Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 990 000 zł82 m² 24 268,29 zł/m²

 

Piętro:17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Przestronne mieszkanie z widokiem na Warszawę Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 82 m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł110 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Niepowtarzalna okazja na zakup 11 ha działki wraz Z projektem urbanistycznym kłodzko hills na budowę osiedla domków rekreacyjnych wraz ze stokiem narciarsko- rowerowym W wojciechowicach koło.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł62,50 m² 4 480 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro Kaczmarek Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania, położonego na czwartym piętrze zadbanego budynku wielorodzinnego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 999 zł125 m² 9 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Gotowy bliźniak! bliźniak 126 M | 4 / 5 pokoje | choszczówka | pompa ciepła zakup bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | bez podatku pcc Prezentujemy nowoczesny i wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

8 000 000 zł35 930 m² 222,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Przemysłowa Mpzp: przemysłowa Obszar w Specjalnej Strefie Ekonomicznej 3 min do Trasy S5 Auta ciężarowe bez ograniczenia wagowego Dopuszczalna zabudowa na poziomie 80% Zabudowa biurowa do.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł124 m² 13 306,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wspaniały (to nie jest wybujałe określenie) apartament na zamkniętym osiedlu niskich budynków o nietuzinkowej, nowoczesnej architekturze. Apartament nie jest tani, bo nic w nim nie.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł9 800 m² 51,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 9800 m w malowniczej wsi Grąblin Oferujemy przestronną działkę rolną położoną w spokojnej i urokliwej miejscowości Grąblin. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 440 zł44,56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ostatnie mieszkanie 2-pokojowe w etapie D inwestycji 7.Dzielnica Głowackiego! Oferta idealna dla osób szukających nowoczesnego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł25,50 m² 12 549,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować lokal przy ul. Kalwaryjskiej - Stare Podgórze.! lokal znajduje się w zadbanej oficynie - dzięki czemu jest idealnie cichy! -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

320 000 zł2 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu uzbrojonej działki budowlanej o powierzchni 2 000 m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 40x50m jest usytuowana 50 metrów od ściany lasu. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł380,06 m² 3 157 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom wolno stojący w spokojnej okolicy Kołobrzegu 1000 metrów od morza o powierzchni 380m2 położony na działce o powierzchni 670m2 Nieruchomość idealna pod wynajem sezonowy Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł172 m² 12 732,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Komfortowy dom z dużą działką i stawem Parcele Rębków k. Garwolina Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom o powierzchni 172 m , zlokalizowany w miejscowości Parcele Rębków,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł425 m² 494,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położone 2 działki budowlane / rekreacyjne w pasie nadmorskim w otoczeniu lasów w odległości około 800m od pięknej plaży i 2,5 km od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

289 562 zł3 367 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Kamela!.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

7 440 zł372 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Jest to pomieszczenie magazynowo-handlowe ogrzewane (z rampą). Posiada dwa wejścia oraz zaplecze sanitarne. Wysokość czynszu jest uzależniona od okresu zawarcia umowy najmu. Oprócz czynszu najmu najemca.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł125 m² 8 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Niższa cena! Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom o powierzchni 125 m . Nieruchomość znajduje się przy cichej, zielonej i bardzo lubianej przez mieszkańców dzielnicy tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Żurczyn. Nieruchomość ma kształt prostokąta, co znacznie ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,39 m² 9 299,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mint property ma przyjemność zaprezentować lokal mieszkalny przy ul. Glinik. Mieszkanie o pow. 48,90 m2 położone na 1 piętrze składa się z:pokoju dziennegosypialnikuchniłazienkiprzedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

208 000 zł48,80 m² 4 262,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w zabudowie szeregowej o powierzchni 48,2m2 znajdujące się przy ul. Wyborskiej 6 w Nidzicy. Mieszkanie usytuowane na końcu szeregowca.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 440 zł7 032 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej nr 319/12, o powierzchni 7032 m2, zlokalizowanej na terenie kompleksu logistycznego w Więckowicach, gm. Dopiewo.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł99,40 m² 3 008,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż duży, komfortowy, klimatyzowany apartament w samym centrum zabytkowego, turystycznego miasteczka Nieszawy. Dzięki świetnej lokalizacji idealny jako mieszkanie dla pary z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł33 m² 15 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Niezwykle funkcjonalny apartament z własnym tarasem i wyjściem na ogródek. Własne miejsce parkingowe i komórka lokatorska. Mieszkanie bardzo słoneczne z ładnym widokiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł440 m² 1 931,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:416 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-produkcyjny w centrum Andrychowa Oferujemy na sprzedaż budynek usługowo-produkcyjny położony przy ul. Szewskiej, w doskonałej lokalizacji w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 501,56 m² 79,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

