Nieruchomości
239 809 ogłoszeń
Od najnowszych
Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego
Świnoujście,zachodniopomorskie
2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²
Dom bliźniak Pruszków
Pruszków,mazowieckie
1 590 000 zł200 m² 7 950 zł/m²
1 899 000 zł979 m² 1 939,73 zł/m²
Działka Klonowo
Klonowo,warmińsko-mazurskie
450 000 zł14 902 m² 30,20 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
480 000 zł3 794 m² 126,52 zł/m²
845 000 zł27,52 m² 30 704,94 zł/m²
849 000 zł45,30 m² 18 741,72 zł/m²
Działka rolna przy lesie Gąski
Gąski,warmińsko-mazurskie
149 000 zł3 000 m² 49,67 zł/m²
Rynek pierwotny
642 936 zł61,83 m² 10 398,45 zł/m²
Działka budowlana, ul. Wąwozowa
Kraków,małopolskie
1 340 000 zł1 567 m² 855,14 zł/m²
Dom z garażem, ul. Jarzębinowa
Elbląg,warmińsko-mazurskie
1 490 000 zł230,12 m² 6 474,88 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Kobylany
Kobylany,małopolskie
530 000 zł1 831 m² 289,46 zł/m²
Biuro, Aleja Wojska Polskiego
Kalisz,wielkopolskie
9 500 000 zł3 958,80 m² 2 399 zł/m²
229 000 zł111 m² 2 063,06 zł/m²
75 000 zł1 500 m² 50 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek
Wrocław,dolnośląskie
1 383 360 zł41,92 m² 33 000 zł/m²
Działka budowlana Nożyno
Nożyno,pomorskie
249 000 zł6 584 m² 37,82 zł/m²
Działka inwestycyjna Bolechowo
Bolechowo,wielkopolskie
5 500 000 zł42 983 m² 127,96 zł/m²
Lokal użytkowy Pszczyna
Pszczyna,śląskie
27 zł/m²50 m² 1 350 zł
Działka budowlana
Kębłowo,pomorskie
512 050 zł2 090 m² 245 zł/m²
250 000 zł3 637 m² 68,74 zł/m²
Biuro wolne od zaraz, ul. Marszałkowska
Warszawa,mazowieckie
106,06 zł/m²165 m² 17 500 zł
Rynek pierwotny
462 198 zł49,17 m² 9 400 zł/m²
Dom z tarasem
Jastrzębie-Zdrój,śląskie
910 000 zł300 m² 3 033,33 zł/m²
Rynek pierwotny
334 240 zł41,78 m² 8 000 zł/m²
40 950 €13 000 m² 3,15 €/m²
Mieszkanie z garażem
Łódź,łódzkie
575 000 zł54,79 m² 10 494,62 zł/m²
876 260 zł39,83 m² 22 000 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Świeradowska
Wrocław,dolnośląskie
707 800 zł44,53 m² 15 894,90 zł/m²
Biuro wolne od zaraz, ul. Obornicka
Suchy Las,wielkopolskie
34,97 zł/m²71,50 m² 2 500 zł
2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z miejscem parkingowym Ustronie Morskie
Ustronie Morskie,zachodniopomorskie
431 270 zł35,35 m² 12 200 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe
Lublin,lubelskie
1 200 000 zł126 m² 9 523,81 zł/m²
Lokal użytkowy, ul. Kielecka
Morawica,świętokrzyskie
4 065 000 zł1 790 m² 2 270,95 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Kosynierów
Rumia,pomorskie
599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²
Mieszkanie, ul. Prądnicka
Kraków,małopolskie
2 200 zł38,80 m² 56,70 zł/m²
539 000 zł400 m² 1 347,50 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczepanowskiego
Poznań,wielkopolskie
2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia