Nieruchomości

239 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

75 zł/m²144 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Nowe lokale usługowe premium W ścisłym centrum piły Jeśli szukasz miejsca, które zrobi wrażenie na Twoich klientach znajdziesz je właśnie tutaj na " Sikorskiego 81" w Pile. Ten wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł3 100 m² 54,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Piękna działka rolna w kształcie trapezu o powierzchni 3100 m2 w Zabłudowie, można uzyskać warunki zabudowy. Działka nie jest ogrodzona. Wymiary działki:71x78x25x79 m Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł56,38 m² 9 755,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Są mieszkania, które od razu sugerują gotowy scenariusz życia i takie, które dają przestrzeń, by napisać go po swojemu. To przy al. 3 maja 33 w Legionowie zdecydowanie należy do tej drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

6 126 480 zł17 018 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 17018m2(1,7ha) - Lublin, zadębie okolice ul. Mełgiewskiej. Działka bardzo dobrze widoczna obiekt z głównej ulicy! Działka płaska, szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

38,10 zł/m²1 050 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Willa o charakterze rezydencji z dużym potencjałem inwestycyjnym z możliwością do wykorzystania na placówkę dyplomatyczną, siedzibę firmy, ośrodek zdrowia, dom opieki, szkołę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł92,86 m² 6 450,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Osiedle - " ogrodove " wojnowice ( - usytuowanie pomiędzy Nadolicami a Czernicą od każdej miejscowości ok 2 km. ) dom w zabudowie Bliźniaczej - ostatni budynek z I etapu. ( w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Grzędzice,zachodniopomorskie

660 000 zł101,50 m² 6 502,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, w wysokim standardzie deweloperskim. Dom jest zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grzędzic. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

13,80 €/m²611 m² 8 432 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Ekskluzywna powierzchnia komercyjna z witrynami na terenie dużego kompleksu | Powierzchnia od 225 mkw do 2430 mkw | Możliwość przystosowania i wykończenia lokalu pod potrzeby najemcy english.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 286 m² 349,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Ignatkach o powierzchni 1286 m z wydanym pozwoleniem na budowę oraz projektem domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 190,9 m z garażem dwustanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

284 999 zł59,80 m² 4 765,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokojowe mieszkanie z balkonem Czeladź, piaski Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,80 m , położone na 4. piętrze na osiedlu Dziekana w Czeladzi (dzielnica Piaski). Układ: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł125 m² 7 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta na zakup domu w zabudowie bliźniaczej (budynek dwulokalowy) Dominów - Lublin. Kameralne osiedle, kompleks 2 budynków "bliźniaków" na granicy Dominowa i Lublina. Domy są nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł3 732 m² 160,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę z przeznaczeniem pod zabudowę usługową, produkcyjną i magazynową, położoną w Katowicach-Szopienicach o pow. 3732 m2 - media tj. prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł149,41 m² 5 347,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w malowniczej i spokojnej części miejscowości Pobiedziska Letnisko. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 119 zł52,11 m² 8 350,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Police, nowe mieszkanie 3 pokoje, 52,11 m2, sprzedaż. Inwestycja w Policach przy ul. Grunwaldzkiej to doskonała lokalizacja w starej części Polic. W bliskiej odległości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 200 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - 4 atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Brzeście, gmina Baboszewo, powiat płoński Szukasz spokojnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł160 m² 9 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w Julianowie - 160 m - po remoncie - garaż w bryle Na sprzedaż funkcjonalny segment o powierzchni 160 m , położony w zielonej, spokojnej części Julianowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

194 520 zł1 621 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Miejscowość położona jest nad rzeką Iną, 8 km na północny zachód od Stargardu w woj. zachodniopomorskim. Na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach od 1400m2 do 1885m2. Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł180 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 184 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, wybudowany w 2015 roku na działce o powierzchni 1184 m , zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia oraz możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

5 969 zł127 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy wyjątkową okazję na wynajem przestronnego lokalu o powierzchni 127 m , usytuowanego z wejściem na poziomie `0` w nowoczesnym biurowcu, zlokalizowanym w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38 m² 18 394,74 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Warszawy! Piętro: 12 z windą Powierzchnia: 38 m Forma własności: pełna własność (grunt uregulowany), księga.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł56 m² 9 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mikołów osiedle przy plantach - 56 m2 - 3 Pokoje + Do Wejścia we speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne, funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

