Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 110 zł70 m² 73 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , w okolice ul. Ślusarskiej , stworzone z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

323 300 zł3 253 m² 99,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna położona w Białuniu z możliwością posadowienia trzech domów jednorodzinnych. Działka przy bocznej drodze gminnej w cichym i spokojnym miejscu. Informacje podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł5 200 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*** działka budowlana krzywe***5 min drogi do suwałk***okazyjna cena*** Jeśli poszukujesz działki z możliwością podzielenia na mniejsze lub stworzenia na niej swojego biznesu - sprawdź tę.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 173 m² 115,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. ca 1173m2 położona w miejscowości Borek (gmina Godziesze). W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, zakład produkcyjno-usługowy. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

635 000 zł99,61 m² 6 374,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Dom pod Bydgoszczą cisza, natura i komfort życia tylko 15 minut od miasta Na sprzedaż zadbany, parterowy dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Zamość pod Bydgoszczą. To.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł71,52 m² 12 430,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 870.00 zł; Budynek: blok, z 2008 roku w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon, piwnica, taras, rolety antywłamaniowe, podjazd dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł87 m² 13 218,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Święta w siedlisku marzeń. Zimowy ogród, światełka w oknach, cisza i przestrzeń. To miejsce ma w sobie coś bezcennego spokój, harmonię i poczucie, że tutaj po prostu dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł72,77 m² 10 292,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

-rezerwacja- ten przytulny - gotowy do wprowadzenia - segment szeregowy o powierzchni 73 m to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, naturalne materiały i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 050 000 zł224,10 m² 9 147,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:293 m²

Atuty: * Kameralna inwestycja, tylko 2 domy w zabudowie bliźniaczej; * Nowoczesna, ponadczasowa architektura; * Wysoki standard wykonania i użytych materiałów; * Aluminiowa stolarka okienna.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 944 m² 40,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż w Leszczawie Dolnej , gmina Bircza , woj. podkarpackie Na sprzedaż dostępna jest działka budowlana numer 75/2 o powierzchni 0,2944 hektara (2944 m ) położona.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł42,50 m² 10 564,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42,50 m2 usytuowane na parterze zadbanego budynku z 2005 roku w północnej części Szczecina. Pełna własność! Na.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł24,78 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka 25 m świetna lokalizacja, bałuty, al. Pasjonistów. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m , usytuowana na 2. piętrze w niskim bloku na łódzkich Bałutach, przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł6 597 m² 68,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Myhome Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży klimatycznej nieruchomości w sercu natury - Rębiszów, u podnóża Gór Izerskich! Szukasz miejsca z dala od zgiełku, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 630 zł56,30 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską powstającą na bydgoskim Okolu. Inwestycja w trakcie budowy z planowanym na I kwartał 2026 roku terminem oddania do.

Szczegóły ogłoszenia

4,01 zł/m²228 m² 915 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu idealne miejsce na powierzchnie magazynowe dla Państwa firmy. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Ostróda,warmińsko-mazurskie

600 000 zł99,07 m² 6 056,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż duże, wyjątkowe mieszkanie w kamienicy 99,07 m Ostróda, ul. Jana Pawła II z widokiem na jezioro Drwęckie. Możliwość kupienia z garażem! Dla osób, które zdecydują.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł2 947 m² 349,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy- atrakcyjna działka budowlana w centrum Pawlikowic o pow. 29,47a, około 1,5km od Wieliczki. Teren delikatnie nachylona w kierunku południowym. Kształt nieregularny ale zwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 744 zł39,80 m² 17 280 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim, o pow. 39,80 m2, położone na 1 piętrze w nowym budynku z trzema klatkami oraz garażem podziemnym. Każda klatka.

