Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 057 630 zł3 647 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Wierzchowisko, przy ul. Pogodnej. Nr działki: 178/29, 178/31, 178/30, 178/32.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł475 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Uniwersalne pomieszczenia (magazyn, produkcja, usługi). Z bardzo dobrym dojazdem. Wysokość 3,40 m do belek konstrukcyjnych, a do właściwego stropu 4,50 m. Całość na jednym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ekskluzywana oferta dostępna tylko u nas! Ta nieruchomość to więcej niż tylko dom - to miejsce, w którym Twoja rodzina będzie mogła rozwijać się i kwitnąć. Znajdziesz tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 150 m² 2 173,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż! Działka deweloperska na warszawskim Zaciszu, otoczona niską, kameralną zabudową jednorodzinną. Rewelacyjna lokalizacja! Cisza, spokój, spokojne sąsiedztwo - wymarzone miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 34 m2 przy ul. Piwnej w Krakowie. Lokalizacja: apartament znajduje się w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł147 m² 4 755,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 133 m²

Dom do remontu z pięknym widokiem Lokalizacja: łękawica, działka widokowa o powierzchni 32 ar. Opis nieruchomości: typ: dom do remontu Powierzchnia: 147m2 6 pokoi: idealne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł3 600 m² 277,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość. Z działki rozpościera się widok na praktycznie całe jezioro Mucharskie. Nieruchomość składa się z dwóch numerów działek, które łącznie dają.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł100 m² 105 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowa cena Unikatowy apartament na 14. piętrze | Panorama Katowic | Pierwsza Dzielnica Luksusowy apartament z panoramą Katowic dla tych, którzy lubią mieszkać wyżej niż codzienność Góreckiego.

Szczegóły ogłoszenia

18 963 750 zł29 175 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 29 175 m2 zlokalizowana w Duchnicach, gm. Ożarów Mazowiecki; dobrze skomunikowana z wjazdem na węzeł S8 Konotopa, pruszków. Przybliżone wymiary działki:.

Szczegóły ogłoszenia

812 000 zł4 778 m² 169,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy urokliwe siedlisko w Zwierkach położone w malowniczej okolicy zaledwie kilka kilometrów od miasta. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł155 m² 3 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Na sprzedaż dom w Gródku o powierzchni 155 m2 wraz z budynkiem gospodarczym 72 m2 z możliwością wykorzystania jako warsztat samochodowy. Działka o powierzchni 710 m2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 999 zł327,63 m² 5 188,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 090 m²

Biuro nieruchomości Emmerson prezentuje do sprzedaży wolnostojący dom jednorodzinny, wznoszony metodą tradycyjną, w trakcie budowy. Nieruchomość położona na dużej 31 arowej widokowej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

106,67 zł/m²15 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gabinet do wynajęcia Bydgoszcz Fordon. Szukasz gotowego gabinetu w Bydgoszczy ? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę - samodzielny gabinet na wynajem w Fordonie , idealny pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

81,83 zł/m²18,33 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal położony w odrestaurowanej kamienicy - nowa elewacja, wymienione drzwi oraz okna, a także odnowione klatki schodowe. - lokal ok 18,3 m - położony na parterze - okna.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 318 m² 163,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kruszyn krajeński. Nieruchomość gruntowa O powierzchni 2318 m2. Składa się Z 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka przy ul. Puławskiej 105 na Starym Mokotowie. Mieszkanie na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku. Świetna lokalizacja - niemal w centrum miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł81 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferowane 73-metrowe mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze Apartamentowca w ramach osiedla Dolina Gołębiewska w Górnym Sopocie. Składa się z pokoju dziennego (16,5 m2), obszernej.

Szczegóły ogłoszenia

352 000 zł1 600 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz działki pod budowę domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Lublina? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 2 atrakcyjne działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

397 110 zł37,82 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Joker house nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż wyposażone mieszkanie 2 pokojowe, w kameralnym i niskim budynku, wystawiana faktura vat 8% (przy zakupie brak podatku pcc 2%). Opis.

Szczegóły ogłoszenia

473 700 zł1 579 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

MB Nieruchomości oferuję działkę budowlaną w pełni uzbrojoną o powierzchni 1579 m2 położona w miejscowości Tomaszkowo gmina Stawiguda 300 m od brzegu jeziora Wulpińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²21 m² 1 239 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia pokój biurowy położony na piętrze biurowca usytuowanego w obrębie Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Pokój w bardzo dobrym stanie, klimatyzowany. Pod budynkiem dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł77 m² 4 792,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Częstochowy - 77 m (do remontu) Lokalizacja: ul. Kilińskiego, ścisłe centrum Częstochowy Powierzchnia: 77 m + 2 piwnice (12 m każda) Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 050 m² 141,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjne działki budowlane - 1050 m2, położone W malowniczym miejscu, w otoczeniu zieleni Z czystym I przyjaznym dla zdrowia środowiskiem naturalnym - krawcowizna, gm. Strachówka,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest piękna działka budowlana w miejscowości Zagorzyn, gm. Łącko, pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł4 051 m² 66,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na start - Chwałowice czekają! Teren: 4051 m , podzielony na 3000 m pod usługi i 1000 m na zieleń urządzoną, płaski i uzbrojony. Lokalizacja: chwałowice,.

Szczegóły ogłoszenia

13 530 000 zł4 402 m² 3 073,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż centrum handlowe w bardzo dobrej lokalizacj! Centrum handlowe to budynek o powierzchni: 4.402 m2 składajacy się z 2 kondygnaji (parter z witrynami, I piętro.

Szczegóły ogłoszenia

2 688 930 zł3 897 m² 690 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*nowa niższa cena Korzystniejsza cena w przypadku zakupu działki wraz z budynkiem sąsiadującym (obiektem - usługowym). Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny teren inwestycyjny położony.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł103,13 m² 8 048 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Przedmiotem sprzedaży jest lokal 2-poziomowy o powierzchni 103,13m2 z wejściem z ulicy. Lokal znajduje się w samym centrum miasta przy ulicy Krzywoustego o wysokim natężeniu.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł50 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Ciepłe, ciche, -ogrzewanie miejskie. -2 windy. -Przy parku ze Stawem.!Łazienka i kuchnia w trakcie remontu! Rozkład: -2 pokoje -loggia zamknięta z oknem i drzwiami 2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

151 400 zł1 514 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na dom, które łączy sielski spokój, bliskość lasu i pełną miejską infrastrukturę? Zależy Ci na dużej przestrzeni, idealnych proporcjach gruntu i braku problemów.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł72 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie około 72m2 z 2026r. Marki ul. Michała Wołodyjowskiego, bezczynszowe orzewanie podłogowe nowe i pachnące - opcja 1 - Mieszkanie na poddaszu ( II piętro ) Najem:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł82,73 m² 7 240,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Okazja - promocyjna cena tylko do końca roku gotowe! | ogródek bez prowizji l bez pcc! zakup od dewelopera! W cenie miejsce postojowe! piękna lokalizacja! wszystkie media! bezczynszowe! Gorąco.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł79,10 m² 7 774,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:62 m²

Stopień zaawansowania budowy kwiecień 2026 - 69% Bielskie Horyzonty to nowoczesne osiedle obejmujące 40 domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w kameralnej dzielnicy Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł52 m² 21 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Igańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynku. Rok budowy: 1981 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł175 m² 2 457,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko w biurze Korona Nieruchomości - umowa na wyłączność. Możliwość doprowadzenia do stanu deweloperskiego (pełnego lub częściowego). Dach wykonany - dachówka cementowa. Na sprzedaż domy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł30,51 m² 19 632,91 zł/m²