Nieruchomości

240 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 600 zł64,22 m² 24,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia mieszkanie trzy pokojowe. Powierzchnia 64,22m2. Pierwsze piętro. Dwa duże pokoje, trzeci mniejszy. Łazienka, toaleta. Kuchnia wyposażona - nowa kuchnia gazowa z piekarnikiem,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 atrakcyjne działki budowlane Strachocin pod Stargardem | po 1000 m każda Szukasz idealnego miejsca na budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

161 500 zł950 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój przy ul. Nadziei. Wymiary 44m x 21 m z dojazdem łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł47,90 m² 12 713,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja, - pełna infrastruktura handlowo-usługowa, - doskonała komunikacja - tramwaj, autobus, - ustawne pokoje, - oddzielna kuchnia z oknem, - duży zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

319 000 zł1 116 m² 285,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż narożna działka budowlana o powierzchni 1116 m , położona w malowniczym Uzarzewie zaledwie 15 km od Poznania. To idealne miejsce dla osób szukających balansu między spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł31,80 m² 4 811,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Przytulna kawalerka idealna na start lub inwestycję! To mieszkanie, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez stresu i remontów! Ta zgrabna oraz bardzo funkcjonalna kawalerka spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia trzy pomieszczenia biurowe (6,40mx4,70m, 2,70mx3,55m i 2,70mx3,30m) z niezależnym wejściem. Lokal biurowo - usługowy o łącznej powierzchni ponad ok 50m2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

409 000 zł59 m² 6 932,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

W ofercie sprzedaży mieszkanie na Osiedlu ksm ul. Śląska w Kielcach. Propozycja dla rodziny z dziećmi ale bardzo atrakcyjne również pod wynajem. Nieruchomość na IV p. w niedużym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²250 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 250 m , położony przy ul. Hetmańskiej 56 w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta, niemal w centrum. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł75 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zakup od Dewelopera. Bez pcc! Bez prowizji! Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. W ofercie domy jednorodzinne wolnostojące.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł170 m² 6 405,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:333 m²

Na sprzedaż zaskakująco przestronny, 8 pokojowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 170 m2/ użytkowej 139 m2, w Święcicach 5 km od Ożarowa Mazowieckiego. Dom idealnie nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 001 m² 99,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o powierzchni 3001 m2, położna w miejscowości Krojanty, około 7 km od Chojnic. Działka znajduje się przy ulicy Błękitnej, poza centrum wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł77,93 m² 4 735,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

ani pcc Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 77,93m2 znajdujący się w cichej i spokojnej części Pisarzowic. Położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł130 m² 5 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Lokalizacja: dom położony jest w malowniczej i spokojnej części miejscowości Wzdół-Kolonia, w bezpośrednim sąsiedztwie kojących terenów Sieradowickiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 700 zł47 m² 9 185,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle tuż pod Wrocławiem, w okolicy Lasu Ratyńskiego Polecam na sprzedaż 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie z 5-metrowym balkonem na nowo powstałym osiedlu tuż pod Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 530 m² 88,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka budowlana o powierzchni około 1.530 m2, położona na krańcu ulicy Polnej w miejscowości Kolincz,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł899 m² 388,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu (z fundamentami i projektem) - Brzezia Łąka, ul. Porzeczkowa - Powierzchnia: 899 m - Typ działki: budowlana (z rozpoczętą budową) - Media: w drodze -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł624 m² 960 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Więcej informacji michał 604*196*759 Poszukujesz działki w dobrej lokalizacji w Krakowie? Ta alternatywa jest dla Ciebie :) Oferuję do sprzedania działkę budowlaną - 6 arów w cenie 599.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł104,86 m² 6 284,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:338 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, położony w cichej i spokojnej okolicy, z dogodnym dostępem do Poznania oraz miejskiej infrastruktury i atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

69,39 zł/m²49 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy na wynajem Radom, ul. Królowej Jadwigi (stokrotka) Oferujemy do wynajęcia reprezentacyjny lokal o powierzchni 49 m , położony w strategicznym punkcie sklepu Stokrotka.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 414 m² 134,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Kowalicha, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę letniskową. Informacje podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

