Nieruchomości

239 149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

87,95 zł/m²83 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem 2 punkty gastronomiczne ( 1 punkt sprzedażowy oraz techniczna kuchnia w centrum miasta ) oraz gotowy biznes wraz z rozpoznawalną marką. Biznes oparty na produkcji gotowych makaronów.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł232,92 m² 8 582,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:795 m²

Nowoczesny i komfortowy dom wolnostojący - Tarnowskie Góry Kupujący nie płaci podatku pcc! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego,.

Szczegóły ogłoszenia

3 370 000 zł597 m² 5 644,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 470 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości komercyjnej położonej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w podpoznańskich Biskupicach. Nieruchomość ze względu na swój.

Szczegóły ogłoszenia

813 600 zł67,80 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

!Do ceny sprzedaży nie będzie doliczony vat! Na sprzedaż lokal nadaje się na działalność handlową , prowadzenie gastronomi czy gabinety medyczne. Oferowana powierzchnia to 67,8 m2. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

529 000 zł47,20 m² 11 207,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 47,2 m | Szczecin, ul. Kadłubka Niektóre nieruchomości kupuje się rozumem. Inne emocjami. To mieszkanie łączy jedno i drugie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 375 zł10 883 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży gruntu inwestycyjnego produkcja, składy, magazyny Lokalizacja: pakosławice, województwo Opolskie, powiat Nyski, bezpośrednio przy rondzie - zjeździe na drogę wojewódzką nr 401.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł39 m² 4 871,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Dąbrowa Górnicza ul. Krasickiego - Gołonóg - kawalerka z możliwością zrobienia 2 pokoi - z balkonem - parter - do generalnego remontu - czynsz ok 600 zł.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł125 m² 4 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w malowniczej miejscowości Mizerna, w gminie Czorsztyn. Nieruchomość znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 000 zł100 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

111,43 zł/m²35 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam do zaoferowania stylowe pomieszczenie na 1 piętrze w reprezentacyjnej kamienicy , przy ul. Mokotowskiej w Warszawie. Przestrzeń wysokim zdobionym sufitem , co nadaje wnętrzu prestiżowy,.

Szczegóły ogłoszenia

167 390 zł881 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w kształcie trapezu, pow 881 m położona w Miłoszycach przy ul. Harcerskiej W drodze Harcerskiej media : woda, prąd, gaz stacja pkp do Wrocławia Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²41,90 m² 1 467 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Oświęcimska 40, libiąż Powierzchnia najmu: 41,90 m2 Liczba pomieszczeń: 1 Grunt: dz. ewid. nr 62,/2, 638/5, 638/6, 4884/1 o pow. 996 m2. Cena: 35 zł/ m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł10 500 m² 11,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

/English version below/ lokalizacja: nagłowice, położone w województwie świetokrzyskim, w powiecie jędrzejowskim, w gminie Nagłowice. Miejscowość jest siedzibą gminy Nagłowice.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł15 600 m² 18,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania urokliwie położona, duża działka budowlana w miejscowości Olszyna. Zapisy w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego: 1) w ramach przeznaczenia podstawowego,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł85 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie 5-pokojowe na poddaszu w pięknie odnowionej zabytkowej kamienicy przy ul. Chopina w Lublinie. Mieszkanie z wyjątkowym klimatem, niebanalne, z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

371 520 zł3 096 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu działkę siedliskową znajdującą się w kompleksie 10 działek, położoną w bliskiej okolicy Kołobrzegu (ok. 2km) w miejscowości Niekanin. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

890 000 zł143,94 m² 6 183,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

| na sprzedaż dom 4 -pokojowy w zabudowie bliźniaczej , w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 114,93 m2 (powierzchnia całkowita 143,94 m 2) , zlokalizowany w Bilczy,.

