Nieruchomości
240 049 ogłoszeń
Od najnowszych
Działka budowlana Sulęcinek
Sulęcinek,wielkopolskie
160 500 zł1 070 m² 150 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Ptasia
Poznań,wielkopolskie
1 397 000 zł100 m² 13 970 zł/m²
Rynek pierwotny
559 437 zł59,54 m² 9 395,99 zł/m²
Biuro z garażem Wrocław
Wrocław,dolnośląskie
570 000 zł61 m² 9 344,26 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²
749 000 zł165 m² 4 539,39 zł/m²
Dom z garażem, ul. Lipowa
Borowa Góra,mazowieckie
890 000 zł70 m² 12 714,29 zł/m²
Działka budowlana Zalezianka
Zalezianka,świętokrzyskie
120 000 zł770 m² 155,84 zł/m²
Dom z garażem, ul. Cisowa
Cegielnia-Kosewo,mazowieckie
445 000 zł78 m² 5 705,13 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gospodarska
Kraków,małopolskie
1 489 970 zł138 m² 10 796,88 zł/m²
1 200 000 zł160 m² 7 500 zł/m²
Hala Katowice
Katowice,śląskie
58 000 000 zł30 000 m² 1 933,33 zł/m²
40 zł/m²30 m² 1 200 zł
Działka budowlana uzbrojona
Studzienice,pomorskie
137 955 zł1 623 m² 85 zł/m²
609 000 zł87 m² 7 000 zł/m²
Działka przemysłowa, ul. Wrzosowa
Kobyłka,mazowieckie
13 750 000 zł25 000 m² 550 zł/m²
Rynek pierwotny
420 000 zł31 m² 13 548,39 zł/m²
10 400 zł2 600 m² 4 zł/m²
Działka Lipowe
Lipowe,małopolskie
299 000 zł5 000 m² 59,80 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z ogródkiem Krzeptów
Krzeptów,dolnośląskie
572 580 zł42,44 m² 13 491,52 zł/m²
16 000 zł15 000 m² 1,07 zł/m²
249 000 zł71,41 m² 3 486,91 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Perzyńskiego
Warszawa,mazowieckie
2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Dworcowa
Kołodziejewo,kujawsko-pomorskie
33,09 zł/m²55,46 m² 1 835 zł
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Imbramowska
Kraków,małopolskie
771 552 zł50,76 m² 15 200 zł/m²
Lokal gastronomiczny Snochowice
Snochowice,świętokrzyskie
940 000 zł873 m² 1 076,75 zł/m²
Rynek pierwotny
986 049 zł46,99 m² 20 984,23 zł/m²
4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²
429 000 zł6 400 m² 67,03 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Rakowicka
Kraków,małopolskie
902 000 zł33,02 m² 27 316,78 zł/m²
Lokal handlowy
Gdańsk,pomorskie