Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

839 000 zł53,90 m² 15 565,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na warszawskiej Woli. Mieszkanie mieści się przy ul. Smoczej, w 10cio piętrowym bloku, na 6tym piętrze (dwie windy).

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł42,50 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości Home Space prezentuje mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 4. piętrze budynku przy ul. Kosynierów. Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni ok. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Sokółki

Sokółki,warmińsko-mazurskie

90 000 zł13 561 m² 6,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sokółki, gmina Kowale Oleckie, działka rolna nr 79/4 o powierzchni 1,35 ha; sprzedawana nieruchomość znajduje się w zwartej zabudowie, w centrum wsi z dojazdem drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 999 zł139,90 m² 7 719,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 296 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 999 000 zł104,08 m² 19 206,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Serdecznie zapraszam na na dzień otwarty w najbliższą środę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. W skrócie ul. Lazurowa 11a / Bemowo apartament gotowy do zamieszkania / 5 pokoi/ 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł89 m² 6 617,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy etap już w sprzedaży! Rewelacyjna cena: 589.000 zl i 599.000 zł brutto. (dostępne tylko dwie sztuki!) Rabowice - ul. Czerwona. Nowe, śliczne osiedle, nowoczesna architektura, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł33,18 m² 7 805,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne i przytulne mieszkanie zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej części Chorzowa, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

24 900 zł1 000 m² 24,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w sercu natury Łubowa, gm. Tarłów Szukasz miejsca na swój wymarzony dom, gdzie cisza i zapach lasu są na wyciągnięcie ręki? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł46 m² 13 021,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferowane jest przestronne i funkcjonalne mieszkanie, idealne zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się w zadbanym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł80 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących komfort, wysoki standard i doskonałą lokalizację. Apartament mieści się w nowoczesnym apartamentowcu z 2021 roku, położonym tuż nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł5 314 m² 131,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wola Batorska, gmina Niepołomice. Działka o pow. 5314 m 2 , pod zabudowę jednorodzinną, w okolicy Puszczy Niepołomickiej. Działka usytuowana ok. 6,5 km od centrum Niepołomic,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł61 m² 59,02 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z dwoma balkonami tuż obok ch Serenada ul. Bohomolca 1 | Prądnik Czerwony. OC Najemcy w prezencie! Mieszkanie dostępne od zaraz! kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł100 m² 2 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: dobre usytuowanie, spore natężenie pieszych i aut, w pobliżu dogodny parking. Idealny na: sklep, usługi, siedzibę firmy. Rozkład: duża sala usługowo sprzedażowa(ponad 70m2),.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł11 600 m² 60,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa atrakcyjna cena! Na sprzedaż: dwie atrakcyjne działki w Kobylnicy przy ul. Kasztanowej o łącznej powierzchni 11 600 m . Przedmiotem sprzedaży są dwie sąsiadujące ze sobą działki.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł30 m² 4 233 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal handlowo - usługowy - ścisłe Centrum Świebodzic! Na powierzchnię lokalu składa się sala główna o powierzchni około 20 m2 oraz zaplecze socjalno magazynowe i toaleta. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł126,90 m² 2 364,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Połowa bliźniaka w stanie surowym otwartym. Prąd w ulicy do wody miejskiej 100 m, do kolektora ściekowego 100 m. Bardzo dobra lokalizacja ok. 1200 m do rynku Skierniewic, podobnie do dworca.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł320 m² 9 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Leach and Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący (może być dwurodzinny) o pow. całk. ok. 320 m2 (pow. mieszk. ok. 260 m2) położony na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł8 800 m² 22,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Maszkienice, gmina Dębno. Działka o numerze ewidencyjnym 85/3, powierzchni 88 arów, w kształcie prostokąta. Szerokość frontu wynosi około 31.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł260 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:868 m²

Atrakcyjna oferta sprzedaży nieruchomości nadmorskiej. Nieruchomość składa się z domków letniskowych oraz domu całorocznego. Domki w bardzo wysokim standardzie, sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Warszawa,mazowieckie

