Nieruchomości

239 149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

220 000 zł100 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom na sprzedaż z dużą działką, rybowo gmina Gołańcz Działka opow. 2500m 2 (istnieje możliwość wydzielenia mniejszej działki pod zabudowaniami, pod potrzeby kupującego) Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

134 400 zł996 m² 134,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Biura Nieruchomości Apartament Krzysztof Tel.   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek na obrzeżach Żnina w miejscowości Podgórzyn. Dostępnych jest sześć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł136,28 m² 5 063,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny 2-lokalowy położony w Luzinie przy ulicy Robakowskiej. Każdy z 2 lokali może być sprzedany samodzielnie. Dom położony na działce o powierzchni 1039 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 990 000 zł1 731 m² 1 149,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w jednym z najpiękniejszych miasteczek w Polsce zwanym "perłą polskiego renesansu" - Kazimierzu Dolnym. Działka ma powierzchnię 1 731 mkw. i przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł44 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Poniatowa ul. Młodzieżowa: polecamy mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44,00 m zlokalizowane na 3 piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie nadaje się zarówno do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł120 m² 7 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania parterowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 120 m2 w miejscowości Błonie, gm.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 52 m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

213 000 zł886 m² 240,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 886 m , do wydzielenia z większego obszaru. Możliwy jest także zakup działki o pow. 1774 m2. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

428 650 zł44,91 m² 9 544,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przy ulicy Sikorskiego 51 w Śremie, w starannie zaprojektowanej inwestycji z windą znajduje się mieszkanie o powierzchni 44,91 m2 usytuowane na 3 piętrze. Winda zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²64,74 m² 2 913 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w ścisłym Centrum Gliwic z bardzo dobrą komunikacją w biurowcu biprohut- stacja Gliwice. Opis lokalu: 64,74 m2 piętro VII lokal przygotowany pod klucz wg. standardu.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł185 m² 5 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Tarnów - zawada - w przepięknych okolicznościach przyrody do sprzedania - nie duży dom o pow. 180 m2 / 5 tyś zł za mter! ( mieszkaj taniej jak W bloku!) - indywidulany projekt -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł40,50 m² 12 074,07 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania.CHCESZ MIEĆ WSZĘDZIE BLISKO? BLISKOŚĆ DO CENTRUM. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +intersuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 476 000 zł1 189 m² 1 241,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Hel działka inwestycyjna tuż przy wydmach pod apartamenty na wynajem! Działka położona tuż przy wydmach, w jednej z najbardziej klimatycznych części Helu. To miejsca już praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł44,80 m² 60,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamenty Strażacka 2 pokojowe mieszkanie na wynajem | Rzeszów Do wynajęcia nowoczesne, eleganckie mieszkanie o powierzchni 44,8 m , położone na 3. piętrze kameralnego, trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona przy utwardzonej drodze w rozwijającej się miejscowości Stradomia Wierzchnia. Działka objęta miejscowym planem - przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł87 m² 54,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, trójstronne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i miejscem postojowym w garażu podziemnym, zlokalizowane przy ul. Pięknej na osiedlu Tarnogaj. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kordian ochocki Agent prowadzący   Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana (oznaczona literą B) położona w Buczkowicach, tuż obok Szczyrku, w miejscu, gdzie codzienność łączy.

Szczegóły ogłoszenia

871 150 zł68 m² 12 811,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż przestronne mieszkanie Wrocław, karłowice Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na 1. piętrze kamienicy przy ul. Piotra Czajkowskiego piwnica ok. 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia w pełni umeblowaną kawalerkę na ulicy Mroza 20C Blok umiejscowiony w Centrum Jarot na otoczonym zielenią osiedlu. 5 minut do Lidla, stokrotki, centrum Fitnesu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

985 000 zł102,63 m² 9 597,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Oferta bez podatku 2 % pcc. Biura nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Chmielowice.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł16,50 m² 8 484,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 m²

Garaż murowany | 16,5 m | płaszów | prąd | osobna kw Na sprzedaż garaż indywidualny o powierzchni 16,5 m , zlokalizowany przy ul. Myśliwskiej w krakowskim Płaszowie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

2 854 600 zł101,95 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym położonym w sercu Krakowa. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł34,60 m² 6 618,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe w centrum miasta. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow. 34,60 m2, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Starowiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł7 292 m² 672 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren pod zabudowę wielorodzinną lub jednorodzinną (wolnostojącą, bliźniaczą lub szeregową) Całość składa się z 3 działek ewidencyjnych: 50/3, 30/3 i 30/1 obręb 4-16-08 - łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 718 zł40,49 m² 11 106,89 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²209,41 m² 16 753 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł300 m² 2 663,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta na wyłączność Krapkowice to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się gmin województwa opolskiego. Podstawowe gałęzie przemysłu gminy Krapkowice to przemysł papierniczy,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł2 470 m² 74,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Kaczej. Działka w kształcie prostokąta, posiadająca powierzchnię 2470 m2. Działka posiada dostęp do gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł3 474 m² 118,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam na prezentację działki budowlano-rolnej o powierzchni 3474m2 położonej w miejscowości Gdów. Działka jest płaska i dobrze nasłoneczniona, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł161,73 m² 7 110,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż trzy domy w zabudowie bliźniaczej na nowo powstałym osiedlu W Zabierzowie. Lokalizacja bardzo blisko granicy Krakowa z bardzo dobrą komunikacją. Liczne linie autobusowe, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 058 m² 184,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Kielnie przy ul. Tredera! Zdecydowanie wyjątkowe miejsce i atrakcyjna oferta dla osób marzących o wypoczynku wśród natury, ciszy i spokoju. Nieopodal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

7 800 zł254 m² 30,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia budynek usługowo - magazynowy położony w Kobylance przy głównej drodze (w pobliżu S10) o powierzchni 254 m2. Czynsz 7800 zł. ( nie ma Vatu) + media: gaz, prąd, woda, śmieci.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł47,46 m² 5 857,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie z ,duszą' w sercu Radomia może być Twoje! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

543 000 zł33,95 m² 15 994,11 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Nieruchomość Prezentujemy Państwu przytulne, w pełni umeblowane 1-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w dzielnicy Mistrzejowice. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł133,50 m² 5 910,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na parterze W rynku. Na sprzedaż atrakcyjny lokal położony w samym sercu Kłodzka, w sąsiedztwie Ratusza. Nieruchomość idealnie nadaje się na różnego rodzaju działalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł81 m² 17 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zamieszkaj komfortowo w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa lub zainwestuj w nieruchomość o wysokim potencjale. Lokalizacja Krowodrza | ul. Poznańska Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł30 190 m² 32,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż - wyjątkowa nieruchomość w Myślicach. Twoje wymarzone miejsce na spokojne życie, gdzie możesz prowadzić działalność rolnicza, agroturystykę, lub stadnine koni. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

31 zł/m²16,87 m² 523 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia powierzchnie biurową zlokalizowaną na pierwszym piętrze budynku dworca pkp w Tarnowie. Przedmiotem.