> kup bez prowizji < w ofercie pozostały 3 działki z wydanymi warunkami zabudowy. Spokojna okolica, miłe sąsiedztwo. Czego chcieć więcej :) ? Działka nr 1: nr 101/17 Wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł1 260 m² 47,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Położenie w cichej i spokojnej okolicy, dogodny dojazd czynią z tej nieruchomości atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł50,70 m² 3 925,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 50, 7 m , zlokalizowane w budynku wielorodzinnym w Leśnicach. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 081 000 zł43,24 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz mieszkanie o powierzchni 43m2 mieszczące się na II piętrze wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Lokalizacja: gdańsk Zakoniczyn - spokojna, zielona część miasta. Inwestycja powstała w malowniczej okolicy, w sąsiedztwie stawu oraz wzgórz morenowych, z których rozciągają się.

Szczegóły ogłoszenia

668 100 zł73,50 m² 9 089,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy 4-pokojowy apartament o powierzchni 73.5m2 w stanie deweloperskim. Znajduje się w kameralnej inwestycji położonej na zielonych obrzeżach Krakowa. Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł66,11 m² 9 287,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy mieszkanie 3 pokojowe o pow. ok 66,11 m2 z dużym balkonem w bezpiecznej i prestiżowej okolicy na ulicy Berylowej w Koninie. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²60 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal po remoncie Lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową bądź handlowo-usługową w miejscowości Białystok, osiedle Kawaleryjskie. Lokal położony na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, słoneczne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Wareckiej. Nieruchomość znajduje się w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 114 000 zł94,26 m² 22 427,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

The Partners ma wyjątkową i wyłączną przyjemność zaprezentować apartament wykończony pod klucz w wysokim standardzie na sprzedaż - Bronowice - Kraków lokalizacja: bronowice to dzielnica,.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł116 m² 24 129,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Kluczowe cechy: apartament cichy, słoneczny, rozkładowy, wysoki (280 cm), z dużą loggią, wiele możliwości aranżacji, miejsce postojowe w garażu podziemnym, winda, jedna z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Żywiec,śląskie

195 000 zł7 624 m² 25,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Żywiec teren o pow. 7624 m2 strumyk droga gruntowa Cena: 195 000 zł Żywiec - ciekawy teren o pow. 7624 m2, płaski, z dostępem do strumyka. W mpzp przewidziany jako zp1: tereny zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

3 295 000 zł575 m² 5 730 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Skawinie przy ul. Krakowskiej, składająca się z działki o powierzchni 10,51 ara zabudowanej budynkiem mieszkalno-usługowym oraz pawilonem.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł104 m² 17 788,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Eurovilla prezentuje na sprzedaż 4ro-pokojowe mieszkanie, przestronne i doskonale doświetlone na skraju Miasteczka Wilanów, oferujące wyjątkowy widok na otwartą, zieloną przestrzeń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł65 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu inwestycję złożoną z dwóch budynków z miejscami parkingowymi do wyboru jest kilka konfiguracji mieszkań. Bezczynszowe. Planowany czas zakończenia do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł148,05 m² 2 019,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż lokal mieszkalny, do remontu, o powierzchni użytkowej 73,8 m , położony na parterze domu dwulokalowego w miejscowości Bystra Krakowska przy ulicy Szczyrkowskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56,25 m² 11 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń ->zobacz->zaproponuj cenę->my zajmiemy się resztą! Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: kraków, mistrzejowice, os. Piastów Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 486 400 zł224,32 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni około 224,32 m2, lublin- ścisłe Centrum Lokal narożny, lokal typu "open space", lokal posiada 3 wejścia, wysokość lokalu - około 4m, duże widoczne witryny wystawowe, lokal.