Nieruchomości

239 837 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 000 zł300 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:510 m²

Rozkład Nowy dom w urokliwej okolicy domków jednorodzinnych w pobliżu Miasteczka Wilanów o powierzchni 300 mkw. Na pierwszym poziomie znajduje się : przestronny hall ,kuchnia częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

51,68 zł/m²11,90 m² 615 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o powierzchni 11,90 zlokalizowany na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym przy ulicy Paderewskiego, w centrum miasta. Lokal idealny pod działalność usługową.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł60,75 m² 34,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie I wygodne mieszkanie W centrum miasta Komfortowe mieszkanie w centrum miasta z podziemnym miejscem parkingowym. Czy chcesz mieszkać w lokalizacji gdzie największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 455 m² 790,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej wraz z pozwoleniem na budowę i indywidualnym projektem domu jednorodzinnego w prestiżowej dzielnicy Olsztyna -redykajny, ul. Żbicza. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

130 900 zł1 100 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż osiem działek budowlanych położonych w miejscowości Mielęcin, gmina Żarów (woj. dolnośląskie). Nieruchomości zlokalizowane są w spokojnej miejscowości o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł72,77 m² 11 268,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szukasz miejsca, które łączy komfort mieszkania z przestrzenią jak w domu? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! 72,77 m | 4 pokoje | parter | ogród 48,44 m Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

265 000 zł57,56 m² 4 603,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie przy ul. Jacewskiej to propozycja dla osób, które szukają mieszkania z bardzo funkcjonalnym układem, w dobrze skomunikowanej części miasta, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 370 m² 313,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzień dobry, na sprzedaż duża działka położona w Dobrej Szczecińskiej o powierzchni 1370 m2. Działka w trakcie załatwiania warunki zabudowy, do wglądu dostępne są grzecznościowo.

Szczegóły ogłoszenia

197 050 zł1 126 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Podańsko, gm. Goleniów. Przedmiotem oferty jest działka o pow. 1126 m2 znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł109 m² 8 431,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:417 m²

Atrakcyjny dom wolno stojący Z garażem! wykończony I umeblowany Z pięknym ogrodem! Przedmiotem sprzedaży jest parterowy dom wolno stojący z 2017 roku z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł126 m² 7 531,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w otulinie lasu i ogród ok. 400 m | nowoczesne osiedle | Gdynia Atuty: kameralne osiedle z ograniczoną liczbą domów Prywatny teren zielony i bezpośrednie sąsiedztwo lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 798 zł68,26 m² 13 299,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,26 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł208,61 m² 3 830,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:521 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze - Na sprzedaż cały budynek dwulokalowy położony przy ul. Jana Kasprowicza 2 w Żywcu , oferowany w cenie 799 000 zł. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł2 700 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki usługowej zabudowanej budynkiem biurowym i halą Topowa lokalizacja dla firm - Leszno, ul. Energetyków 1 Działka posiada dojazd utwardzony nowym.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł280 m² 2 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:585 m²

| na sprzedaż dom o pow. użytkowej ok. 240 m2 (pow. całkowitej ok. 280 m2), zlokalizowany w Skarżysku - Kamiennej, na osiedlu Zachodnim. Budynek usytuowany na częściowo zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł74,90 m² 19 826,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Międzyzdroje, apartament w pierwszej linii zabudowy. Powierzchnia: około 75m2, 3 pokoje - w tym jeden z aneksem kuchennym. Mieszkanie bardzo przestronne, z dużym salonem i dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²36 m² 1 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale biurowe: bardzo atrakcyjna lokalizacja - Bronowice. Powierzchnie biurowe do wynajęcia - 3 pokoje o powierzchni od ok. 12 m 2 Ceny zaczynające się już od 480 zł netto miesięcznie za.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 350 m² 88,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest kompleks działek budowlanych o powierzchni 1350m2 położony przy ulicy Spacerowej w otulinie lasów przy jeziorze w miejscowości Golczewo. Działki usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 527 zł25,83 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego pod klucz. Apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,50 m² 6 705,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Osiedle Ustronie, ulica Sandomierska. Trzypokojowe w najlepszym rozkładzie pomieszczeń. Położone na trzecim piętrze odnowionego bloku czteropiętrowego. Atrakcyjne położenie, cicha, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 500 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 25 arów, położona w Jasienicy Rosielnej. Działka będzie wydzielona z większej nieruchomości o powierzchni 53 arów. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 570 m² 251,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przestrzeń i spokój działka 1570 m Bronczany Działka budowlana o powierzchni 1570m2 w miejscowości Brończany w gminie Juchnowiec Kościelny. Wymiary działki: 56x32 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł147,90 m² 5 267,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr D3 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 30m2 na drugim piętrze w zabytkowym budynku w ścisłym centrum miasta. Bardzo korzystna lokalizacja. Toaleta jest wspólna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie na Mazurach. Mieszkanie położone jest w spokojnej miejscowości jasieniec gmina Kruklanki. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

