Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

839 000 zł120 m² 6 991,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Czy to miejsce dla ciebie? Marzysz o domu, ale przerażają Cię dojazdy i ciągłe prace w ogrodzie? Szukasz przestrzeni apartamentu, ale nie chcesz mieszkać w "blokowisku"? Oto Willa.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł39 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 39 m położona w Chorzowie przy ul. Ratuszowej 9. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy. Lokal stanowi odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł86,26 m² 7 477 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż dwupoziomowe, trzypokojowe z dodatkową, otwartą przestrzenią na piętrze oraz jasne (większość okien od strony południowej) mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł36,80 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Hala Skawina

Skawina,małopolskie

97 224 zł4 639 m² 20,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji | Nowoczesny magazyn 4639 m | Skawina | Park logistyczny | A4 Do wynajęcia wysokiej klasy powierzchnia magazynowa o łącznej wielkości 4639 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł60 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 985 m²

Oferujemy do sprzedaży mały, parterowy dom , z budynkami gospodarczymi w miejscowości Lemierze, gmina Bałtów. Nieruchomość na działce o pow. 3985m. Działka od ulicy 24 m szeroka,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

40 zł/m²440 m² 17 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie 440m2 powierzchni biurowej wykończonej pod klienta. Obiekt znajduje się w dzielnicy Grabowo. Powierzchnia znajduje się na 3 piętrze 3 kondygnacyjnego budynku z osobnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł137 m² 3 423 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz miejsca, które stanie się nowym symbolem Goniądza? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 137 m , położoną w najbardziej prestiżowej lokalizacji przy Placu 11.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł36 500 m² 169,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wałbrzych - działka przemysłowa o pow. 3,6550 ha Grunty przemysłowe na wszelkie rodzaje działalności gospodarczej i przemysłowej. Unikalny, gotowy teren przemysłowy nie wymagający.

Szczegóły ogłoszenia

203 378 zł1 022 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - działka o nr ewid. 3/13 i pow. 1022m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 38 m przy ul. Józefa Dietla na Starym Mieście. Lokalizacja Kamienica jest zlokalizowana przy ul. Józefa Dietla -.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu dwie działki o powierzchni około 10 arów każda z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, zlokalizowane w gminie Krapkowice, dąbrówka Górna w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wadowice

Wadowice,małopolskie

13 000 zł500 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjna położona na działce 15 -arowej na terenie miasta Wadowice. Hala murowana została ocieplona styropianem 15 cm, dach wełną 20 cm. Hala ma powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł600 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:879 m²

Sprzedam niezwykle atrakcyjną nieruchomość położoną w cichej okolicy, w Gdyni. Budynek jest obiektem biurowo-użytkowym, pow. 600 m 2 , 2-kondygnacje, posiada użytkowe poddasze,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł60,10 m² 7 637,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,10 m , zlokalizowane na 4. piętrze w wieżowcu przy ul. Radzymińskiej osiedle Białostoczek w Białymstoku. Lokal charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł976 m² 809 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Skotniki , kwadratowa, widokowa działka budowlana rejon ulicy Grzegorzewskiej! Objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące. Media.

Szczegóły ogłoszenia

40,13 zł/m²157 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta wynajmu nowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

115 960 zł892 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: malownicza działka w Dankowie blisko jezior i nowoczesnego ośrodka wypoczynkowego "łubu-Dubu" Na sprzedaż wyjątkowa działka o pow. 892m2- położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł103,30 m² 9 632,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliźniak w zielonej części Krakowa - okolice ul. Brzeskiej! brak prowizji! brak pcc! Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu okolice ul. Brzeskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

11 280 zł564 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa wraz z kompleksem biurowo-socjalnym o łącznej powierzchni 564m. Kompleks biurowo-socjalny o łącznej powierzchni 100m , składa się z trzech biur,.

Szczegóły ogłoszenia

657 000 zł160 m² 4 106,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam dom o powierzchni 160 m2 na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w Gminie Kroczyce. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł37,67 m² 7 353,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remocie zamieszkaj od zaraz. Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe położone na 4 tym piętrze w bloku 4 piętrowym o powierzchni 37,67 m2 zlokalizowane w Bytomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 952 zł60,36 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60.36 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku C w apartamentowcu. Osiedle park.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł70 m² 17 128,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Oferta dostępne wyłącznie W biurze pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 70m , położone w klimatycznej, przedwojennej kamienicy "grażyna" w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł36 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie bezczynszowe na sprzedaż w Maszewie Na sprzedaż: bezczynszowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym Centrum Maszewa. Przedstawiam ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł31,10 m² 57,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Krasińskiego Powierzchnia: 31,10 m.kw. Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 z 2 Media: co miejskie, woda, prąd, woda Czynsz najmu: 1800 zł Czynsz: 476 zł.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²350 m² 29 750 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy na parterze z witryną - idealny pod gastronomię, usługi lub handel Na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 350 m , położony na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

46,17 zł/m²37,90 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość usytuowana jest na terenie produkcyjnym, w Porcie Rybackim, z dostępem do nabrzeża. Dzięki swojej lokalizacji w Śródmieściu Gdyni, w bliskiej odległości Skweru.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł72,31 m² 5 794,50 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Przestronne mieszkanie o powierzchni 72,31 m 2 , położone w ścisłym centrum miasta Lębork przy ul. Gdańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

9 200 zł240 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:356 m²

Funkcjonalny budynek biurowy 3 poziomy + 5 miejsc parkingowych Do wynajęcia 3 poziomowy budynek. Na parterze recepcja, pomieszczenie biurowe plus pomieszczenie socjalne. Na piętrze 4 pomieszczenia biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 939 m² 48,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Duża działka budowlana z mediami i dobrym dojazdem. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Media: prąd, gaz i gminny.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł3 979 m² 1 156,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w centrum miasta: - idealna pod działalność usługową, - w pobliżu najważniejszych udogodnień publicznych, - z własnym parkingiem. Na sprzedaż prawo użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52 m² 13 442,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż eleganckie, dopracowane w każdym detalu mieszkanie położone przy ul. Niepołomickiej w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 255 m² 175,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Czerniewo - wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Trąbki Wielkie. Odległość do Gdańska 24,6km (32min autem), do centrum Trąbek Wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł3 700 m² 17,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki Z potencjałem - jędrychówko, gmina morąg Jeśli marzysz o własnym miejscu na ziemi - w ciszy, wśród zieleni, a jednocześnie blisko miasta - te działki.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł79,04 m² 2 783,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal użytkowy w świetnej lokalizacji - gotowy na Twój biznes! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 79,04 m2, położony na parterze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²120 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje na wynajem lokal użytkowy 120m - idealny pod usługi / magazyn / pracownię. Oferuję do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł4 992 m² 220,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę usługową o powierzchni 4992 m , położoną w wyjątkowo strategicznym punkcie Godowa. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł133,85 m² 9 712,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 101 m²

Zespół Annderson przedstawia nieruchomość na sprzedaż przestronną działkę o powierzchni aż 41 arów, na której znajduje się budynek wolnostojący, wybudowany w 2018 roku w Woli.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o pow. 25 mkw., położona w nowej inwestycji przy ul. Wojska Polskiego w Łodzi w niewielkiej odległości od Manufaktury. Do mieszkania przynależy balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,30 m² 11 238,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Aleja Wojska Polskiego - zrewitalizowana część przy skrzyżowaniu z ulicą Jagiellońską - na sprzedaż wyjątkowy, dwupokojowy apartament świeżo po remoncie o powierzchni 53,3 mkw, położony.