Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

107 000 zł800 m² 133,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż prostokątna działka budowlana o powierzchni 8 arów, położona w spokojnej i cichej okolicy, a jednocześnie bardzo blisko centrum. Idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł148 m² 6 621,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż nowy dom Mysłakowice, stan surowy zamknięty Na sprzedaż nowo wybudowany dom jednorodzinny w Mysłakowicach (powiat karkonoski), w stanie surowym zamkniętym. Budynek został wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł2 138 m² 4,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do wynajęcia teren położony w Będzinie przy ul. Sieleckiej, na działce o nr geodezyjnym 31/12. Powierzchnia terenu.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł195 m² 12 815 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Lokalizacja: kraków, dzielnica Zwierzyniec ul. Bielańska Powierzchnia działki: 12 ar Powierzchnia całkowita: 195m2 Powierzchni użytkowa: 170m2 Liczba pokoi: - salon, cztery sypialnie Cena: 2 499 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

825 240 zł35,88 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Apartament 2 pokojowy w budynku "fala " z 2005 roku Budynek usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie plaży i promenady gwiazd w Międzyzdrojach. Mieszkanie na 5 piętrze, przeszklony.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60,38 m² 7 452,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w centrum miasta do morza ok. 1,4 km. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,38 m2 położone na IX piętrze w budynku z windą z lat 80 -tych z tzw. wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 999 zł309 m² 4 207,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Komfortowy dom po przebudowie | duża działka 843m2| garaż 2-stanowiskowy | Tarnowskie Góry, strzybnica Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe 38m2, z balkonem. Stary Żoliborz, cegła, III piętro, zamknięte podwórko, plac zabaw, szkoła podstawowa 200 m, 3 parki 300 m 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 430 zł38,13 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,16 m2 usytuowane na 14 piętrze w 14 piętrowym bloku. Nowo powstałe osiedle przy ul. Krakowskiej to.

Szczegóły ogłoszenia

49,50 zł/m²202 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy w ścisłym Centrum Wałbrzycha.Nieuchomość o powierzchni 202m2 usytuowana jest na parterze oraz pierwszym piętrze kaminicy. Lokal posiada witryny wystawowe,.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²160 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

ul. Wrońska, bronowice Do wynajęcia powierzchnie biurowe, biurowo - produkcyjne. Lokale do własnej adaptacji. Lokal usytuowany na parterze. Wewnątrz budynku winda towarowa. Pod lokalem znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł49,73 m² 16 991,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   Mieszkanie w przedwojennej kamienicy - spokój i duże możliwości - dwustronne - 2 pokoje plus oddzielna kuchnia, 49,73 mkw Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

67,50 zł/m²400 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W naszej ofercie do wynajęcia lokal biurowo-usługowy w rewelacyjnej lokalizacji obok największego szpitala klinicznego w regionie nr 2 przy ul.Lwowskiej i wjazdem naprzeciwko MAKRO.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł390,35 m² 3 765,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 363 m²

Dom na sprzedaż Żelków, gmina Skórzec Duża działka 3363 m Piękne zagospodarowanie terenu Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł5 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena tylko 20 000,00 zł Za niewielką kwotę możesz mieć własny las na terenie miasta Siemiatycze. Możliwość posiadania własnego drewna do kominka lub pieca, nie trzeba daleko jechać -.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł72 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 1. piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Strycharskiej 10 w krakowskim Podgórzu. Lokal stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł46 m² 102,17 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Designerskie mieszkanie 2-pokojowe w zabytkowej kamienicy przy Browarach Warszawskich english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje do wynajęcia 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł77,70 m² 7 451,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:209 m²

= = = zamień mieszkanie W bloku na lokal Z ogródkiem W willi miejskiej = = = = = = kupujący nie płaci 2 % podatku pcc oraz prowizji = = = = = = pomagamy W uzyskaniu kredytu na zakup.