869 900 zł83,40 m² 10 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Nowy segment o powierzchni ok. 83,5 m2 położony na działce w bardzo ładnym rejonie. Budynek to nowoczesna nieruchomość zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł2 900 m² 1 724,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala produkcyjna, magazynowa, warsztatowa legnica Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu o powierzchni ewidencyjnej ok 0,6630 ha wraz z prawem odrębnej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł55 m² 10 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2-pokojowe Z możliwością 3 pokoi pruszcz gdański. Lokalizacja: pruszcz Gdański to dynamicznie rozwijająca się miejscowość, ciesząca się dużym zainteresowaniem zarówno wśród.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł35,07 m² 19 960 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego w nowej inwestycji Dewelopera J.W. Construction - nad odrą - przy ul. Celnej. Lokalizacja przy bulwarach szczecińskich. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł41,97 m² 25 017,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie o powierzchni: 41.97 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 886 zł67,74 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Polecam 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na parterze. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin realizacji: i kwartał 2027 Do końca marca w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł69,60 m² 28,74 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne 4 pokoje - ul. Fałata- idealne dla Rodziny! Szukasz dużego, rozkładowego mieszkania w świetnie skomunikowanej części Koszalina? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 008 000 zł55,63 m² 18 119,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament premium w sercu Podhala | Tatra View - Apartamenty Papieska, bańska Niżna. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł3 854 m² 207,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w centrum Wieliszewa - ul. Niepodległości | 3854 m | mpzp zabudowa mieszkaniowa Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3854 m , położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48,36 m² 41,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertę najmu dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Osowa Góra. Miłośnicy tego osiedla docenią uroki tej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:681 m²

Do sprzedaży nieruchomość położona w Częstochowie w dzielnicy Gnaszyn. Na działce o powierzchni 681 m2 posadowiony jest dom jedno rodzinny oraz garaż murowany Działka ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł33 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe na wynajem 400m od Rynku w Pszczynie. Blisko Park Książęcy, szkoła, biedronka, sklepy, urzędy, lokal mieści się na parterze w kamienicy. Parking w cenie! koszty.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²40 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale do wynajęcia w znakomitej lokalizacji Rumi. Powierzchnia 40m2 - 2800zł/mc netto lub 32m2- 2500zł netto. W skład lokalu wchodzą pomieszczenia główne. Istnieje możliwość korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²70 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe biuro, zaprojektowane dla osób lubiących nieoczywiste rozwiązania i ciekawy wystrój. Biurowiec mieści się przy Alejach Jerozolimskich. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł79 m² 6 316,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja "szczęśliwa Polana", składająca się z energooszczędnych mieszkań w zabudowie szeregowej w Kiełpinie! Do zakupu 3-pokojowy lokal mieszkalny na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł84,53 m² 10 528,81 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Najlepsza lokalizacja na wynajem lub do zamieszkania! Na sprzedaż ładne, zadbane mieszkanie przy płycie głównej Rynku przy ul. Św. Mikołaja, 85m2 w budynku z 2004r. Mieszkanie składa się.