Nieruchomości

240 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

730 000 zł39,76 m² 18 360,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cybulskiego 20 to odrestaurowana, przedwojenna kamienica w ścisłym centrum miasta, stworzona z myślą o osobach, które cenią lokalizację, detal i ponadczasowy styl. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł6 000 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możliwość wystąpienia do gminy O warunki zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe - domki jednorodzinne lub pod usługowe na siedzibę firmy. Na sprzedaż duża działka o powierzchni 6000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł152 m² 12 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej 210M2/ wesoła/ stara miłosna/ szpital czd/ szpital międzyleski Idealna propozycja zarówno dla osób szukających nowego miejsca do zamieszkania, jak i inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34,71 m² 57,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka z dużym balkonem w spokojnej, a jednocześnie centralnej lokalizacji Krakowa. Idealna dla osoby ceniącej komfort, ciszę i szybki dostęp do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

739 500 zł62,81 m² 11 773,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 62,81 m2, zlokalizowane przy ul. Piłsudskiego 37 we Wrocławiu. To idealna propozycja dla siebie lub pod wynajem, ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 000 zł260 000 m² 576,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. 26 ha pod budowę data center. Lokalizacja: rasztów, gm. Klembów, tylko 25 km od Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi S8. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 900 zł901 m² 1 387,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w centrum największej wsi w Polsce - Józefosławia. Wszystkie media obok działki. Działka jest położona przy drodze publicznej utwardzonej wśród.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł800 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, w przemysłowej części miasta z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 880 zł82,40 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Osiedle Jaśminowe, nowa inwestycja ul. Jaśminowa, chojęcin Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części Chojęcina, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 815 m² 117,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w częstochowskiej dzielnicy Błeszno, o powierzchni ok 3800 m . Działka : o pow. ok 3800 m Przybliżone.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,32 m² 9 929,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z możliwością wykończenia pod klucz Tychy, ul. Biblioteczna 26 Powierzchnia: 45,32 m Układ: 2 pokoje + osobna kuchnia Piętro: 2 Na sprzedaż mieszkanie, które możesz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł143,10 m² 4 682,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 143,10 m2, w miejscowości Cisek (gmina Cisek).

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł53,68 m² 10 767,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,68 m2, znajdujące się w spokojnej miejscowości, niedaleko Dziwnówka - 2,5 km od plaży. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł6 200 m² 95,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy Państwu siedlisko położone w Szabdzie. Duża działka położona jest 0,5km od drogi krajowej numer 15 Toruń-Olsztyn, w sąsiedztwie ładnych, nowych domów jednorodzinnych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł53 m² 13 943,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Czeczów, dzielnica Złocień. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł56,45 m² 49,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie z balkonem i garażem Górzyskowo, ul. Strzelecka 59 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, przestronnego mieszkania położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

18,75 zł/m²80 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

***idealna lokalizacja***teren przemysłowy W ignatkach*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację magazynu o powierzchni 80 m2 składającego się z dwóch pomieszczeń. Lokal zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł45,89 m² 7 387,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie w Częstochowie o powierzchni 45,80 m , położone na 1 piętrze w zadbanym bloku w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł1 397 m² 340,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana Ciemne k. Radzymina | 1397 m | Zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1397 m , położona w miejscowości Ciemne (gmina Radzymin). Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł72 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Zakoniczyn, ul. Porębskiego 49. Oferujemy do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł17 900 m² 4,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna, położona we wsi Trzechel. Informacje podstawowe: powierzchnia: 17900 m2, kształt działki: nieregularny, wygląd działki: pusta, warunki glebowe: teren suchy,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł360,07 m² 2 638 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:525 m²

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 360,07 m2 dostosowany pod budynek 4-lokalowy, posadowiony na ogrodzonej działce o powierzchni 525 m2.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł54 507 m² 1,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Podana cena nie stanowi oferty W rozumieniu kc, została zamieszczona jedynie na potrzeby techniczne serwisów sprzedaży Uniwersytet Śląski w Katowicach 40-007 Katowice, ul. Bankowa 12 Ogłasza.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł48,20 m² 9 439,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż po generalnym remoncie 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - Piła, ul. Dąbrowskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł754,58 m² 13 252,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Polecam do sprzedaży wyjątkową rezydencję położoną w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia i lasu. Nieruchomość znajduje się niecałe 3 km. od południowo zachodniej granicy miasta. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

6 045 zł93 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj tam, gdzie poranki zaczynają się spacerem nad stawem , a wieczory kończą na słonecznym balkonie. Zostań pierwszym lokatorem świeżo wyremontowanego mieszkania na kameralnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 460 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta? Ta działka w Przezmarku to doskonały wybór, spokojna, dobrze położona.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł443 m² 339 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:23 500 m²

Oferujemy na sprzedaż Pałac neobarokowy o powierzchni zabudowy 443m2, położony w miejscowości Ząbrowo. Budynek posadowiony jest na pięknej i dużej 2,3165 ha działce, na której.

Szczegóły ogłoszenia

11 037 300 zł36 791 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ldk przedstawia unikalną nieruchomość gruntową pod inwestycje usługowo-mieszkaniową! Lokalizacja: nieruchomość o powierzchni 3.6 ha położona jest w urokliwym Droszkowie koło Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł36,60 m² 14 754,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 36,6m , zlokalizowany przy ul. Portowej w samym sercu Portu Kołobrzeskiego. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2000 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł120 m² 2 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Fajny dom z potencjałem w miejscowości Modrzewiec gmina Rąbino, powiat świdwiński. Powierzchnia domu to 110 m/2, działka 940 m/2. Na dole salon z kominkiem, kotłownia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność Prezentujemy działkę powierzchni 1000m2 wydanymi Warunkami Zabudowy, pod inwestycje budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z garażem. Działka nieobjęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł947 m² 100,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 947 m2 w Zabłociu w pobliżu dużych kompleksów leśnych. W niedalekiej odległości przystanek autobusowy komunikacji lokalnej po terenie gminy oraz do Zegrza lub do.

Szczegóły ogłoszenia

786 000 zł70 m² 11 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 70 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Rzeszowa spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Obora

Obora,dolnośląskie

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Dom W oborze - szereg środkowy 4 sypialnie + salon. Położony w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych ale też blisko zadbanego i zagospodarowanego lasu. Budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł82 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Atrakcyjne 2-poziomowe mieszkanie W spokojnej okolicy domów jednorodzinnych I lasu W małym kacku Na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 82m2 położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł280 m² 5 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

0% Prowizji od Kupującego! Oferta tylko u nas w biurze. Stylowy, wolnostojący dom, posadowiony na pięknej działce o powierzchni 3000 mkw, zlokalizowany w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł24,20 m² 10 702,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Możliwość zakupu mieszkania przez obywateli spoza Unii Europejskiej! Prezentujemy do zakupu mieszkanie idealne dla singla lub inwestycyjnie pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł251,42 m² 2 863,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:812 m²

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 251,42m , położony na działce o wielkości 8,12 ara, w doskonałej lokalizacji przy ul. Węgierskiej w Starym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł7 548 m² 463,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zostało ostatnie mieszkanie! umeblowane, wyposażone I gotowe do wprowadzenia! Oferta dotyczy sprzedaży dwu- poziomowego mieszkania w Łodzi. Mieszkanie o pow. 85 m ,łączy zalety.