Nieruchomości

240 052 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł122,18 m² 9 404,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

0% prowizji, bez podatku pcc Nowoczesny Dom Premium - Bliźniak z ogrodem, garażem i 2 miejscami postojowymi Cicha i zielona okolica, idealna dla rodzin i osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

9 042 350 zł263,47 m² 34,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Luksusowa nieruchomość przy plaży - Jelitkowo. Atuty nieruchomości: 3 kondygnacje w stanie deweloperskim - pełna swoboda aranżacji 5 przestronnych pokoi i 4 łazienki Ostatnia kondygnacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Lichtajny

Lichtajny,warmińsko-mazurskie

400 000 zł111,66 m² 3 582,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dwupoziomowe mieszkanie / dom w zabudowie bliźniaczej Lichtajny Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie / dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 115 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²137,94 m² 6 483 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy z dwoma prywatnymi łazienkami (pow. 138 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r. w Śródmieściu. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

120 000 zł40,41 m² 2 969,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1891

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,41 m2, położone w centrum Olecka przy ulicy 11 Listopada. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

7 990 000 zł985,97 m² 8 103,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:1 448 m²

Jeśli planujesz skredytować tą nieruchomość- zadzwoń do mnie Przedmiotem sprzedaży jest dochodowy pensjonat położony w kurorcie nadmorskim Rewal zaledwie 500 metrów od morza. Obiekt wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 110 zł65,97 m² 15 918 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż lokale mieszkalne w nowym kameralnym apartamentowcu usytuowanym w niskiej zabudowie, położonym we Wrocławiu na osiedlu Pilczyce. Apartamentowiec składa się z 8 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł146 m² 2 732,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom w stanie surowym otwartym - Dąbrówka Słupska, 146 m | Działka 1300 m | Spokojna okolica, blisko lasu i S5 Lokalizacja: dąbrówka Słupska, gm. Szubin Typ nieruchomości: dom.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł62 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Żagań - 3-pokojowe mieszkanie, powierzchnia 62 m2 cena 390 000 zł. Przestronne z potencjałem. Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny lub pewnej inwestycji pod wynajem? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 45 m2 z ogródkiem i własnym miejscem postojowym. Na powierzchnię mieszkania składa się : kuchnia - wyposażona w sprzęt agd ,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65,40 m² 10 688 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyłącznie w naszym biurze nieruchomości M2 Estate! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w budynku szeregowym, zlokalizowane na Osiedlu Gutkowo, ul. Kanarkowa. Powierzchnia: 65,4.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Zaborze,świętokrzyskie

115 000 zł1 207 m² 95,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Na sprzedaż 3 działki budowlane w miejscowości Zaborze, ul. Dworska/łąkowa, gm. Morawica, pow. kielecki, woj. świętokrzyskie. Działki numer.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 425 m² 89,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjna działka budowlana o pow. 14,25 ar położona w spokojnej i niewielkiej wsi Średnia Wieś, gmina Lesko. Działka posiada wydaną decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł910 m² 17,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko, gmina jasienica teren przemysłowy Istnieje możliwość podziału powierzchni. Proponuję do wynajęcia wolnostojący obiekt o łącznej powierzchni 910m 2 położony na obrzeżach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł141,50 m² 11 660,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Idealna oferta dla rodzin szukających przestrzeni i bezpieczeństwa, artystów marzących o twórczym azylu oraz osób pracujących zdalnie, które chcą zamienić miejskie biuro na widok lasu! Na.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł1 093 m² 272,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1093 m , położoną w pierwszej linii zabudowy, przy ul. Pogodnej w Bilczy (gmina Morawica), zaledwie 10 km od granic Kielc. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł6 878 m² 94,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek 714 i 848 o łącznej powierzchni 6 878 m w miejscowości Okuniew. Tereny objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł117,49 m² 89,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, który łączy komfort, funkcjonalność i poczucie prywatności. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:677 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego wraz z działką o wielkości niespełna 700m2, zlokalizowanego w miejscowości Sobótka nieopodal Wrocławia. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

70,59 zł/m²85 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy biurowo-usługowy zlokalizowany w samym sercu Przedmieścia Oławskiego. Lokal ma powierzchnię 85,13 m2 i znajduje się na parterze budynku z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

