Nieruchomości

240 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

Dom

Młodziejowice,małopolskie

1 340 000 zł117,99 m² 11 357 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom wolnostojący pod krakowem | młodziejowice | pompa ciepła | fotowoltaika | rekuperacja Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący położony w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

869 900 zł83,40 m² 10 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Nowy segment o powierzchni ok. 83,5 m2 położony na działce w bardzo ładnym rejonie. Budynek to nowoczesna nieruchomość zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 200 m² 132,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pozostała ostatnia działka Polecam działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w pięknej okolicy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Zawodne (gm. Prażmów).

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł80 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem Lipce k. Legnicy. Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ok. 80 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

430 000 zł58 m² 7 413,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Są takie miejsca, gdzie życie po prostu toczy się spokojniej. Gdzie rano odprowadzasz dziecko do szkoły w kilka minut, a po południu idziecie razem na spacer do lasu albo nad jezioro. To.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł25 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ruda śląska - ul. Katowicka. Ruchliwa ulica przy dużym osiedlu. Na sprzedaż działka numer 1016/115 o powierzchni 20 m2 (z przyczyn technicznych zaznaczone 25 m2) przy drodze o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł5 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia duża działka budowlana 5500m2 z możliwością podziału na mniejsze części, wzdłuż działki wydzielona jest droga dojazdowa. Teren z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł185 m² 43,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Luksusowy, nowy dom do wynajęcia | Kwirynów k. Warszawy | 185 m | przy lesie Do wynajęcia zupełnie nowy, nigdy niezamieszkały dom położony na terenie zamkniętego, kameralnego osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł58,11 m² 13 250,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż lokal biurowo-usługowy o pow. 58,11 m2 , zlokalizowany na parterze w 12-piętrowym bloku przy ul. Emilii Plater. W promieniu 400 m Pałac Kultury i Nauki , ch Złote.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł515 m² 3 203,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:860 m²

Przedmiotem oferty jest położony w spokojnej części Golczewa budynek wielorodzinny z sześcioma samodzielnymi dwupokojowymi mieszkaniami i dużym ogrodem. Oglądanie umawiaj telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł240 m² 4 229,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:414 m²

Na sprzedaż kamienica z pięcioma niezależnymi mieszkaniami i wysoką piwnicą, usytuowana na starym mieście, w centrum Oświęcimia, z działką pod własny parking. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

613 000 zł64,10 m² 9 563,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jeszcze niższa cena - 613.000zł Komfortowe mieszkanie z dużym tarasem na nowym osiedlu. Szczecinek, ul. Polna. Parter. Na sprzedaż przestronne, gotowe do zamieszkania mieszkanie na osiedlu Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 375 zł30,83 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł38 m² 16 184,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Międzynarodowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł140 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 480 m²

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Lubień Kujawski, blisko centrum miasta. Na działce o powierzchni 2487 m2 znajduje się dom.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł44,76 m² 3 328,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,76 m2, zlokalizowane w Pyskowicach przy ul. Ogrodowej 22, usytuowane na 1. piętrze w kamienicy. Budynek po generalnym remoncie klatki schodowej,.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kwadrat prezentuje na sprzedaż dwie działki budowlane w miejscowości perzów. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy. W Perzowie znajdziemy szkołę podstawową,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł51,60 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

***doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy ul. Księcia Mieszka I - Winogrady. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

854 172 zł43,14 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

WYJĄTKOWA OFERTA - PRZESTRONNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI W STARYM PODGÓRZU NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł1 200 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną nr 274/1 o powierzchni 12 a przy ulicy Długiej, w Zielęcicach. Nieruchomość posiada prostokątny kształt i płaską.

Szczegóły ogłoszenia

329 720 zł30,25 m² 10 899,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piękna klimatyczna nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Milanówku w strefie "miasto Ogród"w odległości zaledwie 400 m od centrum miasta gdzie znajduje się stacja pkp.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł300 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:785 m²

Oferujemy do sprzedaży przedwojenną kamienicę przeznaczoną do remontu zlokalizowaną w południowej dzielnicy Piotrowice. Budynek murowany, podpiwniczony, dwupiętrowy, dach kryty papą, okna.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł59,20 m² 27 027,03 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 ,2 m , położone na 12 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł1 625 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukują Państwo wymarzonego miejsca do zamieszkania, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta i cieszyć się spokojem i niesamowitym widokiem na dolinę Wisły, to ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

272 650 zł1 435 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność! Do sprzedania bardzo atrakcyjna nieruchomość gruntowa, budowlana o pow. ok.1435 m2 położona w Kętach ul. Staszica, woj. małopolskie. Nieruchomość usytuowana w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

46 000 €10 000 m² 4,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 10000 m2, gliwice, a4. Możliwość najmu innych metraży. Standard: magazyn klasy A Doki Bramy z poziomy "0" Wysokie składowanie Posadzka niepylna, techniczna Odporność.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:8/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, wykończony w standardzie premium, doskonale zlokalizowany 2-pokojowy apartament z widokiem na panoramę miasta. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł72 m² 81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie - ul. Drwęcka Oferuję do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie położone przy ul. Drwęckiej, na 1. piętrze kameralnego, nowego budynku. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł63,21 m² 8 384,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam ostatnie wolne mieszkania w stanie deweloperskim, na parterze o powierzchni 63.21 m2 z wyjściem na ogród. Zlokalizowane w Jankowicach, dzielnica Podstarzyniec, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł114,90 m² 19 147,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 679 m²

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Oferujemy Państwu niezwykle interesującą nieruchomość, położona w newralgicznym punkcie Raszyna. Najbardziej atrakcyjnym tematem, który jak.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł38,20 m² 5 235,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Z potencjałem! Na sprzedaż funkcjonalne i wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,20 m2, położone na trzecim piętrze przy ul. Zwycięstwa w Chorzowie Batorym. Główne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł80,28 m² 7 847,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Osiedle Willa Park położone jest w malowniczej części Zamysłowa w Rybniku. Osiedle znajduje się przy użytku ekologicznym Okrzeszyniec zwanym perełką przyrody w Rybniku. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 800 zł66,50 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu pięknego mieszkania o powierzchni 66,5 m2 w dzielnicy Podgórze w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł310 m² 1 354,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

| oferujemy państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym posadowiony na 16-arowej, widokowej działce u podnóża lasu. Nieruchomość położona jest w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł160 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży: dom 160 m z ogrodem Żubrów #twojaprzyszloscmaswojadres Marzysz o nowoczesnym i przestronnym domu z ogrodem (działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 790 zł42,31 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowe, słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł76,45 m² 9 352,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie z tarasem i garażem - opole/chmielowice Nowoczesna inwestycja a w niej apartament trzypokojowy z dwudziestometrowym tarasem, garażem i miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł70 m² 9 414,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, rodzinne mieszkanie na spokojnych przedmieściach Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, trzypokojowego mieszkania idealnego dla rodziny, która pragnie zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł133 m² 9 774,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:388 m²

Dom wolnostojący w prestiżowej, widokowej lokalizacji - Raciborsko | blisko Wieliczki i Krakowa Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący, położony w widokowym i prestiżowym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 400 zł58,47 m² 9 498,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie dotyczy mieszkania M6 Budynek 12D położonego na parterze o pow. 58,47 m2 brak pcc sprzedaż bezpośrednio od inwestora brak prowizji dla pośrednika pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł71,35 m² 9 516,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

| nowoczesne budynki mieszkalne blisko lasu! Tychy - Wartogłowiec! Jeśli marzysz o życiu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie cenisz sobie wygodny dojazd do miasta - sprawdź tę.