Nieruchomości

239 111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

780 000 zł67,83 m² 11 499,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w Białymstoku polecamy! bez podatku pcc I prowizji biura Propozycja nowoczesnego mieszkania bezczynszowego na kameralnym osiedlu w zabudowie szeregowej. To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

921 600 zł72 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament 4 pokojowy z dużym tarasem w Piasecznie do własnej aranżacji! Mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone jest na pierwszym piętrze w nowo powstałej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł104 m² 6 683 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

. dom nad jeziorem w Beskidzie Niskim! Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do nieruchomości gruntowej składającej się z dwóch (2) działek ewidencyjnych numer: 365/27.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Leszno,wielkopolskie

569 000 zł98,22 m² 5 793,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Oferujemy Państwu nowe domy w zabudowie bliźniaczej przy ul. Grottgera, stan deweloperski. Oferta dotyczy domu o pow. użytkowej 94,57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem - Częstochowa, lisiniec - balkon, parking Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 28 m zlokalizowana w dzielnicy Lisiniec w Częstochowie. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 435 m² 163,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka z doskonałym dostępem do drogi S8. Wymiary działki 51m x 28m Działka może być wykorzystana zarówno pod funkcję usługową jak i mieszkaniową. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł1 282 m² 686,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Duże powierzchnie biurowe w dobrej lokalizacji. Na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 3735 m z zabudowaniami: budynek biurowo.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowo-usługowy na wynajem! Do wynajęcia lokal o powierzchni 25 m2, usytuowany na pierwszym piętrze. Lokal składa się z jednego pomieszczenia, wspólnej kuchni oraz toalety. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł9 700 m² 61,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pięknie położonej działki znajdującej się w klimatycznej miejscowości Gierczyn, gmina Mirsk, powiat lwówecki, województwo dolnośląskie. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł160 m² 1 244 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:877 m²

Niesamowita oferta sprzedaży domu wraz linią brzegową rzeki Magiera. Oferujemy solidny, murowany budynek mieszkalny, położny w miejscowości Izdebki, w gminie Nozdrzec, która stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

Loft 2-pokojowy

Poznań,wielkopolskie

1 800 000 zł58 m² 31 034,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

City Park 58 m prestiżu i komfortu w sercu Poznania Zamknij oczy i wyobraź sobie poranną kawę na balkonie, skąpanym w ciszy zielonego patio, podczas gdy miasto budzi się do.

Szczegóły ogłoszenia

35 100 zł1 350 m² 264 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem powierzchnie magazynowo - biurowe w nowoczesnym kompleksie magazynowym przy autostradzie. Powierzchnia magazynowa: od 1 350 m2 do 10 000 m2 Powierzchnia biurowa / socjalna : od 55m2 do 558 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Derc

Derc,warmińsko-mazurskie

2 998 000 zł205 200 m² 14,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka z potencjałem. - łączna powierzchnia 205200 m.kw. - położona: 25 km od Olsztyna, 20 km od Dobrego Miasta, - otoczona lasem - dojazd drogą asfaltową, ostatnie 500.

Szczegóły ogłoszenia

125 880 zł1 049 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlana w Kotlinie Kłodzkiej! Oferujemy działki budowlane - w trakcie podziału - położone w Ołdrzychowicach Kłodzkich. Lokalizacja: wieś położona przy trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 749 900 zł205 m² 8 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 205m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 205 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 656 m² 117,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka w Puńcowie cisza, zieleń i świetna lokalizacja! Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²107 m² 4 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem lokal biurowy, w centrum Pruszcza Gdańskiego. Lokal o powierzchni 107 m.kw, w którego w skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł791 m² 1 833,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:29