47,79 zł/m²18 m² 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale użytkowe w biurowcu na parterze oraz pierwszym piętrze przy giełdzie samochodowej tuż obok sklepów Kaufland, pepco, neonet oraz Media Expert. Dostępne lokale od 12 do 27 mkw. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł62,80 m² 4 777,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Kobyla Góra. Mieszkanie składa się z trzech przestronnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz wc. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł624 m² 120,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł35 m² 6 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Nowa cena!sprzedam gotowy produkt Inwestycyjny.Funkcjonalne 35-metrowe mieszkanie usytuowane w Sercu Miasta.Ze względu na lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie Dwóch Uczelni Wyższych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Rodowo

Rodowo,warmińsko-mazurskie

1 999 000 zł1 790 m² 1 116,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 003 m²

Cena do negocjacji! Siedlisko z obiektem agroturystycznym we wsi Rodowo w gminie Sorkwity w województwie warmińsko-mazurskim. Oryginalne budynki mazurskie z lat 20-tych. Obiekt jest.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki siedliskowe o powierzchni po 3000 m każda, położone w malowniczej wsi Laseczno Małe, zaledwie 8 km od Iławy. Każda działka dostępna jest.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż Lokal użytkowy o powierzchni 45 m , zlokalizowany na parterze odrestaurowanej kamienicy. Położony w Szczecinie przy ul. Stołczyńskiej 171 U Posiada bezpośrednie wejście.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł63,60 m² 8 830 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż: jasne i funkcjonalne 4 pokoje | os. Słoneczne | 63,6 m | balkon To idealna propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnego układu,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,27 m² 9 732,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy na prezentację słonecznego dwupokojowego mieszkania położonego na pierwszym piętrze w budynku dwupiętrowym w Rumi przy ulicy Saperów. Lokalizacja Rumia jest kaszubskim miastem.

Szczegóły ogłoszenia

8 380 482 zł46 301 m² 181 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny Z wydaną decyzją środowiskową na magazyny teren pod odpady możliwość uzyskania decyzji środowiskowej Do sprzedania teren inwestycyjny z wydaną decyzją środowiskową, na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł101 m² 7 910,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Dom z 2020 roku w zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej lokalizacji. Dom o powierzchni całkowitej około 101 m2 , użytkowej 91,33 m2 posadowiony na działce o powierzchni 500,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł41 m² 19 146,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie o powierzchni 40,72 m2 położone na parterze w kamienicy na Starym Mokotowie przy ul. Kazimierzowskiej. Ze względu na lokalizację oraz rozkład pomieszczeń, mieszkanie idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł69,30 m² 7 503,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie z wyjątkowym widokiem - Osiedle Ruta, 10. piętro Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m2, położone na najwyższym, 10. piętrze w zadbanym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

53 600 zł13 400 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w miejscowości racimierz/łąka. Położonej około 13 km od Wolina i Stepnicy. Informacje podstawowe: powierzchnia: 13400m2, kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 394 zł50,49 m² 8 841,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Garbach - cisza, zieleń i szybki dojazd do Poznania Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie trzypokojowe, zlokalizowane w nowoczesnym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 657 zł83,86 m² 13 590 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 83,86 m2 na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku na Czechowie. Opis mieszkania: -Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 31,32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł500 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:21

 

Rok budowy:2011

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: dom wolnostojący w Gdańsku o funkcji mieszkalno-usługowej Gotowy biznes noclegowy (pensjonat / najem krótkoterminowy / pracowniczy).

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł300 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Oferta dla osób ceniących komfort I wygodę. 2 mieszkania o łącznej powierzchni ok 200 m2 ( na pierwszym i drugim piętrze w pięknej, zabytkowej , przedwojennej willi w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł200 m² 18,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Opis nieruchomości Dom wolnostojący nad jeziorkiem, 3-poziomowy, na dużej działce. Na sprzedaż klimatyczny dom położony w malowniczej miejscowości Pstrągowa, tuż przy spokojnym jeziorku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

13 750 zł550 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 550m2 z suwnicą i z przynależnym placem utwardzonym o pow. 300 m2. Hala podzielona na dwie większe części 1. 182m2 i wymiarach 700cm.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł11 100 m² 74,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez