Nieruchomości

239 174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

898 000 zł121,90 m² 7 366,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:436 m²

Brak podatku pcc i prowizji dla kupującego, faktura, gwarancja, rękojmia 5 lat, możliwość wykończenia pod klucz, kredyt przy moim pośrednictwie zostanie szybko i sprawnie przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 001 m² 124,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1001m2 (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) w Wólce Krasienińskiej, 15km od granic Lublina. O nieruchomości: wymiary działki 22mx45m Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł45 m² 4 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m , położone na I piętrze w budynku w bardzo dobrej lokalizacji. Układ i stan mieszkania Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²47 m² 1 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 46 m2 znajdujący się w biurowcu w Katowicach Szopienicach przy ul. 11.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

940 000 zł86,30 m² 10 892,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy leżący na terenie usługowo-mieszkaniowym (wynika z planu zagospodarowania przestrzennego) o powierzchni 86.3 m , zlokalizowany w Warszawie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł34 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m2 na parterze w oficynie kamienicy, która przejdzie rewitalizację (części wspólne, główne instalacje). ul. Mickiewicza Stan do remontu. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł30 333 m² 59,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna z decyzją wz - Zachełmie, podgórski klimat z potencjałem Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 30 333 m , położona w malowniczej, podgórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł68,34 m² 7 609,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie nr 176, budynek F, o powierzchni 68,32 m2, położone na pierwszym piętrze nowo budowanego bloku. Realizacja inwestycji to drugi kwartał 2026 roku. 1. hall: 12,84.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania doskonale położone 3 pokojowe mieszkanie. Lokal znajduje się na trzecim ostatnim piętrze budynku znajdującym się w dzielnicy bliskie Zaodrze przy ulicy Nysy Łużyckiej 8.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł5 432 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji pod numerem telefonu   . Działka w pierwszej linii zabudowy od drogi gminnej, od drogi asfaltowej 250 m dojazd utwardzony. Lokalizacja - obręb geodezyjny Dębina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 500 zł50,11 m² 9 928,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Brzozowym w prestiżowej dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44,77 m² 11 145,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe na grunwaldzie/raszynie przy Parku ks. Jasińskiego, ul. Pogodna Na powierzchnię 44,7 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

3 990 000 zł650 m² 6 138,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycja Marzeń w Centrum Rewala: zyskowny Pensjonat nad Morzem. Jeśli marzysz o dochodowej inwestycji w sercu jednego z najpopularniejszych kurortów nad polskim Bałtykiem, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł55,70 m² 3 213,64 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Prezentujemy mieszkanie M-4 położone na osiedlu Zofiówka. Powierzchnia 55,70 mkw. Ocieplony blok, wygodny parter. 3 pokoje, kuchnia połączona z salonem, łazienka razem z wc, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 zł38 m² 60,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Wrocław, ul. Wieczysta 101 Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na ul. Wieczystej we Wrocławiu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 925 505 zł142,63 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Vesta ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy, o powierzchni całkowitej 142,63 m2 mieszczący się w centrum w Lublinie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 810 000 zł10 759 m² 261,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki gruntu położone w Gliwicach w rejonie ul. Starogliwickiej o łącznej powierzchni 10759 m , w skład której wchodzą działki 98, 100 zapisane w księgach wieczystych.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 1000 mkw , w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach około 30 m x 33,5 m, położona przy ulicy Dobrzyńskiej w miejscowości Zarzeczewo, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł83,16 m² 18 879,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

- english description below - Avenue Estate przedstawia rodzinny, czteropokojowy apartament z ogródkiem, położony w jednej z najbardziej cenionych części Miasteczka Wilanów. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł2 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajecia duży, utwardzony, plac składowy o powierzchni 2000 m2, w centrum miejscowości Pszczółki. - działka utwardzona, ogrodzona, oświetlona, monitoring - dostep do wody, pradu.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł23 833 m² 11,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 23 833 m , położona we wsi Milewo, w gminie Sochocin, powiat płoński, województwo mazowieckie. Szczegóły: powierzchnia: 23 833 m Wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²12,50 m² 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferta wyłącznie W biurze love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla wynajmującego! Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 032 m² 339,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Bielkówku przy ul Kościelnej. Położenie nieruchomości bliskość terenów zielonych, przy dobrej komunikacji z pełnym zapleczem handlowo usługowym (szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 000 m² 59,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Stronno, gmina dobrcz działka 3000 m2. Warunki zabudowy! Polecam do sprzedaży działkę.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł36,48 m² 8 086,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,48 m2 znajdujące się na 2 piętrze (w budynku 2 piętrowym) przy ulicy Słonimskiego, osiedle Koszutka.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 000 zł78,30 m² 17 100,89 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfort, który czuć od pierwszego kroku. To mieszkanie łączy w sobie przestrzeń, światło i widok na zieleń - tworząc wygodne miejsce do życia na co dzień. Po odświeżeniu, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Rataja

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

799 000 zł124,30 m² 6 428 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:963 m²

! oferta wyłącznie W naszym biurze nieruchomości! Na sprzedaż posiadamy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 124,30 m , podzielony na dwa odrębne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

35 900 zł544 m² 65,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Trzęsów, grębocice, działka, 544m2, sprzedaż, 35900 zł. Na sprzedaż grunty budowlane w miejscowości Trzęsów w gminie Grębocice, w powiecie polkowickim. Działka o płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł34 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Mistrzejowice os. Oświecenia nieruchomość: oferujemy do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na siódmym piętrze dziewięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł74 m² 17 432,43 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokoje, salon,1 łazienka oraz duża garderoba. Nowoczesne życie w Letnicy Letnica to dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł50,31 m² 14 907,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Remiszewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2004 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł48,60 m² 26 543,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z widokiem na Ołowiankę | Gdańsk - osiedle riverview Na sprzedaż piękne, w pełni wykończone mieszkanie zlokalizowane nad brzegiem Kanału na Stępce -.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie w kameralnym, eleganckim bloku, położonym w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Częstochowy - Parkitce. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł192,88 m² 4 147,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż: dom w stanie surowym częściowo zamkniętym w Centrum Radzymina Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu w stanie surowym częściowo zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł136 m² 5 955,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Kama Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 136 m , położone na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy z 1910 roku przy ul. gen. Ludomiła Rayskiego.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł74,18 m² 6 457,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe 3 Pokoje przy ul. Rzemieślniczej Jasne, przestronne i Gotowe do Wprowadzenia! Szukasz miejsca, które od progu przywita Cię ciepłem i estetyką? Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł866 m² 184,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 866 mkw. w Wygodzie, gm. Pilawa. W bliskiej odległości od trasy szybkiego ruchu S17, jednakże w cichej okolicy. Działka ma wymiary ok. 33.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł69,01 m² 13 041,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m , zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w nowoczesnej części Kołobrzegu, z szybkim dostępem do centrum i morza. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł1 240 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w spokojnej, zielonej okolicy, która jednocześnie zapewnia pełne możliwości inwestycyjne? Ta nieruchomość to wyjątkowa propozycja dla inwestora, dewelopera lub osoby marzącej.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł53 m² 7 056,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

[stylesheet-group="0"]{} body{margin:0;} button:-moz-focus-inner,input:-moz-focus-inner{border:0;padding:0;} html{-ms-text-size-adjust:100%;-webkit-text-size-adjust:100%;-webkit-tap-hi

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 964 m² 100,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlano - rolna o powierzchni 3964 m2, zlokalizowana w Ruptawie, dzielnicy Jastrzębia - Zdroju. Wokół działki luźna zabudowa domów jednorodzinnych w bardzo.