnia - Tarnów, ul. Pułaskiego | Idealne pod Inwestycję! Szukasz nieruchomości, którą wykończysz dokładnie tak, jak chcesz? A może planujesz zakup pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

985 000 zł144,82 m² 6 802 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Nowy bliźniak 144,82 m w spokojnej, zielonej okolicy - Wycinki Osowskie Przedstawiamy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka) o powierzchni 144,82 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł53,62 m² 18,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie po całkowitym remoncie położone na 2 piętrze kamienicy. Mieszkanie poza 2 pokojami posiada dużą przestronną kuchnię z ogrzewaniem podłogowym i ścianami.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł65,51 m² 6 747,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

| rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie o pow. 65,51 m2 położone w kamienicy, zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta, przy ul. Sienkiewicza. Kamienica w podwórzu. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest przytulne, 2-pokojowe odświeżone mieszkanie zlokalizowane przy Al. Wolności - dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie Świetna lokalizacja zapewnia dogodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

8 896 zł2 780 m² 3,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u nas! Najatrakcyjniejsza działka w okolicy przy zjeździe przy głównej trasie S6 w Gdyni na Wielkim kacku/kaczych Bukach. Działka o pow.2780m2. Działka jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł49,67 m² 19 730,22 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,67 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu w prestiżowej inwestycji Cystersów Garden. Idealne zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł2 368 m² 175,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział gospodarowania nieruchomościami W krakowie ul. Kamienna 8, 30-001 kraków ogłasza przetarg ustny nieograniczony na zbycie: prawa użytkowania wieczystego gruntu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lubczyna

Lubczyna,zachodniopomorskie

3 500 000 zł1 000 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:22 804 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nietuzinkową ofertą sprzedaży hali magazynowej z chłodnią, pomieszczeniami biurowymi oraz przestronnym mieszkaniem. Oferowany Państwu obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 217 m² 37,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Nieruchomość Powierzchnia: 3217 m2 Wymiary: 52 x 119 x 123 m Kształt: trójkąt Teren działki: płaski Ogrodzenie: nie Miejsca postojowe: na terenie Dojazd: asfalt To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko U nas. Klient Komfort, nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja - to właśnie wyróżnia inwestycję przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku. To miejsce stworzone dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł130 m² 2 923,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO sprzedaży lokal W centrum sieradza Lokal o pow. całkowitej ok 130 m2 - w domek szeregowy Lokal znajduje się w centrum miasta, dzięki czemu idealnie nadaje się na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 220 zł27,38 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament inwestycyjny na sprzedaż, w prestiżowej inwestycji w Ustroniu, zlokalizowanej u stóp Czantorii Wielkiej. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

998 400 zł768 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: emilian Janusz Licencja nr 28295 Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel:   oferta dostępna tylko W sdp nieruchomości Podstawowe informacje: działka budowlana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

6 650 000 zł720 m² 9 236,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu Pawilon Handlowy w pełni wynajęty na sprzedaż przy ul. Gustawa Morcinka w Dąbrowie Górniczej.Pawilon wolnostojący powstał w 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł1 026 m² 239,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa. Powierzchnia: 1026 m kw. Kształt: prostokąt/kwadrat Ogrodzenie: nie Dojazd: droga wewnętrzna (udział w drodze) Media: gaz, prąd, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jedle

