Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

632 400 zł527 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Gdańsk świbno wyspa sobieszowska Na sprzedania jest 2 działki o powierzchnia 1. pow. 527 mkw 2. pow. 574 mkw 3. pow. Przy działkach jest prąd i gaz kanalizacja w trakcie budowy. Droga.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł5 400 m² 5,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż - atrakcyjny teren leśny w miejscowości Kupce, gmina Korytnica, o pow. 5400mkw. Cena oferowana za ten piękny kawałek ziemi to jedynie 30 000 zł, co stanowi atrakcyjną ofertę. To.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 571 m² 194,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna z linią brzegową jeziora w okolicy Choszczna. Działka o pow. 2571 m2 położona na półwyspie pięknego Jeziora Bukowskiego w kompleksie działek o podobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł107,05 m² 7 463,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:70 m²

Nowa, kameralna inwestycja w Redzie przy ul. Wesołej to propozycja dla osób, które szukają komfortu domu w nowoczesnym i dopracowanym wydaniu. Projekt obejmuje dwa budynki dwulokalowe, co.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

6 500 zł118 m² 55,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia przestronny dom w zabudowie szeregowej z ogrodem przy ul. Parkowej, kiełczówek lokalizacja: dom położony jest w Kiełczówku, w gminie Długołęka. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

117,36 zł/m²20,45 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 20,45 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł125 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Komfortowy dom z ogrodem w spokojnej części Rzeszowa | Budziwój Szukasz domu w miejscu, gdzie naprawdę można odpocząć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie pozostać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł40 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku na Dąbrowie. Składa się z: salonu z wyjściem na loggię, sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia designerskie, 50-metrowe mieszkanie na ostatnim piętrze apartamentowca z 2023 r. przy ul. Drabika. Przestronny, prywatny taras tworzy tu klimat niczym w penthousie, a opcja.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł66 m² 5 151,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości przedstwia Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Centrum Włocławka, województwo kujawsko-pomorskie. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Do sprzedaży oferowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł16 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie, położone w zupełnie nowym budynku z 2025 roku na Pradze-Południe. To idealna propozycja dla osób szukających niewielkiego, ale.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 400 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana (nr.74/14) o powierzchni 1400 m , położona w spokojnej i zielonej części Dobrzewina, przy ul. Chłopskiej. Idealne miejsce pod dom w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, handlową, usługową w Lublinie w dzielnicy Śródmieście.Lokal o powierzchni 45 m2 położony na I p. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

28,64 zł/m²41,90 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: dalsze okolice centrum miasta, usytuowane przy ruchliwej ulicy, wokół same budynki mieszkalne Rozkład: z lokal o powierzchni 41.9m2, zaraz po wejściu duże, wysokie i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł67,03 m² 9 697,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Marki, 4 pokoje, 67,03 m2, ogródek + dwa miejsca postojowe Przedsprzedaż - nowa inwestycja - ul. Fabryczna oferta deweloperska - 0% prowizji dla kupującego, bez podatku P.C.C. Prezentujemy nową.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 021 m² 242,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż pięknie położoną działkę w powiecie poznańskim w Pobiedziskach, w okolicy ulicy Kiszkowskiej o powierzchni całkowitej 2021m2. Na powierzchnię składają się.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł54,01 m² 8 868,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 54,01 m2, które znajduje się na pierwszym piętrze w apartamentowcu przy ulicy Turystycznej 14.