1 799 000 zł2 034 m² 884,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną o powierzchni 2034 m położoną na Wawrze, przy granicy z Józefowem. Dookoła działki wyłącznie zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 372 zł54,28 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja W duchu nownoczesności - oddana do użytku! komfortowy apartament 3 pokojowy Z garderobą O pow. 54,28 m2! Z balkonem O pow 3,1 m2! doskonała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł157 m² 6 681,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Niepowtarzalna oferta dom 5 pokoi, w Łomiankach Dolnych. Dom w stanie developerskim o podwyższonym standardzie. Nieruchomość świetnie skomunikowana z Warszawą. Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł46,36 m² 8 175,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Żyj wygodnie - blok z windą i dużą loggią z widokiem na zieleń Piła, zielona Dolina Szukasz mieszkania w niezwykle lubianej lokalizacji w Pile? 2 pokojowe mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 zł108 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 6 pomieszczeń biurowych o pow. 108 m2, położone na II piętrze w Olsztynie ul. Partyzantów przy salonie Skody, rondzie Bema. Istnieje możliwość wybrania dowolnej ilości.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł200 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 728 m²

Rudnik, gm. Dobczyce - dom wolnostojący na widokowej działce 1,17 ha. Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 145 m (całkowitej 200 m ), zlokalizowany w Rudniku, zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²205,02 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Adres: ul. Zwycięstwa 9a, jaworzno Powierzchnia: 205,02 m2. Liczba pomieszczeń: 5 Grunt: dz. ewid. nr 143, o pow. 501m2. Cena: 20 zł/m2. Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 zł49,75 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kawalerka (pow. 49,75 m2) usytuowane na parterze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Nietuzinkowe mieszkania o wysokości ponad trzy metry z dwoma ogromnymi oknami, które skierowane jest do osób,.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł327 m² 9 082,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 522 m²

Szukasz bezpiecznej i rentownej inwestycji w nieruchomości komercyjne? Prezentuję na sprzedaż nowoczesny obiekt magazynowy w doskonałej lokalizacji w Starych Babicach, który już od.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł58,36 m² 11 806,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

2 komórki lokatorskie + miejsce postojowe W cenie! 3 pokoje! gotowe do wprowadzenia! msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż funkcjonalne, wykończone pod klucz mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

8 900 zł300 m² 29,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Hala położona w bardzo dobrej lokalizacji z dużym placem manewrowym. Teren ogrodzony, monitorowany z całodobową ochroną. Dostęp do hali 24/h. Hala ogrzewana, położona na poziomie "0",.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł2 000 m² 439,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjna 2000 m - główna arteria, dynamiczna okolica! Świetna lokalizacja z ogromnym potencjałem. Działka położona przy głównej arterii komunikacyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

19 000 zł360 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Luksusowy dom z ogrodem i sauną | 5 sypialni + gabinet | klimatyzowane poddasze | zamknięte osiedle | Zawady Przestronny, gustownie wykończony dom o powierzchni 360 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

694 800 zł57,90 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal w stanie deweloperskim, w nowoczesnym ,wysokiej klasy Apartamentowcu. Położony w doskonałej Lokalizacji - Białołęka Kobiałka - Szamocin Lokal usługowo-handlowy, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 150 m² 182,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1150 m kw położona w miejscowości Czarny Las w gminie Góra Kalwaria, niedaleko stacji pkp Czachówek Wschodni. Działka ma wymiary 37 m od.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł2 440 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy ładną, dużą działkę budowlaną w zacisznym miejscu w Szczepanku. Działka z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. Urokliwe miejsce z widokiem na las i pola.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł190 m² 5 157,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Centrum. Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 190 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Przyjezierze

Przyjezierze,kujawsko-pomorskie

135 000 zł35 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:920 m²

Polecam do sprzedaży domek i działki w Przyjezierzu - Ostrowie , kompleks Jezior Powidzkich od północnej strony. Do plaży ok. 1000m. Przyjezierze to miejscowość rekreacyjna z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł110 m² 5 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Przestronne domy w spokojnej okolicy w Rakowiskach. Parametry domupowierzchnia użytkowa: 110,68 m2garaż w bryle budynku: 18,27 m2 miejsce na jedno auto Ponadstandardowa wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł76,99 m² 24 938,30 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Warszawa | wola | ul. Giełdowa | apartament 2 pok. Wynajem | taras | metro Mam przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość na sprzedaż w pięknej inwestycji przy ul. Giełdowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł121,19 m² 5 363,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 121 m znajduje się na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy na bydgoskim Okolu. Lokal wymaga remontu, jednak jego stan pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Betkowo,wielkopolskie

875 000 zł115,90 m² 7 549,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Piękny dom parterowy w Betkowie - idealny dla rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, bardzo zadbanego domu.