Nieruchomości

239 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

100 250 zł1 905 m² 52,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

**działka W zaciszu** Na sprzedaż jest urokliwa działka o powierzchni 1905 metrów kwadratowych, położona w okolicy miejscowości Białogorce. Działka posiada dogodne warunki dostępu do.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł374,50 m² 1 068,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż rozpoczęta budowa domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 169,6 m2 usytuowana na działce o powierzchni 938 m2. W cenie nieruchomości indywidualny projekt budowlany, który.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł66 m² 23 181,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Digital Broker oferuje lokal użytkowy o powierzchni 66 m zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Ananasowej w Warszawie. Lokal w pełni skomercjalizowany aktualny najemca to pizzeria.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł2 000 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży obiekt handlowo-usługowy położony w okolicy Wadowic przy jednej z głównych ulic. Obiekt o łącznej powierzchni 2000m2 (parter plus piętro). Hala murowana, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 570 000 zł140 m² 11 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Komfortowy, nowoczesny dom wolnostojący, o pow. 140 m2 wybudowany w 2019 r. z najwyższej jakości materiałów, położony na dużej pięknie zagospodarowanej działce 1198 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł45,84 m² 8 267,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe ( 45,84 m2) z ogródkiem (ok. 43 m2) oraz piwnica (+.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł49,28 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: * 3 min pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego; * 10 min autem do Gdańskiej Starówki; * prywatne miejsce w hali garażowej; * 3 min pieszo do Galerii Morena * 10 min autem do.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł60,04 m² 6 245,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą , położone na drugim piętrze niskiej zabudowy na os. Młodzianów. Nieruchomość o powierzchni łącznej 60,04 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1800 m2, położona w spokojnej i zielonej miejscowości Perlino, gmina Gniewino. To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 008 m² 247,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Północ w Łomży zaprasza do zakupu działki budowlanej o powierzchni 1008 m2 w Łomży na ulicy Grabowej w Łomży! Działka, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł522,70 m² 4 113,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o charakterze komercyjnym w Koszalinie przy ul. Kamieniarskiej. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie lokali/obiektów usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 000 zł77,30 m² 25 679,17 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Super lokalizacja - zbieg ulic Mokotowskiej, chopina i Kruczej; tuż przy Placu Zbawiciela; 7 minut do stacji metra Politechnika. 3 minuty do Planu Konstytucji! Oferujemy do sprzedaży rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł32,69 m² 7 249,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spokojna okolica w pobliżu terenów zielonych, pełna infrastruktura. Jednym słowem idealna lokalizacja! Wszystko to na osiedlu "nowobramskim" Polecamy na sprzedaż ładne i zadbane 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²132,93 m² 7 444 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Privatehousebrokers ma przyjemność zaprezentować ofertę wyjątkowego lokalu biurowego w kameralnym biurowcu zlokalizowanym przy ul. Lubostroń. Lokalizacja: budynek położony jest w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł169,21 m² 3 486,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oto oferta domu w zabudowie bliźniaczej, która może Cię zainteresować: szukasz nowego, komfortowego i przestronnego domu dla swojej rodziny? Chcesz zamieszkać w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

150 000 zł849 m² 176,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy położona niedaleko morza i jeziora, w Mielnie. Prezentowana działka znajduje się około 200 metrów od głównej, asfaltowej drogi wjazdowej do Mielna.

Szczegóły ogłoszenia

25,93 zł/m²135 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 135 m2, położony w miejscowości Gorlice. Nieruchomość składa się z 2 pomieszczeń (sala sprzedaży oraz zaplecze - około 15 m2).