Szczegóły ogłoszenia

772 573 zł56,31 m² 13 720 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Budynek B1 - lokal M1.2 - balkon: 10,85 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu ) Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m z balkonem przy ul. Rybnickiej, księże Małe. Lokalizacja: inwestycja Księże Nowe znajduje się nieopodal Parku Wschodniego,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł83,26 m² 9 007,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ekskluzywne, dwupoziomowe mieszkanie przy Parku Miejskim - komfort i styl w Świebodzicach Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 83 m , zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 096 m² 218,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Daniel Brzoza Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej, która łączy w sobie sielski spokój z prestiżową lokalizacją. Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę domu,.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł500 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Powierzchnie biurowe do wynajęcia w bardzo dobrym, ruchliwym miejscu w Krakowie przy Opolskiej. Nieruchomość znajduje się na Krowodrzy przy ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 412 m² 262,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana Brzezia Łąka, widok na las. Jeżeli szukasz działki w spokojna okolicy ale blisko Wrocławia to polecam Ci działkę nr 337/6 położonej w Brzeziej Łące. W miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł946 m² 280,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Markowszczyzna, obręb Zalesiany, gmina Turośń Kościelna. Nieruchomość o powierzchni 946 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Gulbity

Gulbity,warmińsko-mazurskie

1 750 000 zł440,06 m² 3 976,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:4 169 m²

Ważne! Informacja kluczowa: cena 1 900 000 zł dotyczy zakupu połowy ośrodka wypoczynkowego. Kompleks składa się z dwóch odrębnych działek, na każdej posadowione są dwa domy wolnostojące, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 880 zł52,40 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| apartementy tworzone Z pasją bez prowizji od kupującego i bez podatku pcc promocja wiosenna 8700 zł/m2, komórka lokatorska gratis Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł282 m² 9 043 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Luksusowy, nowoczesny dom wolnostojący, stworzony dla osób ceniących przestrzeń, ponadczasowy design i najwyższy standard wykończenia - oto alternatywa dla wymagających, którzy szukają miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²40 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dominanta nieruchomości. tel:   Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 40 m2 usytuowany w biurowcu na II znajdującym się w doskonałej lokalizacji - okolice Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 113 243 zł71,55 m² 15 558,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament W prestiżowej inwestycji W centrum poznania Topowa lokalizacja | Balkon | Reprezentacyjna architektura | Renomowany deweloper. Apartament znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 298 900 zł137,60 m² 9 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w sercu Grodziska Mazowieckiego, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczych Stawów Walczewskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł71,85 m² 7 515,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (salon z kuchnią oraz dwie sypialnie) o powierzchni 71,85 m2 położonego na pierwszym piętrze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł77,60 m² 10 051,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Szukasz mieszkania, które zapewni wygodę życia, dużo przestrzeni, prywatność i możliwość własnej aranżacji? Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla rodzin, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł109 m² 6 871,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe - osiedle Górczyn Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 108,62 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 839 m² 516,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej we Wrocławiu, w dzielnicy Pawłowice, przy ul. Hiacyntowej. Nieruchomość znajduje się w cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł5 867 m² 141,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Inwestycyjna działka o powierzchni 58 arów, położona w doskonałej lokalizacji w miejscowości Zgłobice, przy głównej trasie Tarnów- kraków. Ta duża 58 arowa działka oferuje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł460 m² 1 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:747 m²

NA sprzedaż Zapraszam Cię do zapoznania się z nietuzinkową ofertą nieruchomości położonej w zacisznej części Kopańca. Na krańcu świata. Na sprzedaż nieruchomość, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 652 zł44,41 m² 13 052,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze w inwestycji Port Ostróda. To wyjątkowy lokal o powierzchni 44,41 m2 wykończony w najwyższym standardzie, podobnie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł43,01 m² 3 720,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 43,01 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica (9,2 m kw.) Liczba pokoi: 2 Piętro/l.pięter: 1/2 Rodzaj zabudowy: kamienica Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: bojler.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Zawada,małopolskie

1 290 000 zł156,63 m² 8 235,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:821 m²

Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²92 m² 4 324 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Biuro do wynajęcia 92 m | Śródmieście Katowic Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 92 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Katowice. Idealny dla firm poszukujących.