Szczegóły ogłoszenia

78 300 zł991 m² 79,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy w Białołęce. Prezentujemy Państwu działkę położoną w miejscowości Białołęka., gmina Pęcław, powiat głogowski. Działka o powierzchni 991.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł27,50 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament w sercu miasta ul. Hetmańska (pierwszy najem!) Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 27,5 m , położonego przy ulicy Hetmańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 385 m² 180,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu nieruchomość w Ratowicach - działka z mpzp pod zabudowę mieszkaniową, położona w spokojnej, uporządkowanej części miejscowości. Najważniejsze atuty: - media.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł700 m² 3 571 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nietuzinkowa nieruchomość komercyjna oddalona 40 km od Szczecina i 12 km od Goleniowa. Do drogi szybkiego ruchu S6 tylko 2 km Kliniska Wielkie ul. Rzemieślnicza na sprzedaż wielofunkcyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł583 m² 1 027,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w centrum Redy - idealna pod inwestycję lub dom jednorodzinny! Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 583 m , położoną w samym sercu Redy. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 128 m² 108,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż o powierzchni 2128 m2 położona w miejscowości Donimierz gmina Szemud. Złożony wniosek o wydanie warunków zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37,51 m² 5 998,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szukasz małego mieszkania w Kłobucku? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Kłobucku przy ulicy 11 listopada o powierzchni użytkowej 37,51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 588 m² 270,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z wydanymi warunkami zabudowy Tylko w naszym biurze. Oferta na wyłączność! Zapraszam tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł12 200 m² 13,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod zabudowę jednorodzinną z częścią rekreacyjną Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1,22 ha, położona w miejscowości Pogórska Wola,.

Szczegóły ogłoszenia

99 360 zł1 600 m² 62,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dziewięciu atrakcyjnych działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Wójcice, w gminie Błaszki, powiat sieradzki, woj.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł969 m² 516 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 969 m2 położona w spokojnej, zielonej okolicy Suchego Boru. Działka zlokalizowana jest na kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

484 500 zł5 700 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Wiskitki, w powiecie żyrardowskim. Działka o powierzchni 5700 m2., z czego około 1950 m2 to teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniowo-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

779 213 zł132,07 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Oferta ma charakter informacyjny, o aktualną dostępność lokali zapytaj naszego doradcę. TO już kolejny etap rozbudowy osiedla przy ulicy nadbrzeżnej! już pierwsi mieszkańcy cieszą się swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 652 615 zł87,44 m² 18 899,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% planowany termin zakończenia 2026-12- 31 Lokalizacja: prestiż, cisza i Natura - Wola Justowska - Apartament przy ul. Morelowej to.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł320 m² 9 062,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość w województwie pomorskim w nadmorskim kurorcie Władysławowo. Szeregowce oddalone od morza o 2km. Osiem apartamentów w szeregowcach o powierzchni 40m2 + możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł5 733 m² 90,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Jastrzębiu-Zdroju, dzielnica Pochwacie, przy ul. Polnej, z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi gminnej. Podstawowe informacje: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł42,95 m² 6 868,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szanowni Państwo, na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,95 m , położone w kamienicy przy ulicy Mazowieckiej w Bydgoszczy. Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł122 m² 1 877,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:188 m²

Działka budowlana z gotowym projektem 188m2 ul. Zagrodzka, skała Opis nieruchomości: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 188 m2, zlokalizowana w centrum miasta Skała przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł68,69 m² 9 462,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, położone w doskonałej lokalizacji w centrum Szczecin, przy ulicy Małopolskiej, bezpośrednio przy Wałach Chrobrego, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł168 m² 3 511,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:612 m²

Uwaga nowa niższa cena. Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego domu z lat dziewięćdziesiątych w miejscowości Stare Kurowo w województwie lubuskim - miejscu, które łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Edyta Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow. 17 ar położonej w miejscowości Nielepkowice gm. Wiązownica. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł72,83 m² 11 808,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 72,83 m , usytuowane na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ulicy Romanowskiej na Bałutach w Łodzi. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł207,03 m² 7 723,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 220 m²

Lokalizacja jest idealna dla osób ceniących sobie spokój i wypoczynek w zgodzie z naturą. Lokalizacja: smolno to malownicza wieś kaszubska położona w województwie pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł95,85 m² 5 206,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Przedsprzedaż Nowe domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej Rzeszów Zwięczyca Bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy jednorodzinne.