Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

365 000 zł56 m² 6 517,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 56 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

849 000 zł79 m² 10 746,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Trzesacz Baltic Garden II, prestiżowe osiedle, ul. Łąkowa w Trzęsaczu obok Rewala. Nowe, gotowe na sezon 2026 domy w zabudowie bliźniaczej 79m2, 4pok, z dużymi ogrodami, 400m od plaży!.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł69,10 m² 12 301,01 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić ofertę, 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w osiemnastopiętrowym wieżowcu na gdańskim Przymorzu, czyli jednej z najlepiej zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 027 140 zł54,06 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Apartament Nr 33: 54,06 m III piętro Śródmieście / Stare Miasto - Lublin Karmelicka to jedna z tych ulic, które rozumieją tylko Ci, którzy wiedzą, czym jest prawdziwe centrum miasta nie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom szeregowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 039 900 zł110 m² 9 453,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, środkowy segment szeregowca położony przy spokojnej ulicy w Stargard. Nieruchomość o powierzchni 110 m2 została zaprojektowana z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł52,88 m² 6 599,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,88 m , położone na drugim piętrze w spokojnej okolicy w Sztumie. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla rodzin, par.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł80 m² 1 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Oferujemy Państwu Dom do kapitalnego remontu lub rozbiórki położony na dużej działce o powierzchni 19,5 ara w Polskiej Cerekwi. Dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi- wszystkie budynki.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł95,08 m² 5 574,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie bezczynszowe Trzebiatów Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 95 m , położone w spokojnej i zadbanej części Trzebiatowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł4 888 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę znajdującą się w miejscowości Zebrzydów! Działka o powierzchni ok. 50 arów. Przy działce znajduje się prąd, w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł61,70 m² 8 849,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Dąbrowskiego. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze niskiego bloku. Opis budynku: rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dwa pokoje z loggią ponad 5 m to mieszkanie, które zaskakuje funkcjonalnością. Jeśli szukasz przestrzeni z dodatkowym miejscem do pracy, relaksu lub dla dziecka, właśnie ją znalazłeś.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł105 m² 18 952,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 4-pokojowej jasnej i przestronnej nieruchomości na sprzedaż znajdującej się przy ul. Śląskiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł222 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w Poczerninie. Miejscowość łączy się z wsią Przemocze, położoną niemal centralnie pomiędzy Stargardem, szczecinem a Goleniowem.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł200 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal usługowo - handlowym w budynku w technologii murowanej usytuowanym przy dworcu pkp milanówek Lokalizacja jedna z najlepszych w północnym Milanówku. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł19 370 m² 46,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W wolf nieruchomości! duża działka budowlano-rolna na sprzedaż - wielowieś, raduń Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni ok. 19 370 m2 zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48,66 m² 14 180,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,66 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Lokal jest funkcjonalnie zaprojektowany i gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

549 999 zł130 m² 4 230,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję wyjątkowe mieszkanie o łącznej powierzchni 130m2 , położone na 3-piętrze w solidnej, zadbanej kamienicy w centrum Pabianic. Idealna propozycja dla osób szukających dużej.

Szczegóły ogłoszenia

46 742 zł3 338,73 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy ofertę wynajmu powierzchni produkcyjno magazynowej zlokalizowanej w przemysłowej części Torunia przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie w bezpośrednim sąsiedztwie aktywnej strefy.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przestronny dom z widokiem na Babią Górę Idealny dla rodziny lub pod inwestycję (pensjonat/hotel) Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość o ogromnym potencjale, położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł9 900 m² 11,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania bardzo atrakcyjna działka rolna w Głębokiej (gm. Kocmyrzów). Oferowana nieruchomość to niezabudowana działka o powierzchni niemal 1 ha i szerokości ok. 30 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł1 000 m² 388 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poczuj wolność z domem mobilnym na działce pod zabudowę o pow. 1000 m2 położonej w Sownie, na obrzeżach Puszczy Goleniowskiej. Nieruchomość w sąsiedztwie lasu, na skraju nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 138 zł61,14 m² 13 299,60 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

241 213 zł2 027 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Chcesz zarabiać na turystach? To miejsce zrobi to za Ciebie! Cena: 119 zł/m Wyobraź sobie: kilka minut spacerem nad zalew w Radkowie, w tle majestatyczne góry, a tuż obok Twój własny.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 999 zł5 274 m² 246,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki inwestycyjne położone w miejscowości Iłowa, powiat Żagański, woj. lubuskie, przy drodze wojewódzkiej. Lokalizacja: - atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł37,10 m² 22 371,97 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   Opis mieszkania na sprzedaż - Warszawa, ochota, ul. Wiślicka Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,10 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

246 500 zł2 900 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! duża działka budowlana W trójcy! powierzchnia zabudowy 17,5 ar! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2900 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

69 999 zł720 m² 97,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rod nr 16 w Kruszwicy, położona w atrakcyjnej lokalizacji, niedaleko młyna. Działka zabudowana nowym domkiem rekreacyjnym, wybudowanym w 2024 roku, gotowym do.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 900 zł111,40 m² 17 055 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom parterowy ok. 111 m | Żółwin | blisko Lasu Młochowskiego | działka 1000 m. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni ok.111 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł550 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: atrakcyjna lokalizacja dogodny kształt działki szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł67,72 m² 3 987,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,72 w Kędzierzynie-Koźlu. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze trzypiętrowej kamienicy w Koźlu przy ulicy Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 450 zł155 m² 4 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Nowoczesny dom typu bliźniak przy ul. Kamiennej - komfort, jakość i świetna inwestycja! Zakup domu typu bliźniak w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Kamiennej to doskonała decyzja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł140 m² 5 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:485 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i dostępnej części Opola. Idealna propozycja dla osób szukających ciszy, przestrzeni i wygodnego dostępu do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 510 zł67,30 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł2 500 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do obejrzenia naszej nowej nieruchomości składającej się z dwóch działek rolnych o pow. 25 ar, znajdującej się w miejscowości Chrząstówka ,gm. Jasło. Działka usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

904 800 zł39 m² 23 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Symfonia Praga - Nowoczesny apartament na Kamionku Nie pobieramy prowizji od Kupującego Wyjątkowa architektura i standard Inwestycja Symfonia Praga to zespół 5 kameralnych budynków o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł3 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 3500 m - Węgiersk gmina Golub-Dobrzyń. Opis nieruchomości: nieruchomość znajduje się w miejscowości Węgiersk w gminie Golub-Dobrzyń. Działka usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł1 087 m² 149,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w pięknej i malowniczej miejscowości Oblas. Lokalizacja: oblas wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie radomskim, w gminie Przytyk. Przez.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł30,70 m² 3 420,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, usytuowane na parterze w kamienicy. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 30,70 m2 składa się z; dużego.

Szczegóły ogłoszenia

16,04 zł/m²1 122 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość hala produkcyjno-magazynowa Z zapleczem biurowym | konin | blisko A2 Opis nieruchomości Na wynajem funkcjonalna hala produkcyjno-magazynowa.

Szczegóły ogłoszenia

388 680 zł32,39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M&b Fechner oferuje Państwu apartament wakacyjny położony w atrakcyjnej części Szklarskiej Poręby. Apartament o powierzchni 32,39m2 + balkon znajduje się na 1 piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł62,30 m² 7 207,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 - pokojowe dzielnica Północ Lokal o powierzchni 62m 2 , ze świeżo wyremontowaną kuchnią, jasne i słoneczne. Opis mieszkania: - duży salon, - 2 sypialnie, - kuchnia.