Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

130 zł/m²89,61 m² 11 649 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy położony w nowoczesnym budynku przy ul. Wita Stwosza w Krakowie. Idealne miejsce dla działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł9 770 m² 55,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni ok. 9700m2, położona w Aleksandrowie koło Bydgoszczy. Zostały ustalone warunki zabudowy o poniższych parametrach: a) dopuszcza się budowę.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł88 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od kwietnia mieszkanie przy Placu Wolnica na Krakowskim Kazimierzu. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: plac Wolnica Przystanek: plac Wolnica W pobliżu: plac.

Szczegóły ogłoszenia

116 400 zł1 200 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki, budowlane, ocice,1200 m2. Wgn nieruchomości Bolesławiec przedstawia Państwu na sprzedaż działki budowlane oznaczone symbolem 108mn o powierzchni 1200 m2 położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

450 000 zł2 252 m² 199,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz idealnej działki pod inwestycję w turystyce? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Przedmiotem sprzedaży jest doskonale zlokalizowana działka budowlana, o powierzchni 2252 m.kw.,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 481 m² 216,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Bartoszówce - Twoje miejsce wśród natury! Szukasz idealnej działki w cichej i spokojnej okolicy, blisko natury? Oto oferta stworzona specjalnie dla Ciebie! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 167 000 zł110,90 m² 10 522,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom parterowy położony na spokojnym osiedlu w Lipowej, na działce o powierzchni ok. 600 m . Idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł27 m² 15 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka 28 m w Parku Leszczyńskiego nowoczesny styl, wyjątkowa lokalizacja! lokalizacja Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 28 m położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 999 zł38,13 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego apartamentu z tarasem i ogródkiem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25,50 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić ofertę nowej kawalerki znajdującej się w Dopiewcu. Nieruchomość idealna zarówno dla singielki/singla jak i bezdzietnej pary. L O K A L I Z A.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 003 m² 468,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: piękny widok na jezioro rozwijająca się okolica sąsiedztwo jeziora i lasu szybki dojazd do Trasy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł4 339 m² 253,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękne, duże działki z wydanymi warunkami zabudowy. Powierzchnia działek powyżej 4000 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Wólka Pracka na granicy z Baszkówką.

Szczegóły ogłoszenia

75 141 zł759 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura na sprzedaż działka w Damnicy zlokalizowana w okolicy ul. Lipowej. Szczegóły: - powierzchnia 759m 2 - regularny kształt prostokąta - przyłącze wody, kanalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 186 m² 84,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w pobliżu rzeki Wkry, przeznaczona w mpzp pod zabudowę mieszkaniową. Media w drodze powiatowej. Jeśli cenisz sobie spokój, ciszę, malownicze widoki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

802 200 zł70 m² 11 460 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

720 000 zł220 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Na sprzedaż siedlisko z domem jednorodzinnym wolnostojącym o powierzchni 220mkw., na działce o powierzchni około 7500mkw. (do wydzielenia z większego obszaru). Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł185 m² 4 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Do sprzedania dom z fotowoltaiką. Dom z możliwością wydzielenia dwóch niezależnymi lokali k. Łodzi w Pabianicach. Jeśli myślisz o inwestycji, która daje realne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł75 m² 78,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowy, funkcjonalny 3 - pokojowy apartament na parterze kameralnego budynku. Pomieszczenia: salon otwarty na kuchnię (w pełni wyposażoną w sprzęty agd),klasyczna łazienka plus osobna toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł3 300 m² 111,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość niezabudowaną położoną na terenie powiatu limanowskiego, gmina Limanowa, obręb siekierczyna o powierzchni 3300 m2 z możliwością zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł84 m² 10 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Sprzedaż domów w zabudowie bliźniaczej - Wielkie Pola, zabierzów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Wielkie Pola Zabierzów, położone w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

