Nieruchomości

240 081 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

137 560 zł1 448 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować działke budowlaną o powierzchni 1448 m , położoną w malowniczej miejscowości Oblęgorek, gmina Strawczyn, zaledwie 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł15 000 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka leśno-budowlana o powierzchni 1,5ha z możliwością zabudowy mieszkaniowej na powierzchni ok. 2500m.kw. Zgodnie z mpzp na terenie przeznaczonym pod zabudowę można.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 000 zł510 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 51 ha położoną w miejscowości Bytyń, bezpośrednio przy drodze nr 92 Poznań-Berlin, w bliskim sąsiedztwie zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 095 m² 66,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie niezabudowane działki o powierzchni ponad 2000m2 w gminie Wodzierady, powiat łaski. Według planu zagospodarowania przestrzennego ustalono przeznaczenie podstawowe na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

720 000 zł48,50 m² 14 845,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje | balkon | dwustronne | zielona Ochota | duży potencjał Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,5 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

270 000 zł745 m² 362,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu tę wyjątkową działkę o powierzchni 745m2, która stanowi niepowtarzalną okazję inwestycyjną lub możliwość wybudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

371 076 zł39,64 m² 9 361,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w Rumi w otoczeniu zieleni oraz podatku pcc. Zalety: - mieszkanie w pełnym standardzie deweloperskim, słoneczne, usytuowane na parterze, z tarasem i ogrodem. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 826 zł41,01 m² 12 114,75 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 41,01m2 znajdujące się na 6. piętrze nowego budynku. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 900 zł58 m² 9 981,03 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! bez podatku pcc Mieszkania gotowe do odbioru! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , które łączy nowoczesny standard, świetny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł136,60 m² 7 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.136,6m2, usytuowany na działce ok 540m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 436 453 zł70,96 m² 20 243,14 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji. Brak podatku pcc 2% oferujemy bezpłatną I skuteczną pomoc W uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania. Serdecznie zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

350 zł/m²2 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu proponuje na wynajem miejsce o pow. ok. 2 m2 pod dwa automaty vendingowe w przychodni medycyny pracy przy ul. Joannitów 13 we.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Harsz

Harsz,warmińsko-mazurskie

195 000 zł1 981 m² 98,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 1981m2 z linią brzegową jeziora Harsz Harsz, gmina Pozezdrze Ta działka rekreacyjna to prawdziwy raj dla osób pragnących uciec od codzienności i cieszyć się urokiem.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł5 000 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Poszukujesz dużej działki z dala od miejskiego zgiełku? Chciałbyś mieszkać za miastem ale jednocześnie mieć szybki dojazd do okolicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 891 381 zł104,95 m² 18 021,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Komfortowy, 4 pokojowy apartament zlokalizowany w Centrum, przy ul. Działyńskich. Oferowany apartament to lokal mieszkalny, który sprawdzi się również idealnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49,18 m² 8 113,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Słoneczne, w pełni umeblowane mieszkanie os. zamknięte, ul. Głowackiego, tarnów Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49,18 m, położone na 2 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²405 m² 18 225 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy biuro o powierzchni 405 mkw. w ścisłym centrum Wrocławia Lokalizacja : okolice Rynku, położone w 6-kondygnacyjnym budynku biurowo-parkingowym Rozkład: open-space - umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł197,72 m² 5 968,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:59 068 m²

