Nieruchomości

239 640 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

459 000 zł66,83 m² 6 868,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Opolu centrum miasta. Cena nie obejmuje wyposażenia. Mieszkanie idealnie nadaje się dla 2-3 osobowej rodziny, bądź jako inwestycja na wynajem. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Ełk,warmińsko-mazurskie

799 000 zł72,63 m² 11 000,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż Nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu Baczyńskiego Lokalizacja: ul. Baczyńskiego 3 Powierzchnia: 72,63 m Piętro: parter Układ: 3 pokoje + aneks kuchenny Opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²75 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy na wynajem 75 m | Bydgoszcz, ul. Grunwaldzka 25 Cena: 80zł/m Powierzchnia: 75 m Szukasz miejsca na swoją działalność? Sprawdź naszą ofertę nowoczesnego lokalu usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł48 m² 9 479,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** tylko W naszym biurze *** Idealny na biuro, kancelarię, gabinet lub usługi! Lokalizacja i Charakterystyka Adres: ul. Klonowa Typ nieruchomości: lokal biurowo-usługowy Powierzchnia: 47,83.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 100 000 zł1 000 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na Brochowie pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą - czworaki Wysokość zabudowy do 10 metrów. 3 kondygnacje - trzecia jako poddasze za ścianką kolankową 1,2 m. Kąt nachylenia dachu od.

Szczegóły ogłoszenia

1 574 000 zł69 m² 22 811,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Oferta sprzedaży apartamentu z ogrodem w prestiżowej lokalizacji w Gdańsku Z przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł1 580 m² 283,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu przestronną działkę budowlaną położoną w Daszewicach, gmina Mosina przy ul. Liściastej - okolice ul. Kasztanowej. Spokojna, wewnętrzna uliczka, wokół zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 718 zł48,07 m² 10 250,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko W naszym biurze brak podatku pcc zakończenie inwestycji 31.12.2026 Prezentujemy nową inwestycję obejmującą 12 nowoczesnych lokali mieszkalnych o metrażach od 30,06 m do 73,34.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł165 m² 4 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:556 m²

Północ Nieruchomości w Bolesławcu ma przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedania przepiękny dom jednorodzinny położony pod lasem na skraju Przemkowskiego Parku Krajobrazowego pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

596 000 zł11 695 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

|na sprzedaż| Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona w miejscowości Łączna, gmina Mieroszów. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia 11 695 m2 (1,1695 ha) Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł2 137 m² 86,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W naszej Ofercie mamy do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 2137 m . Działka o szerokości 40 metrów z drogą asfaltową i mediami również w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł428 m² 3 271,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo lokalu handlowo-usługowego nr 21/21a/22 o powierzchni użytkowej 428 m . Lokal znajduje się w dwukondygnacyjnej, handlowej części budynku.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł70,70 m² 13 422,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Duże, słoneczne mieszkanie w świetnym punkcie miasta. Idealne miejsce, by cieszyć się wszystkim, co najlepsze w Gdyni - kawą w parku, spacerem na bulwar i teatrem tuż za rogiem.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem

Gąski,zachodniopomorskie

4 449 000 zł1 660,50 m² 2 679,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:33

 

Powierzchnia działki:66 767 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna nad bałtykiem! pałac morski W gąskach czeka na ciebie! Oferta na wyłączność - dostępna tylko u mnie. (0%). Czy marzysz o posiadaniu kawałka historii,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł4 900 m² 108,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Położona przy ul.Paleckiej w Lanckoronie działka rolna o powierzchni 49,63. Działka w kształcie prostokąta 25m x 189m. Media: woda, prąd i gaz po drugiej stronie drogi.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł1 340 m² 2 611,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Do kupienia Hala produkcyjna w doskonałej lokalizacji, blisko stacji wkd. Na działce o powierzchni 4500m2 znajdują się: - hala produkcyjna o powierzchni 1200m2 z częścią biurową.