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 790 m2, położony na II piętrze w wolnostojacym budynku handlowo-usługowym. Nieruchomość składa się z 27 pomieszczeń o pow. od 10 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 210 m² 140,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę w miejscowości Stróże, gmina Grybów, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł3 390 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki w północnym rejonie Radzymina, przeznaczone pod budowę domów jednorodzinnych wolnostojących lub w zabudowie bliźniaczej. Kształt prostokąt o szerokość 25 m i długości.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł34,05 m² 5 462,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w Choszcznie ul. Rynek Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, położone w samym sercu Choszczna przy ul. Rynek. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 463 zł56,83 m² 10 389,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w Lublinie na osiedlu Koncertowe Wzgórze (dzielnica Czechów). Rynek pierwotny - mieszkanie w stanie deweloperskim w trakcie budowy. Mieszkanie M58, budynek C1, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²431,20 m² 6 899 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 385m netto znajdujący sie na pierwszym piętrze w otoczeniu lokali medycznych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł13 186 m² 50,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.109639, 21.165583 Opacz, gm. Konstancin-Jeziorna Numery Ewidencyjne 18 lub 39 Media Prąd - w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł28 400 m² 8,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Piękny teren w Głodowie! Działka rolna o ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł57 m² 8 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. 3 maja w Wyszkowie. Lokal jest dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł67,46 m² 7 249 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w cichej i spokojnej okolicy. Tarnów - Klikowa - ul. Zagumnie. 3 budynki - domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej. Na Sprzedaż mieszkanie na pierwszym piętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł103 m² 3 495,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 500 m²

Lokalizacja: jeśli marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i chcesz zamieszkać w miejscu, gdzie króluje natura, ta oferta jest dla Ciebie! Zaledwie 5 km od Jędrzejowa czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł149,20 m² 9 718,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Osiedle Nad Radunią, pruszcz Gdański Oferuję na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom położony na prestiżowym Osiedlu Nad Radunią w Pruszcz Gdański. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²150 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! tylko W realton nieruchomości! lokale dostępne "od zaraz" stan deweloperski Przedstawiam ofertę wynajmu lokali użytkowych, na terenie kompleksu obejmującego trzy nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 085 m² 249,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2085 m (20,85ara), położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Będkowice w gminie Sobótka tuż u podnóża góry Ślęży.

Szczegóły ogłoszenia

74 256 zł106 m² 700,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 547 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Lisewo ul. Spacerowa, gmina Lisewo, powiat chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48,20 m² 5 995,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone w Mońkach przy ulicy Aleja Wojska Polskiego. To idealna propozycja dla osób szukających wygodnego i funkcjonalnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł88,94 m² 8 421,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 88,94 m Radom, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 12. Oferuję do sprzedaży komfortowe, przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,94 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł3 700 m² 36,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki w Ruminie. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 3700 m2 Typ działki: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz tereny zabudowy zagrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł227 m² 3 651,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 332 m²

Agencja nieruchomości Unlimited Sky prezentuje dom z bali świerkowych powstały z myślą o jakości, trwałości i komforcie. Sprzedaż wynika wyłącznie ze zmiany sytuacji życiowej.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł957 m² 182,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Łodygowice - widokowa 957 mkw Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 957 mkw i średnich wymiarach 27x36m. Teren płaski, dobrze nasłoneczniony, widokowy, dojazd drogą utwardzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł176,19 m² 10 216,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO sprzedaży lokal w Centrum lubina - okolice Centrum Kultury "muza". Doskonała, rozpoznawalna lokalizacja O dużym natężeniu ruchu pieszego I samochodowego. Lokal o pow. 176,16 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł45,50 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Sprzedam mieszkanie w bloku przy ul. Barbary i Bogumiła 19 w Kaliszu. Lokal znajduje się na 4 piętrze budynku z 1967 r. po termomodernizacji. Powierzchnie pomieszczeń (łącznie 45,5.

Szczegóły ogłoszenia

223 000 zł4 498 m² 49,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy państwu ok. 50 arową działkę położoną w Gliniku przy ul. Opieńkowej. W sąsiedztwie domy jednorodzinne, zakład produkcyjny. Media: woda i prąd przy działce sąsiedniej.