Kontakt: andrzej Satur E-mail:   Tel.   Nieruchomości Apartament przedstawiają dom o pow. całkowitej 197,72 m2 mieszczący się na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 55m2 zlokalizowane w centrum miasta przy ul Zjednoczenia. Mieszkanie dostępne od zaraz. Rozkład pomieszczeń: 1. Pokój dzienny, 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł938 m² 1 268,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 291 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo dobrze prosperującą piekarnię znajdującą się w Nowej Soli na działce o pow. 2291m2. Na terenie działki znajduje się: - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł5 500 m² 1 909,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dla inwestora lub Developera. Nieruchomość w skład której wchodzi 8 działek przeznaczonych pod inwestycję deweloperską przewidującą budowę 5 budynków o łącznej pow. około 4100.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł7 602 m² 189,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana, z potencjałem inwestorskim, w prężnie rozwijającej się części Miechowa. Na działce budynek w stanie deweloperskim. Możesz wybudować 18 segmentów, pum 2500.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł1 900 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Agencja Nieruchomości "MÓJ DOM" poleca do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni ok. 1900 m2 znajdującą się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 130 000 zł15 191 m² 140,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko sprzedający! Teren o powierzchni 15.191 m2 położony w Woli Grzymkowej, okolice ul. Placydowskiej /w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł130 m² 3 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Przytulny dom przy parku z dużą działką w Lewinie Brzeskim. Zapraszamy do zakupu piętrowego 130m2 domu z działką budowlaną o powierzchni 1462 m2 Całkowita powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł49,76 m² 8 420,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż - zarezerwuj teraz i zyskaj najlepszą cenę! Termin oddania: IV kwartał 2027 r. Mieszkania na parterze (49,76 m ) Z własnym ogródkiem o powierzchni od 32 m do aż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 560 zł35,40 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu nowo powstającą inwestycję przy ul. Ks. Wincentego Granata, której budowa zakończy się w grudniu 2025 roku. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią ciche.

Szczegóły ogłoszenia

27 620 zł9 600 m² 2,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość leśna po wycince w miejscowości Wodźki, gmina Wyszki, powiat bielski. Działka o numerze ewidencyjnym 109/9. Dojazd do działki zapewnia droga gminna. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 610 zł40,82 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł1 900 m² 41,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Majkowice, gmina: bochnia. Działka budowlano-rolna o pow. 1900 m 2. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową i usługową, oznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł34,29 m² 69,99 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z balkonem i siłownią na strzeżonym osiedlu 34,29 m nowe budownictwo, winda Do wynajęcia komfortowe, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 34,29 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł7 000 m² 0,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na wynajem - 9545 mkw w Szewcach Idealna jako baza transportowa, magazyn maszyn budowlanych lub innego sprzętu! Do wynajęcia duża działka o powierzchni ok. 7000 mkw położona.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²120 m² 4 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy położony w Centrum Górze Kalwarii na drugim piętrze. Trzy pomieszczenia. Ogrzewanie gazowe. Dostęp do toalety oraz aneksu kuchennego. Cena: 38zł/m2 netto plus opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł36,90 m² 15 447,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty: * na osiedlu są tylko 3 budynki, oddalone od siebie bardzo; * bliskość nowej pętli tramwajowej * 15 min autem do ścisłego Centrum Gdańska; * 2 km do Obwodnicy Trójmiasta; * 5 min autem do.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł900 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 900 m . Miejsce położenia : zawoja cena 300 000 zł Przestrzeń działki położona w otwartym terenie, przez co z rozległą panoramą na okoliczne szczyty.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł868 m² 426,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Witam do sprzedania urocza działka na Gubałówce - Zakopane świetna lokata kapitału piękne widoki, cisza i spokój gwarantowane jedna z ostatnich takich działek w tym rejonie działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 900 zł181,20 m² 19 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Przedstawiamy Wyjątkową Ofertę - Na sprzedaż - wyjątkowa przedwojenna willa w sercu Milanówka o powierzchni ok. 180 m2, usytuowana a malowniczej działce ok. 3600 m2. Z dumą.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 000 m² 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy zabytkowy XIX w. neogotycki Pałac w Główczycach wzniesiony w 1850 roku z. Obiekt sprzedawany z pozwoleniem na budowę, położony jest w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł52 m² 8 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:989 m²

Numer oferty W biurze: sd/klb5/2024 Oferujemy do sprzedaży nieruchomość stanowiącą działkę o powierzchni 989m2 zabudowaną domem murowanym, podpiwniczonym o powierzchni zabudowy 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²54 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal biurowo - usługowy W prestiżowym budynku Oferuję do wynajęcia lokal o pow. 54 mkw usytuowany na VI piętrze w nowym budynku XV piętrowym. W skład lokalu wchodzą 2.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł268 m² 2 309,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż wolnostojący duży dom o powierzchni całkowitej ok. 268 m , położony w Bierach Kolonii, gmina Jasienica w powiecie Bielskim. W tylnej części ogrodu ( za domem) jest.