8 800 zł116 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament 3-pokojowy z basenem i siłownią - Dolny Mokotów Na wynajem wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 116 m , usytuowany na 2. piętrze w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł982 m² 224,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana Przyjaźń Zapraszamy do składania ofert zakupu nieruchomości gruntowej. Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładnie położona działka budowlana 93/15 o pow. 982m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł3 087 m² 87,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna działka rolno-leśna, położona na terenie Otwocka, w pobliżu ulicy Żurawiej. Działka przylega do linii brzegowej rzeki Świder Takie położenie na rozległych terenach.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Kętrzyn

Kętrzyn,warmińsko-mazurskie

2 900 000 zł2 253,28 m² 1 287,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 967 m²

Nieruchomość zabudowana budynkami produkcyjno- magazynowymi znajduje się na obrzeżach Kętrzyna w otoczeniu obiektów o funkcji przemysłowo- składowej. Na nieruchomość składają się: -hala.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł266 m² 5 225,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 324 m²

Reprezentacyjna rezydencja W topowej lokalizacji - Ustroń czeka na Ciebie! Marzysz o życiu w komfortowej, luksusowej przestrzeni, w otoczeniu malowniczej przyrody, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł180 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:569 m²

Zapraszamy na prezentację! Jeżeli szukacie Państwo miejsca pod inwestycję, jest to idealna oferta dla Was. Dom z ogromnym potencjałem oraz czterema osobnymi mieszkaniami. Zapraszamy Państwa na.

Szczegóły ogłoszenia

127 200 zł1 590 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki pięknie położonej nieopodal rzeki Supraśl w otulinie Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej. Działka o powierzchni ok 1500m2 o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł86,55 m² 3 223,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Miastku przy ul. Mickiewicza, usytuowane na pierwszym piętrze budynku. Lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 86,55.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł15 648 m² 14,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje niezabudowane działki gruntu o nr 465/29, 684/28, 685/28, 781/29, 780/29 o łącznej powierzchni 1,5648 ha i stanowi całość gospodarczą, porośniętą gęstym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 400 zł63,20 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,00 m , zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnej i kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. Idealna propozycja dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł102 m² 196,08 zł/m²

 

Piętro:38

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o pow. 102 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Złota 44 w Warszawie. Lokalizacja Apartament znajduje się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł27,01 m² 32 210,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Cena 870 000 zł to kwota netto, należy doliczyć 23% vat, brutto jest to kwota 1 070 100 zł.! lokalizacja, widok na morze, pierwsza linia, 10M do plaży, wachlarz udogodnień! Mamy do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 700 m² 33,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka wśród zabudowań w miejscowości Lubienia gm. Popielów. Nieruchomość w kształcie prostokąta. Posiada dostęp do drogi publicznej z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł64,20 m² 2 647,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1600

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferujemy Państwu gotowy do zamieszkania 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł3 388 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agnieszka Kaczor 4 alternatywy Tel:   Ta oferta tylko u mnie! Wreszcie jest dostępna do zakupu: DZIAŁKA rolna 33,88 ar na Gubałówce.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47,30 m² 11 205,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Prezentuję funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,3 m2 mieszczące się na Ponikwodzie, usytuowane na 2 piętrze w trzypiętrowym bloku. Położone w cichej i spokojnej okolicy, dla.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł69,35 m² 10 382,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie inwestycyjne - podzielone na 3 kawalerki / gotowiec inwestycyjny Lokal w pięknej i zadbanej kamienicy. Wynajęte na długi termin - kupujesz i od razu zarabiasz!.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł40,30 m² 6 203,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Lubiszyn, powiat gorzowski Ofertą jest mieszkanie o łącznej powierzchni: 40,3 m2 wraz z przynależną piwnicądodatkowe 30m2 powierzchni strychowej do adaptacji. Najważniejsze informacje: >.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł53 m² 10 094,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie w Legionowie, położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku. Wokół dużo zieleni, spokojna i zadbana okolica. Układ mieszkania 2 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł15 010 m² 43,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,5010 ha, położona w Józefowie gm. Górzno, przy drodze ekspresowej S17. Działka objęta jest planem miejscowym, z przeznaczeniem w części na.