Szczegóły ogłoszenia

56,18 zł/m²89 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Żabiniec, ulica Konecznego. Lokal użytkowy 89,0 m 2. Żabiniec, ulica Konecznego. Lokal użytkowy 89,0 m 2. Lokal na parterze w 5 piętrowym bloku, w ciągu handlowo-usługowym. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 700 m² 42,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Rudna Wielka. Parametry nieruchomości: powierzchnia całkowita: 3700 m (37 ary) Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²62 m² 3 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biuro 32 m2 ( 3 pokojowe ) w centrum Warszawy (powiśle). Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,80 m² 10 956,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię (63,80 m2), na którą składa się: salon + aneks kuchenny, dwie niezależne sypialnie, większa z wyjściem na balkon, łazienka i toaleta, hol. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł135 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 135m w Pobiedziskach Letniskach zielona okolica, blisko lasu i jezior. Stylowy dom, podpiwniczony, o powierzchni 135m z ogrodem o powierzchni 640m2.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

24 000 zł976 m² 24,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa o pow.976 m 2 położona na działce 2200 m2 Obiekt magazynowy Wymiary hali - ok 13,5/72 m Wysokość składowania - 7 m, 2 bramy poziom 0, 4/4m Posadzka niepylna, Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 443 m² 28,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa położona w gminie Kamionka, powiat lubartowski w miejscowości Samoklęski Kolonia Druga.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł2 500 m² 55,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta 25-arowa działka w Trzęsówce (gmina Cmolas) to rzadko spotykana okazja w atrakcyjnej cenie 139 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 680 zł80,60 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% pcc. Klucze na już. 0% prowizji. W centrum Łodzi czeka na Ciebie atrakcyjny dwustronny apartament z dwoma balkonami oraz garderobą (możliwość dokupienia dużego garażu). Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 177 zł58,45 m² 10 233,99 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł52 m² 9 211,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje, świetna lokalizacja, 1. piętro, wysokie sufity. Cena: 479 000 pln Powierzchnia: 52 m Cena za m : 9 211,54 pln Lokalizacja: rzeszów, ul. Stanisława Staszica Opis.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36 m2 położone na 9 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł14 887 m² 7,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

*** Biuro Nieruchomości zygmuntowska Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dwie działki rolne położone w miejscowości Miedzna Drewniana *** Szukasz działki rolnej o dużej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł95,50 m² 15 696,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwa mieszkania położone w samym sercu dzielnicy Orłowo, która zachwyca wyjątkową lokalizacja. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²230 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal usługowo-handlowy o powierzchni 230 m , usytuowany na piętrze reprezentacyjnej kamienicy w centrum Jarosławia. Lokal posiada otwartą przestrzeń z naturalnym.

Szczegóły ogłoszenia

441 200 zł44,12 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | wysoki standard | II piętro | kamienica | ul. Zofii Kossak | Legnica Minimum decyzji, maksimum wygody. Kupujesz gotowe mieszkanie, wnosisz swoje rzeczy i od razu możesz zacząć nowy etap.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł950 m² 115,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana Hecznarowice Nr działki: 1669/77 "a" Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Hecznarowice.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł76,82 m² 9 698 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:97 m²

Nowy 4 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 76,8 m2 usytuowany na działce o powierzchni 97,0 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej. W domu znajdują się 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł10 643 m² 230,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa położona jest w województwie małopolskim, powiecie Miasto-Tarnów, mieście Tarnów, obrębie nr 274 u zbiegu ulic Ogrodowej i Sportowej, w południowo.

Szczegóły ogłoszenia

3 971 340 zł66 189 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:66 189 m²

Teren inwestycyjny 6,6 ha dawna cukrownia | Chojnów Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 66 189 m (6,6 ha) położona w Chojnowie przy ul. Goleszańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł7 438 m² 484 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka zlokalizowana na terenie dzielnicy Wilanów - Zawady, przy ulicy Wał Zawadowsk blisko od mostu i południowej obwodnicy Warszawy. W planie miejscowym teren przeznaczony jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

18 510 zł1 200 m² 15,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyłączność oferty. Do wynajęcia Hala namiotowa zlokalizowana w Opole ul Zielonogórska 1, bezpośrednio przy Urzędzie Celnym. - powierzchnia hali 1 200 m2, - długość hali 60m, szerokość 20m,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł20 989 m² 33,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży są działki o numerach ewidencyjnych: 2648/22; 902/13; 991/19 położone w gminie Opoczno, powiecie opoczyńskim, województwie łódzkim. Działka nr ew. 2648/22 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł38,60 m² 5 699,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Marzysz o porankach w ciszy, blisko morza i rzeki? Mamy cos wyjątkowego! W extra cenie! - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację   na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł9 349 m² 7,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie malownicze działki budowlane spokój, natura i przestrzeń! Oferujemy do sprzedaży dwie wyjątkowe działki w urokliwej okolicy Podlasia blisko granic z dużym kompleksem.