495 360 zł184 m² 2 692,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Na sprzedaż nieruchomość w Zduńskiej Woli przy ul. Nerskiej w województwie łódzkim. Dom ma powierzchnię całkowitą 184 mkw, a jego powierzchnia użytkowa to 111,42 mkw. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 232 m² 198,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta sprzedaży działki budowlanej z panoramicznym widokiem - Klucze, ul. Górna Vestalia Property zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczo położonej działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł132 m² 8 325,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Firma działająca od 1991 roku. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zapewniamy najwyższe standardy współpracy Biuro Nieruchomości Dworakowski oferuje do sprzedaży: oferuje Przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł4 500 m² 58,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę o powierzchni 4500 m2 położoną w spokojnej miejscowości oddalonej o niecałe 10 km od Kamienia Pomorskiego. Oglądanie umawiaj telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 080 000 zł260 m² 4 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, wzniesionego w Dominowie - miejscowości oddalonej o 35 km od Poznania. Dwukondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 000 zł13 480 m² 474,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Teren o szer. frontu 171 m, objety mpzp, przeznaczenie pod zabudowę usługowo-techniczną, w tym produkcyjną, handlu hurtowego, magazynów, administracji i biznesu, wystawiennictwa.

Szczegóły ogłoszenia

208 000 zł851 m² 244,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 851 m , położoną w miejscowości Radzewo przy ul. Pomorskiej 5, w odległości 9 km od Kórnika i 30 km od Poznania. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł260,80 m² 7 630,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na Białołęce 2 kondygnacje, ogród oraz garaż dwustanowiskowy z niezależnymi wjazdami. Polecam na sprzedaż dom wolnostojący z 2003 roku, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

559 900 zł50,91 m² 10 997,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj wygodnie, blisko miasta i natury. Osiedle Pastelowe to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie spokój otoczenia z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Piecki,warmińsko-mazurskie

300 000 zł242,29 m² 1 238,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 263 m²

Dom z potencjałem w miejscowości Piecki przy ul. Zwycięstwa 17 Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w miejscowości Piecki , przy ul. Zwycięstwa 17.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł79,12 m² 13 397,37 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2% pcc 0% prowizji od kupującego Nowoczesny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy - na Targówku. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł215 m² 5 581,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 629 m²

Gotowy do zamieszkania! Gorąco polecam dom wolno stojący położony w gminie Czernica. Dom o pow całkowitej 215,02 mkw (użytkowej 174,41 mkw) Na pierwszej kondygnacji znajduje się: - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45,30 m² 6 600,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Środkowe przeurocze 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Emilii Gierczak! oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie ze słoneczną wystawą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł130 m² 4 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Niemstów, dom wolnostojący 105m2 m2, sprzedam 640 000 zł. Na sprzedaż komfortowe, dwa domy w Niemstowie, w stanie deweloperskim o pow. 105m2 m2, położone na działce 600m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł54 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Odkryj Swój Miejsce w Sercu Olkusza Mieszkanie, które Pokochasz od Pierwszego Wejrzenia! Zapomnij o kompromisach! Prezentujemy wyjątkową perłę na olkuskim rynku nieruchomości mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł244 m² 11 680,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 860 m²

Wyjątkowa nieruchomość Z panoramicznym widokiem na zakole warty Przedmiotem oferty jest unikalna nieruchomość położona w Radzewicach, w otulinie Rogalińskiego parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

181 260 zł1 007 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przestrzeń która gwarantuje spokój i sielski klimat - Wyłącznie w naszej ofercie! Do wyboru aż 4 działki o różnym położeniu! 119/14 ma powierzchnię 1316m2 119/16 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł121 m² 4 537,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej i zielonej części górnego Sobięcina, z murowanym garażem. Budynek wykonany technologią tradycyjną, z cegły plus.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł1 500 m² 3 133,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Nowe Siołkowice, powiat opolski, obiekty o charakterze produkcyjnym,4700 000 zł, sprzedam. Do sprzedania atrakcyjna nieruchomości, o łącznej powierzchni użytkowej 1500 m2, usytuowana na 68.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł74,90 m² 7 610,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 74,9 m (ok 80 m2 po podłodze), położone na 2. piętrze w niskim budynku w miejscowości Święta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Dębica,podkarpackie

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:723 m²

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom wolnostojący położony w Dębicy na osiedlu Wolica II. Dom o powierzchni użytkowej ok. 130 m2,.