Szczegóły ogłoszenia

5 499 000 zł528,14 m² 10 412,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna - lokal usługowy + część mieszkalna + możliwość adaptacji całego obiektu pod usługi Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł106,56 m² 6 559,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom dwu lokalowy (bliźniak) w stanie deweloperskim, z garażem i ogródkiem, na wzgórzu z widokiem na las w miejscowości Sychowo, obok węzła S6! 0% prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²28,95 m² 1 737 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal handlowo-usługowy nr N34, o powierzchni 28,95 mkw., położony jest w Galerii Północnej dworca Warszawa Centralna. Lokal do adaptacji po poprzednim najemcy. Wszelkie koszty adaptacji lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł15 000 m² 7,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Teren rolny przy ul. Radomskiej w Janowcu Nieruchomość składa się z trzech działek o powierzchniach : - działka 1156 o powierzchni 0,4136ha - działka 1157o powierzchni 0,7031ha -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł102 m² 6 274,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:560 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę: apartamenty Zielona Przystań - kameralne, dwupoziomowe apartamenty położone w spokojnej miejscowości Łoziska, tuż obok Piaseczna. To prywatne,.

Szczegóły ogłoszenia

98 620 zł2 954 m² 33,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod inwestycję i przetrzymanie kapitału? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Lokalizacja Działka znajduje się w miejscowości Grębów, województwo podkarpackie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł104 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

For English please scroll down. Jasny, przestronny i nowoczesny apartament zlokalizowany na Powiślu, obok Bulwarów Wiślanych. Pieszy dystans na Stare Miasto, jak i do. Budynek z ochroną 24.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 475 m² 81,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona ok 9 km od Choroszczy i ok 23 km od Białegostoku. Klasoużytki : R -V Dojazd drogą asfaltową. Media : -woda , telekomunikacja w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

449 000 zł4 554 m² 98,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa, elbląg, ul. Mazurska, 4554M2 wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu działkę przemysłową w Elblągu przy ul. Mazurskiej o powierzchni 4554m2. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł1 264 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1264 m - Górki Wielkie | Piękne widoki, cisza i natura Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu z dala od miejskiego zgiełku? Ta działka w Górkach.

Szczegóły ogłoszenia

99 990 zł985 m² 101,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości bmc prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w Dyrdach, przy ulicy Asfaltowej, gmina Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: powierzchnia działki 985m2 działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł164,91 m² 7 276,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:757 m²

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne W panthers estate. To nie jest kolejny dom z oferty. To przestrzeń, która wygrywa z konkurencją już na starcie - nowoczesny, wolnostojący dom na.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 496 m² 147,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy urokliwe działki położone w spokojnej i zielonej części Mierzeszyna: nr533 -1500 m nr536 -1400 m nr537 -1293 m Działki objęte miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Jasne, odświeżone 3 pokoje w świetnej lokalizacji - 45 m (puste, do własnej aranżacji) Z miejscem parkingowym! Do wynajęcia ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł70 m² 5 271,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy na sprzedaż lokal o przeznaczeniu usługowo-handlowym, umiejscowiony przy ul. Polanka na osiedlu Bartodzieje. Informacje O budynku: nieruchomość, w której znajduje się lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 000 zł157 m² 9 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni ok.158 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 800 m2, usytuowany w atrakcyjnym rejonie Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 652 zł57,09 m² 8 524,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 3 Pokojowe, zlokalizowane w dzielnicy Załęże w Rzeszowie przy ul. Potockiego. Mieszkanie o powierzchni po podłodze 57,09 m z miejscem postojowe w cenie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł69 m² 71,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property oferuje na wynajem przestronny apartament o pow 59 m2, położony na 2 piętrze w budynku wyposażonego w windę. Prezentowany apartament sklada się z oddzielnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

107,53 zł/m²93 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Polecam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 93m2 przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł722 m² 1 038,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 722 m , położona w Gdyni, dzielnica Oksywie, przy ul. Miegonia. Działka o numerze 1895, obręb 0021 - oksywie. Nieruchomość znajdująca.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 315 m² 143,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z interesującą ofertą działki przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową, położoną w miejscowości Żdżary, około 3 km od Goleniowa. Przedmiotowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Komorze,wielkopolskie

1 290 000 zł260 m² 4 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 973 m²

Teraz Ty możesz stać się właścicielem tego wyjątkowego domu i zamieszkać w miejscu, które naprawdę robi wrażenie. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny po kapitalnej przebudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł81,91 m² 3 418,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni całkowitej 84,61m2 ,użytkowej 81,91m2, usytuowane na 4 piętrze w 4.