Nieruchomości

240 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 400 000 zł13 000 m² 184,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Położona w Żółwinie nieruchomość gruntowa o powierzchni niemal 1,3ha. W kształcie prostokąta o szerokości frontu ponad 120m. Zgodnie z ustaleniami mpzp przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 958 m² 148,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1958m2 położoną w Miłocinie zaledwie 15 min od Lublina. Nieruchomość położona jest w malowniczej okolicy rzeki Ciemięgi.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł82 m² 14 634,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 82 m2, położone przy ulicy Okopowej. 4 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu bez windy z 1993 roku (spółdzielnia planuje zbudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 790 zł24,92 m² 23 346,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalny i świetnie zaprojektowany apartament o powierzchni 24,92 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji 12 Górska Apartamenty Układ mieszkania: przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

120 zł/m²29,93 m² 3 592 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal nr L16 handlowo-usługowy o powierzchni 29,93 m2 w zmodernizowanym dworcu klasy premium, gdańsk Główny na poziomie -1. Powierzchnia przekazywana w stanie niewykończonym.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł130 m² 7 692,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:538 m²

Rezerwacja! Pół bliźniaka z garażem i dużą działką 538 m Oława, ul. Świerkowa Na sprzedaż komfortowy pół bliźniaka, który łączy funkcjonalny układ pomieszczeń, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 000 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- lokalizacja: chomranice (gmina Chełmiec) - Powierzchnia: 30 ar (3000 m ) - Media: wodociąg gminny w granicy, gaz w granicy, prąd, obecnie na działce istnieje możliwość wybudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł75,20 m² 6 901,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim w Kiełpinie Przedstawiamy nieruchomość położoną w wyjątkowej lokalizacji - w otoczeniu jezior, lasów i malowniczych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 599 zł84,53 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie z tarasem i balkonem w stanie deweloperskim, zlokalizowane na ,osiedlu Parkowym' w Aleksandrowie Kujawskim.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 549 m²

Domek o powierzchni ok 60m2 posadowiony na działce o powierzchni 1549 m2 w miejscowości Budy-Grzybek gm.Jaktorów! Dom składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, korytarza oraz sieni.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł60,40 m² 13 658,94 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Blisko Metra | Imielin | Stokłosy | Gotowe do wprowadzenia Prezentuję państwu przestronne mieszkanie z układem idealnym do życia. Osobne sypialnie i przestronny salon dają wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 078 m²

Jeśli marzysz o miejscu, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i naturalną prywatność ta nieruchomość jest propozycją wartą uwagi. Działka zabudowana o powierzchni 31 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł52,92 m² 7 917,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

2-pokojowe mieszkanie przy Parku na Zdrowiu Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.:   Nieruchomość Jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 52,9 m, zlokalizowane na 3. piętrze (z 3).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 105 zł87,27 m² 11 104,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jako wyłączne biuro sprzedaży mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z nową kameralną inwestycją, która powstaje w zielonych Swoszowicach, przy ul. Krzyżańskiego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł122 m² 9 426,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Idealna nieruchomość dla osób chcących zamieszkać w zielonej, spokojnej okolicy, jednocześnie nie opuszczając granic miasta. Prezentowana nieruchomość to dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 659 m² 150,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Świetna lokalizacja cena podlega negocjacji tylko U nas Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Sławkowie przy ul. Jana Matejki. Działka o powierzchni 1659 m2, szerokość 28 m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 035 122 zł49,36 m² 20 970,87 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł1 300 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka przemysłowa do dzierżawy w dzielnicy przemysłowej w Kołobrzegu przy ul. Jasnej /sienkiewicza z dogodnym dojazdem. Lokalizacja: działka położona w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

2 945 000 zł120 m² 24 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom typu bliźniak, położony w spokojnej części Sopotu Górnego, przy urokliwej uliczce w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To świetna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł62,90 m² 9 379,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Podwyższony standard wykończenia! wyjątkowa inwestycja W niezwykle widokowym miejscu! do tego znakomita komunikacja I bardzo spokojna okolica! znajdziesz tu wszystko, czego szukasz Podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł143,66 m² 9 738,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:679 m²

Lipcowy Zakątek komfort, spokój i nowoczesne budownictwo w Chmielowicach Lipcowy Zakątek to kameralne osiedle nowych domów jednorodzinnych i bliźniaczych przy ul. Lipcowej w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł147,90 m² 6 416,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 676 m²

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Gościcinie - dwa domy posadowione na dużej, zielonej działce o łącznej powierzchni 3676 m . To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł79,90 m² 11 877,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Dzień otwarty! zapraszamy na dzień otwarty organizowany W piątek 15 maja 2026 roku W godzinach 10-16 W celu umówienia się na prezentację I zarezerwowania konkretnej godziny prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

319 025 zł1 823 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki z warunkami zabudowy na sprzedaż - Lębork, ul. Słowińska Marzysz o domu w spokojnej, rodzinnej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na świetnej komunikacji z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 006 000 zł15 444 m² 129,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Mamy przyjemność zaoferować Państwu magazyn/hale o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł11 000 m² 59,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Pięknie położona, w pełni uzbrojona działka budowlana oznaczona w planie zagospodarowania jako 7mn. Idealne miejsce dla osób poszukujących miejsca pod rezydencję dającą prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

1 490 000 zł600 m² 2 483,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 284 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Gryficach (miasto powiatowe w odległości 100 km od Szczecina, 100 km od Koszalina, 25 km od morza). Miejsce idealne pod hurtownię, magazyn z biurem, punkt.

Szczegóły ogłoszenia

72 240 zł1 032 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachwycające położenie działki, miejsce pełne uroku, doskonałe do wypoczynku lub stałego zamieszkania, bardzo blisko natury! Lubiaszów Stary - przysiółek wsi Lubiaszów w Polsce, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

9 800 000 zł2 360 m² 4 152,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 661 m²

Na sprzedaż obiekt budowlany położony w Grodzisku Mazowieckim. Nieruchomość zabudowana łącznie dwoma budynkami o powierzchni 2360m2 na działce 5661m. Obiekt budowany z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł49 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Milanówku na osiedlu Jedwabnik, w pełni umeblowane, przy ulicy Brzozowej. Blok po termoizolacji, jedno-klatkowy, klatki schodowe są czyste i zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 980 zł56,30 m² 9 040,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! Gorąco polecam nowo powstające osiedle w Oławie. Pierwszy etap składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 32 do 80m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł61 m² 52,46 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości My Home przedstawia nowoczesne mieszkanie do wynajęcia w wysokim standardzie znajdujące się na Parkitce przy ul. Poleskiej w Częstochowie rozkład: - otwarty salon.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł60 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:499 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący, powierzchnia użytkowa wynosi: 60,00 m 2 , powierzchnia zabudowy wynosi: 78 m 2 , znajduje się na zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²64 m² 4 480 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 64 m , położony na 1. piętrze kameralnego budynku przy ul. Prząśniczek na warszawskiej Białołęce. Lokal jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 716 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o dużym potencjale inwestycyjnym generującą dochód pasywny. Działka oznaczona numerem 54/9, o powierzchni 2 716 m , położona w miejscowości Jordanów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł26,26 m² 17 136,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zielona 5 historia, która oddycha nowoczesnością lokalizacja W samym sercu Poznania, przy ul. Zielonej 5, powstała inwestycja, która łączy prestiżową lokalizację z kameralnym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł800 m² 625 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy na sprzedaż ruiny Starego Browaru (później śledziarni) o pow. około 800m2, znajdującego się bezpośrednio w Parku w centrum Żar. Obiekt objęty został miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 977 m² 77,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u Nas! Nie szukaj dalej! Prosimy o kontakt ws. działki wyłącznie za naszym pośrednictwem :-) Biuro nieruchomości Team4home prezentuje Państwu nietuzinkową działkę, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł160 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Kamienica (dwie kondygnacje) o pow. 160m 2 z oficyną o pow. 49 m2 na ogrodzonej działce o pow. 395 m2 przy ul. 25 czerwca w Radomiu. Kamienica: - pow. 160 m2 - oficyna.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł900 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana w okolicy Woli Krzysztoporskiej Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w malowniczej okolicy niedaleko Woli Krzysztoporskiej. To doskonała propozycja.