Jedle,świętokrzyskie

150 000 zł3 661 m² 40,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

| na sprzedaż działka o pow. 3 661 , zlokalizowana w miejscowości Jedle, gm. Łopuszno. Dojazd do działki drogą asfaltową, wojewódzką, a następnie gminną (nieurządzoną). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 460 000 zł2 000 m² 1 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m2 na Białołęce (kobiałka). Działka w kształcie prostokąta. W studium oznaczona symbolem M2 - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł45,60 m² 6 030,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ciche i zielone ale dobrze skomunikowane osiedle - to aspekty, które łączy ze sobą niniejsza oferta nieruchomości przy ul. Kaliny! To przytulne mieszkanie o powierzchni 45,60 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł111,38 m² 12 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez prowizji Segment środkowy 111,38 mkw. Parter około 40 mkw plus garaż, piętro około 56 mkw oraz piętro drugie około 40 mkw. Salon z aneksem, 3 sypialnie, 2 łazienki, wc, 2 garderoby, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 243 m² 119,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Wyłączność - oferta dostępna tylko u nas Działka budowlana nieuzbrojona o numerze ewidencyjnym 44/10 (przeznaczenie według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego: tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł100 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Zielątkowo, dom parterowy 100 m2, działka 1253 m2, polecam do kupna klimatyczny parterowy dom w Zielątkowie z widokiem na stawy i tereny leśne, około 16 kilometrów od ronda Obornickiego.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 862 m² 34,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka na sprzedaż pod zabudowę na granicy Małopolski i Podkarpacia Przedstawiamy do sprzedaży działkę o powierzchni 0,2862 ha przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł1 171 m² 77,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej, idealnej pod realizację wymarzonego domu, położonej w malowniczej miejscowości Murzynowo, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Lipce,dolnośląskie

2 496 500 zł10 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki usługowe zlokalizowane w obrębie Lipce-Gniewomirowice, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 94. Teren o dużym potencjale inwestycyjnym w sąsiedztwie dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł150 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta sprzedaży - dom W zabudowie dwulokalowej W skrzeszewie Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 150 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł10 m²

 

Piętro:parter/10

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu ładnego pokoju w Katowicach, do wynajęcia pokój w mieszkaniu przy ulicy Janasa 15a. Pokój wyposażony w wygodne rozkładane łóżko,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 900 zł166,20 m² 7 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom. Piękny Rejon. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 166 m2, położonego na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

5 836 zł2 000 m² 2,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu plac ładunkowy przy torze numer 2 oraz torze numer 22, zlokalizowany w miejscowości Dąbrowa Białostocka, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 456 m² 116,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki komercyjne z ogromnym potencjałem pod zabudowę usługowo - produkcyjną, zlokalizowane niedaleko miasta! Zagumnie, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: dz iałki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł2 345 m² 159,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przestronna działka budowlana położona w spokojnej, zielonej okolicy miejscowości Budy-Grzybek. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł65,60 m² 11 737,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne i ustawne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Gdańsku, w dzielnicy Osowa. Lokal znajduje się na wysokim parterze w niskim, 2 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 008 m² 992,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż działkę położoną w samym Centrum Wrześni kilka kroków od Ratusza przy skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w miejscowości Ancuty spokojna okolica w pobliżu rzeki Narew Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Na sprzedaż kompleks 25 działek budowlanych z miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 430 m² 102,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży dużą działkę w Lisim Ogonie. Działka o powierzchni 3430 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

84 700 zł1 100 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka w Łagodzenie, obręb: zieleniec, gm. Deszczno. Działka oddalona 5 min od Gorzowa Wlkp. Do sprzedaży działka o pow. 1100 m2, w atrakcyjnej cenie 77.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 897 665 zł71,61 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament Premium. Wyjątkowa lokalizacja. Nagrodzona inwestycja. Wysokiej klasy apartamenty. W tym miejscu świat zewnętrzny zwalnia. To przestrzeń, która pozwala odpocząć, cieszyć się chwilą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 730 zł75,48 m² 19 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kobieli w Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz amatora pieszych wędrówek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Górkło

Górkło,warmińsko-mazurskie

1 850 000 zł212,65 m² 8 699,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:980 m²

Na sprzedaż piękny, nowoczesny dom zaadaptowany na pensjonat agroturystyczny w urokliwej miejscowości Górkło, zaledwie 200 metrów od jeziora Górkło, które wchodzi w skład Szlaku Wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł1 930 m² 81,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biura Galicja Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Chmielnik, zaledwie kilometr od granic Rzeszowa. To idealna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 037 zł36,19 m² 14 949,92 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.