Szczegóły ogłoszenia

349 800 zł636 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o pow. 636 m2 na osiedlu domów jednorodzinnych i zabudowy pensjonatowej oraz turystycznej. Działka idealna pod domek letniskowy lub dom wolnostojący Świetny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł36,50 m² 6 438,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie, położone na parterze w niskim, kameralnym bloku, w spokojnej i zielonej okolicy. Lokal zapewnia komfortowe warunki do życia oraz piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w otoczeniu lasu- komfort i cisza! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wykończonego domu, zaprojektowanego z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 053 m² 49,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość o pow. ok 4.053 m2 o kształcie zbliżonym do prostokąta. W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego działka ma przeznaczenie o funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na wynajem kawalerkę na ul. Płockiej. Lokal wydzielony jest w domku jednorodzinnym, osobne wejście oraz liczniki. Pokój nie jest umeblowany. Opłaty miesięczne -.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 162 m² 109,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo! Nieruchomości amelia zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w granicach miasta Morąg obręb Nr 1 (zatorze). Działka oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 000 zł129,23 m² 3 466,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:851 m²

Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym zamkniętym o pow. użytkowej 100,20 m 2 - Szydłowo. Dom wybudowany na działce o pow. 851 m 2. Rozkład pomieszczeń: wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł137,20 m² 5 677,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na Zarzynie - Kameralne Osiedle Nowoczesnych Domów w Bieruniu - segment skrajny Na Zarzynie to ekskluzywne osiedle składające się z 8 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł73 m² 5 821,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkania bezczynszowe na sprzedaż! Oferujemy do sprzedaży mieszkania dwupoziomowe na nowo powstającym osiedlu w miejscowości Posada, ok. 3 km od Konina. Ceny już od 425 000 zł! 2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rusocice,małopolskie

215 000 zł3 900 m² 55,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w gminie Czernichów w miejscowości Rusocice. Powierzchnia działki wynosi 39 arów. Przy drodze gminnej, asfaltowej. Działka ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Sejny,podlaskie

430 000 zł72,80 m² 5 906,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72,8 m , położone w zadbanym bloku przy ul. Wojska Polskiego w Sejnach. Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni 5,2 m .

Szczegóły ogłoszenia

18 450 zł9 225 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu placu o pow. 9225 m2, położonego w miejscowości Kondratowice. Działka nr 4/6, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł27,56 m² 12 699,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Biuro modernhouse ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 27,56m2 znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Sienkiewicza na osiedlu Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł403 m² 6 674,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kancelaria Nieruchomości class zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 060 000 zł140 m² 14 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 218 m²

Szlembark leży w Kotlinie Podhalańskiej, u południowych podnóży pasma Gorców, na lewym brzegu Dunajca. Parcele leżą na wzgórzu, co gwarantuje piękne widoki. Działki w tym regionie.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł324 m² 4 163,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:404 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą solidnie wykonanego domu piętrowego o łącznej powierzchni 324 m2 w dzielnicy Miedzyń. Informacje O działce: działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł76 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy Państwa na prezentację mieszkania 4 pokojowego o powierzchni 76 m2 usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku na os. Górczyn cena mieszkania: 494.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł15 800 m² 69,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna położona w malowniczej miejscowości Sobącz (gmina Liniewo), w sercu Kaszub. To idealne miejsce dla osób szukających ucieczki od.

Szczegóły ogłoszenia

1 414 920 zł11 791 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę budowlaną w dzielnicy Stradom, przy ul. Pastelowej o powierzchni budowlanej 11 791m. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 076 zł54,44 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł158,58 m² 4 035,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 366 m²

Proponujemy zakup klasycznego domu jednorodzinnego położonego w spokojnej części Piotrkowa Trybunalskiego - przy ul. Gościnnej. W skład nieruchomości wchodzą : 1) Murowany, piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

1 599 000 zł157,71 m² 10 138,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:471 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, położonego w malowniczej miejscowości Bogaczewo, w gminie Giżycko.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł56,83 m² 45,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie Białystok, bojary, ul. Słonimska Oferujemy na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56,83 m , zlokalizowane na 2. piętrze.