Nieruchomości
240 131 ogłoszeń
Od najnowszych
215 000 zł717 m² 299,86 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Hornówek
Hornówek,mazowieckie
1 850 000 zł2 633 m² 701,82 zł/m²
Działka, ul. Wiśniowa
Cewlino,zachodniopomorskie
155 000 zł1 559 m² 99,42 zł/m²
Rynek pierwotny
437 568 zł33,92 m² 12 900 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Apartament 3-pokojowy, ul. Przemysłowa
Leszno,wielkopolskie
455 770 zł53,62 m² 8 500 zł/m²
4 059 540 zł10 683 m² 380 zł/m²
Działka Biskupice Oławskie
Biskupice Oławskie,dolnośląskie
169 900 zł1 936 m² 87,76 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka
Kraków,małopolskie
2 202 760 zł78,67 m² 28 000 zł/m²
Hala klimatyzowana Lublin
Lublin,lubelskie
8 928 zł288 m² 31 zł/m²
339 000 zł28,85 m² 11 750,43 zł/m²
Lokal użytkowy Pobierowo
Pobierowo,zachodniopomorskie
2 720 000 zł570 m² 4 771,93 zł/m²
Działka, ul. Nowosielska
Białystok,podlaskie
389 000 zł854 m² 455,50 zł/m²
465 000 zł64 m² 7 266 zł/m²
Działka budowlana Sulęcinek
Sulęcinek,wielkopolskie
137 000 zł981 m² 139,65 zł/m²
Biuro klimatyzowane Warszawa
Warszawa,mazowieckie
62 zł/m²75 m² 4 650 zł
Dom z garażem Smogorzów
Smogorzów,opolskie
419 000 zł240 m² 1 745,83 zł/m²
122 640 zł730 m² 168 zł/m²
Działka komercyjna Krosno
Krosno,podkarpackie
350 000 zł1 596 m² 219 zł/m²
146 000 zł912 m² 160,09 zł/m²
Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Lipowa
Kalisz,wielkopolskie
33,33 zł/m²45 m² 1 500 zł
90 zł/m²10 m² 900 zł
2 100 000 zł64 086 m² 32,77 zł/m²
Rynek pierwotny
499 000 zł105,70 m² 4 720,91 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Wyszków
Wyszków,mazowieckie
56 000 zł1 078 m² 51,95 zł/m²
915 000 zł48,60 m² 18 827,16 zł/m²
Dom
Mszczonów,mazowieckie
999 000 zł160 m² 6 243,75 zł/m²
Budynek użytkowy Wrocław
Wrocław,dolnośląskie
99 000 zł2 200 m² 45 zł/m²
Działka budowlana
Pogorzelica,zachodniopomorskie
220 000 zł392 m² 561,22 zł/m²
Działka Kielnarowa
Kielnarowa,podkarpackie
2 895 500 zł11 582 m² 250 zł/m²
Działka budowlana Gradówek
Gradówek,dolnośląskie
99 000 zł1 800 m² 55 zł/m²
679 000 zł3 600 m² 188,61 zł/m²
34 zł/m²396,15 m² 13 469 zł
Rynek pierwotny
1 060 686 zł43,22 m² 24 541,55 zł/m²
Działka Dziadowa Kłoda
Dziadowa Kłoda,dolnośląskie
68 040 zł1 701 m² 40 zł/m²
Mieszkanie umeblowane
Białystok,podlaskie
1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²
Magazyn Nowe Skalmierzyce
Nowe Skalmierzyce,wielkopolskie
7 000 zł430 m² 16,28 zł/m²
95,16 zł/m²126 m² 11 990 zł
Rynek pierwotny
547 080 zł45,59 m² 12 000 zł/m²
Działka budowlana Wyszomierz
Wyszomierz,zachodniopomorskie
69 000 zł934 m² 73,88 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia