Nieruchomości

239 836 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

155 000 zł886 m² 179,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana Rudno k. Nowej Soli, 886 m . Spokojna okolica, szybki dojazd do miasta. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze 47/12, położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 900 zł47,83 m² 8 779,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Tarasy Kościuszki budynek A, 39 funkcjonalnych mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach od 41,37 do 64,33 m dostępnych na parterze 1, 2 i 3 piętrze. M38 - funkcjonalne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 800 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej Adres: nowe Kamienice, powiat ostrowski Parametry działki: powierzchnia: ok. 1800 m Media: woda w drodze Prąd brak Gaz brak Kanalizacja brak Miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 557 m² 54,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona we wsi Węgorza, gmina Osina, powiat Goleniów. - tylko 12 kmod lotniska *** - w pobliżu zjazd na drogę S6*** - 19 km od Goleniowa*** Obok do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

689 000 zł1 159 m² 594,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam chciałbym Państwu zaprezentować 2 działki w miejscowości Krzyków w gminie Czernica. Działki mają kształt prostokątny. Powierzchnia pierwszej działki to 580m2, drugiej to 579m2.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł720 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu przestronnego domu dla pracowników, zlokalizowanego w Suchym Dworze. Powierzchnia domu wynosi aż 720 m , a jego rozkład został starannie.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł60,40 m² 5 082,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie zlokalizowane na Podzamczu, usytuowane na 6. piętrze budynku. Lokal w dobrym stanie , gotowy do zamieszkania lub odświeżenia według własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł61,50 m² 6 829,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3-pokojowe mieszkanie w Puławach - idealne dla rodziny! Lokalizacja - Puławy Niwa Powierzchnia - 61,5 m Piętro - 3/4 Forma własności - Spółdzielczo-własnościowe z kw Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł88,83 m² 10 019,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 89 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku na klimatycznym i zamkniętym osiedlu - Tęczowe Ogrody na Warzymicach.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł65,85 m² 5 847 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie W centrum Z ogromnym potencjałem! Szukasz mieszkania blisko ścisłego centrum? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ulicy Lipowej,.

Szczegóły ogłoszenia

87,22 zł/m²55 m² 4 797 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal biurowy o pow. 55 m2 zlokalizowany w 1-piętrowym budynku z 2008 roku, w dzielnicy ursus/skorosze. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy (180m), stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł90,80 m² 9 196,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:483 m²

Zakup bezpośrednio od właściciela. Bez prowizji. Do sprzedaży dom wolnostojący w trakcie budowy: powierzchnia 90,8 m2 parterowy salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, osobne wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 360 zł46 m² 12 399,13 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji bez pcc bezpośrednio od dewelopera dostępne różne układy - zapytaj Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m z balkonem (5,24 m ), położone.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 500 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 15 arów, położona w Żołyni zaledwie 14 km od Łańcuta i 30 km od Rzeszowa. Działka znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł85,27 m² 7 857,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem przy ul. Lawendowej, bielawa gmina Długołęka lokalizacja: bielawa to wieś położona w powiecie wrocławskim, na terenie gminy.

Szczegóły ogłoszenia

35 667 €11 146 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:27 800 m²

Do wynajęcia magazyn w Grodzisku Mazowieckim położony na działce 2,78 ha w odległości 4km od autostrady A2. Hala powierzchnia 11146 m2. Biuro 665 m2 Siatka słupów 12x18 m, nośność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 020 zł33,24 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Willa Oliwska to nowoczesna inwestycja w samym centrum Wejherowa, składająca się z 31 mieszkań o metrażach od 30 m2 do 80 m2. Jest to nowa, prestiżowa inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 553 m² 83,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spokój, przestrzeń i gotowość do budowy - działka 1553 m w Miłkowie Jeśli marzysz o domu z ogródkiem, miejscem na hamak pod drzewem i przestrzenią, gdzie Twoje dzieci będą.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł5 764 m² 312,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Duża działka pod data center i usługi w dobrej lokalizacji Nieruchomość nie jest objęta aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Teren ten.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł83 m² 9 337,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Na sprzedaż atrakcyjny bliźniak o powierzchni 83m2, położony na działce o pow. 105m2 w miejscowości Mysłakowice, pomiędzy Jelenią Górą a Karpaczem. Budynek o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł74 m² 11 621,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnego domu na obrzeżach Krakowa? Modlnica - blisko centrum, natury i szlaków rowerowych! Odkryj nowe osiedle z 12 komfortowych lokali mieszkalnych! Szybki dojazd do Krakowa (tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

578 493 zł35,82 m² 16 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy nowy nadmorski apartament zlokalizowany jedynie 500 m od plaży. Na prezentowane mieszkanie składa się salon o powierzchni 23,28 m2, sypialnia 8,76 m2, łazienka - 3,86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł168,15 m² 11 894,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:942 m²

Piotr olma Agent prowadzący   Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący zlokalizowany w Bielsku-Białej, przy ulicy Daszyńskiego, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł450 m² 0,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wydzierżawienia działka przy ulicy Słonecznej, w osiedlu domów jednorodzinnych. Działka o powierzchni 450m2 ogrodzona płotem betonowym i siatka panelową , brama i furtka siatka.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł76,96 m² 8 965,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w bloku z windą o powierzchni 76,96 m2,( drugie piętro) zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Szczecin,zachodniopomorskie

69,05 zł/m²21 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

4 144 zł518 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia pomieszczenia w budynku magazynu przesyłowego o powierzchni 518m2. Budynek niepodpiwniczony, jednokondygnacyjny, ściany wykonane w technologii muru pruskiego, dach konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł53,08 m² 11 680,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 900.00 zł; Budynek: blok, z lat 80-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do remontu; Dodatkowo: balkon, duża piwnica; W pobliżu: park, plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

78,90 zł/m²19,69 m² 1 554 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 20 m 2 , w obiekcie komercyjnym na Dolnym Mokotowie .,Sielcach. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 zł18 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia lokal o pow. 18 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu wybudowanym w 2010 roku w pobliżu centrum Inowrocławia. Budynek posiada wszystkie media.Dodatkowe opłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł12 494 m² 120,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 12 494 mkw położona w gminie Kobierzyce, obręb Tyniec Mały. Działka oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

455 000 zł47 m² 9 680,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bielawach w bloku z cegły w wygodnym punkcie - bardzo blisko uczelni i szpitala Jurasza! Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł47 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do oferty trafia mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na 2. piętrze w budynku przy ul. Dąbrowskiego 50 w Częstochowie. Lokal jest nieumeblowany, dzięki czemu możesz urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł38 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wymagany najem okazjonalny. Bez zwierząt. Oferujemy do najmu bardzo ładne, ciche, po gruntownym remoncie, umeblowane ( wszystkie meble nowe), jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł77 m² 8 168,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Super cena! ogród I dwa miejsca postojowe Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży bezczynszowych apartamentów z ogródkami i dwoma miejscami postojowymi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł95,01 m² 4 504,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 95 m , zlokalizowane w centrum Nakła nad Notecią , na drugiej kondygnacji kamienicy. Opis nieruchomości Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł344,95 m² 5 797,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 544 m²

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 289m2. Nieruchomość jest położona przy ul. Grobelnego w Karolinie, około 100m od granicy miasta Mińsk Mazowiecki.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł12 000 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa okazja. Joniny- na sprzedaż las o powierzchni 1,2 ha, na trasie od strony Tarnowa do Szerzyn ( po lewej stronie). Wyjątkowa oferta ; las bukowy z drzewostanem około 90 letnim. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz gruntu, który nie generuje problemów, a daje możliwości? Ta oferta łączy w sobie spokojną lokalizację z technicznym przygotowaniem pod inwestycję mieszkaniową. Na sprzedaż.