23 050 zł461 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Wyjątkowy obiekt wolnostojący w Trzebnicy o powierzchni 461 m2, z możliwością dowolnego podziału. Obiekt usytuowany przy głównym ciągu komunikacyjnym, obok galerii handlowej. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł72 m² 4 138,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealna inwestycja w sercu Tarnowa! Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 72,8 m (możliwość powiększenia o około 40 m2), położony w ścisłym centrum miasta - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Żałe,kujawsko-pomorskie

330 000 zł30 000 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka rolna trzy hektary, położona w miejscowości Żałe, granicząca z miejscowością Nadróż. Bardzo dobra klasa ziemi- iiib-1,63 ha iva-1,37ha. Oferta na wyłączność Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł20 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Przedmiotem oferty jest garaż jednostanowiskowy w zabudowie szeregowej położonym w Gorzowie Wielkopolskim - Centrum Miasta. W skład powierzchni nieruchomości wchodzi pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Żórawina,dolnośląskie

1 100 000 zł2 091 m² 526,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż piękną działkę o powierzchni ok 2090 m2, położoną w gminie Żórawina, ok. 2 km od Ołtaszyna. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową ( zjazd z drogi głównej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł127 m² 3 141,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Mazuria Estate prezentuje Państwu dwupoziomowy dom po generalnym remoncie, położony w malowniczej miejscowości Szymanowo - w otoczeniu jezior i lasów. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

729 900 zł70 m² 10 427,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Ofertę stanowi mieszkanie wykończone wysokiej klasy materiałami z dbałością o każdy szczegół. Lokal usytuowany jest w niskim bloku przy ul. Skautów (boczna ul. Popiełuszki) na III.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,53 m² 14 134,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 56,53 m , położonego w budynku z 2018 roku przy ul. Jeleniogórskiej w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł62,95 m² 24 463,86 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, na sprzedaż luksusowy apartament z 2023 roku. Nieruchomość zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią sobie komfort, bliskość centrum i tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł350 m² 2 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom we wsi Krasice nad rzeką San (do brzegu rzeki 270 m drogą i ok 170 m w linii prostej), powiat Przemyski, gmina Krasiczyn (1,5 km od zamku) - Pogórze Przemyskie, park.

Szczegóły ogłoszenia

86 275 zł1 015 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona na pograniczu Ciechocinka i Siarzewa. Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych. Cicha i spokojna w oddaleniu od.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²18,60 m² 837 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Warszawa Centralna - lokal/magazyn nr W04 w Galerii Zachodniej o pow. 18,60 m2. Przewidywany rodzaj działalności: handlowo-usługowa/magazyn; bez możliwości jakiejkolwiek działalności.

Szczegóły ogłoszenia

641 000 zł45,57 m² 14 066,27 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone na warszawskim Bemowie - w zielonej i świetnie skomunikowanej okolicy. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł53,60 m² 4 888,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 53,60 m2. Lokalizacja: konin ul. Wyszyńskiego Lokal składa się z 3 pokoi (15,5 m2, 12 m2, 8,5 m2), oddzielnej kuchni, korytarza oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 932 m² 175,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż | 19,32 ar | Poczuj tą ciszę i spokój i zakochaj się w widokach aby się zakochać - oglądnij wideo poniżej zdjęć! Wyłącznie w homfi! Na sprzedaż cudownie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł153,20 m² 6 919,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom parterowy! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 150m, położony na dużej działce ok. 1000 m w malowniczym. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł54,10 m² 11 256,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie spółdzielcze własnościowe z kw o pow. 54,1 m2 w spokojnej, zacisznej okolicy. 5 minut do dworca pkp. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł1 100 m² 3 818,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do sprzedaży budynek komercyjny, w bardzo dobrym stanie zlokalizowany w ścisłym centrum miasta. Budynek o przeznaczeniu biurowym, usługowym , przystosowanym dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

26,92 zł/m²520 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Dom wolnostojący 520 m | Stary Grunwald | Wynajem/biura, kancelaria Oferuję na wynajem duży, przestronny dom wolnostojący z lat 60., po kapitalnym remoncie przeprowadzonym w 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

27,40 zł/m²292 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Majewska Nieruchomości oferuje do wynajęcia halę magazynowo-usługową o powierzchni 292m2 położoną w Myślenicach przy ul. Drogowców. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku,.