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł47,53 m² 9 572,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze kamienicy w samym centrum Szczecina. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł148 m² 3 885,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący, po kapitalnym remoncie (ostatnie poddasze użytkowe w styczniu 2025r.), położony w miejscowości wiejskiej, w gminie Wołów, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

354 000 zł37,51 m² 9 437,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie położone w dzielnicy Słupy, w nowo wybudowanym 3-piętrowym bloku mieszkalnym, nowoczesne, przestronne z dużymi oknami i balkonem. wykończone pod klucz: nowoczesna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,10 m² 12 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 53,1 m , położone na 1. piętrze w budynku na strzeżonym i ogrodzonym osiedlu. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł2 200 m² 1 409,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 2200 m2 zabudowana halami o łącznej powierzchni zabudowy 392 m2, położona w przemysłowej części Olsztyna. Idealne miejsce do prowadzenia własnej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł62 m² 13 225,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe, 62 m 2 , Kalwaria Zebrzydowska na zamkniętym osiedlu, plus dwa miejsca parkingowe. Nieruchomość położona w cichej okolicy, na zamkniętym osiedlu, 1 km od centrum Kalwarii.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł65,30 m² 8 805,51 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Dobry Adres przedstawia do sprzedaży mieszkanie położone na os. Kr.Augusta - na ul.Sportowej w Rzeszowie. Mieszkanie o pow. 65,30m2 położone jest na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Mam do zaoferowania ciekawą ofertę nieruchomości z potencjałem. Budynek z lat 80 w którym kiedyś były prowadzone różnego rodzaju działalności takie jak: sklep motoryzacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 370 m² 67,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z nowa ofertą. Tuczempy- działka objęta mpzp pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Niezależnie od tego, czy szukasz przestrzeni do relaksu, czy inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł86,21 m² 4 871,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bardzo ładne, przestrzenne mieszkanie w centrum miasta Głubczyce. Lokal mieszkalny położony w zabytkowej kamienicy w centrum miasta. Usytuowany na II piętrze budynku, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 396 m² 716,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 188 m²

Domańscy nieruchomości polecamy Państwu do sprzedaży unikatową nieruchomość położoną w centrum Niska w cenie mieszkania. W skład nieruchomości wchodzi działka o pow. 31,88.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Marcelin,zachodniopomorskie

745 000 zł120 m² 6 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 251 m²

Marzysz o domu na dużej działce, gdzie panuje spokój i kontakt z naturą, a jednocześnie jest blisko do wszystkich atrakcji miasta? Ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł39,72 m² 18 630,41 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę przestronnego 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji przy ul. Portowej 16.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł97,19 m² 16 205,37 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o pow. 97,19 m w inwestycji noho na ul. Nadgórników 14 w Katowicach. Apartament sprzedawany jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł6 900 m² 14,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje Wymarzone Siedlisko pod Lasem Działka 6900 m z Mediami | Kochanówka Szukasz ucieczki od zgiełku miasta, ale nie chcesz rezygnować z nowoczesnych udogodnień? Odkryj potencjał wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł860 m² 301,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży Bardzo ładna działka w dobrej lokalizacji w Łochowie -o powierzchni ok 860m2! Działka położona w cichej, spokojnej dzielnicy w sąsiedztwie nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

108,02 zł/m²78,69 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu gastronomicznego, zlokalizowanego we Wrocławiu, przy ulicy Henryka Sienkiewicza. Prezentowany lokal o wielkości niespełna 80 m2 zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

543 000 zł55,52 m² 9 780,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym o powierzchni 55,52 m2,znajdujące się w zadbanej kamienicy na 2 piętrze. Lokalizacja: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

432 700 zł4 327 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| piękna, prostokątna działka o powierzchni 4327 m2 w mpzp oznaczona symbolem mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Wymiary: 51 m x 85 m. Prąd i woda w asfaltowej ulicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 660 zł71,05 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,05 m2 na 7 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł34,50 m² 5 623,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-2 o powierzchni 34,5m2 usytuowane na 9 piętrze przy ulicy Turystycznej. W skład mieszkania wchodzi: salon, wydzielony pokój, powiększona kuchnia, przedpokój, łazienka, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł1 916 m² 14,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferuję sześć działek położonych w malowniczej miejscowości Istebna - Jaworzynka, w samym sercu Beskidu Śląskiego. Okolica słynie z pięknych widoków, spokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł76 m² 15 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego i przestronnego mieszkania dwupoziomowego, położonego na prestiżowym Osiedlu Bajkowym w Kołobrzegu. Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 286 m² 37,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemysłowa w Jeleniu nieopodal zjazdu na A4 Główne atuty nieruchomości: z dobrym dojazdem Działka przemysłowo - usługowa. Typ własności: odrębna własność.