Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Dom z piwnicą

Poznań,wielkopolskie

8 400 000 zł1 219 m² 6 890,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w ścisłym centrum Poznania, przy ul. Szewskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Rynku. Jedna z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł428 m² 696,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: kąty Wrocławskie, ul. Grunwaldzkametraż: działka nr 21/7, powierzchnia 428 m , wymiary 10,98 39,14 mzabudowa: przeznaczenie działki zgodnie z mpzp - 5mn, teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł137 m² 6 416,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł59,95 m² 7 322,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena komfortowe 3 pokoje Z balkonem

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

848 000 zł67,50 m² 12 562,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Doskonała lokalizacja. Idealne pod inwestycję- ścisłe centrum wrocławia, ulica świętego antoniego. Podstawowe informacje: -Metraż: 67,45 m2 ( istnieje możliwość adaptacji na dwie kawalerki) -liczba.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł1 088 m² 307,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Goleniów, kliniska Wielkie, działka przy lesie, pod blizniaka z warunkami zabudowy. Tylko u Nas! Działka 1088 m2, cicha i zielona okolica, 10 minut od Goleniowa! Działka posiada wydane.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł80,62 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament z ogrodem | Szczerbice, ul. Leśna | Bez pcc i prowizji Kameralna inwestycja | Przestrzeń 81 m | Prywatny ogród | Miejsce parkingowe Na sprzedaż komfortowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 785 zł25,61 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jako partner sprzedaży posiadamy w ofercie nową inwestycję na mapie Świnoujścia - Sea Breeze przy ulicy Matejki pomiędzy sklepem Lidl a Kaufland W sprzedaży są mieszkania od 25m2 do 120.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Suchacz,warmińsko-mazurskie

130 000 zł1 888 m² 68,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży działki w Suchaczu, gminie Tolkmicko. w pobliżu punktu widokowego przy Wzgórzu Klepacza. Grunt składający się z pięciu niezabudowanych, sąsiadujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł94 m² 17 542,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 94m , zlokalizowane na Mokotowie, ul. Grupy ak Północ. To idealna nieruchomość dla rodziny lub osób szukających większej przestrzeni wykończonej.

Szczegóły ogłoszenia

122,22 zł/m²90 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego, który umożliwia szybkie rozpoczęcie działalności bez konieczności dodatkowych prac adaptacyjnych. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł17 538 m² 8,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki - idealna dla pasjonatów agroturystyki, hodowli zwierząt i ogrodnictwa! Z przyjemnością przedstawiam Państwu unikalną możliwość nabycia działki rolnej.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł37 m² 4 837,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Kłodzku ul. Korczaka. Budynek nie był zalany. Mieszkanie o pow. 37 m kw. składające się z jednego pokoju, kuchni, łazienki. Lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 600 zł42,49 m² 11 240,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł155 m² 7 741,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Zapraszam Państwa na dni sprzedażowe w dniach 13-14.2026 roku. Każdy klient zainteresowany prezentacją może umówić się na konkretną godzinę prezentacji. Przedmiotem oferty jest wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 757 m² 261,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok 17,57 ar w Nowym Sączu. Teren lekko nachylony, kształtem zbliżony do prostokąta, ekspozycja południowa - doskonale nasłoneczniona.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 556,10 m² 95,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka zlokalizowana jest w miejscowości Dąbrowa, gmina Stężyca, obręb Łosienice. Do nieruchomości prowadzi dogodny dojazd drogą asfaltową. Dąbrowa położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

89 544 zł1 066 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku natury z szybkim dojazdem do miasta? Oferujemy na sprzedaż prostokątną działkę 1 066 m (20 x 54 m) w malowniczym Zarzęcinie zaledwie 600 m od.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł328,55 m² 4 565,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowa niższa cena Pensjonat w Budzistowie, 9 minut od centrum Kołobrzegu Na sprzedaż budynek mieszkalny z funkcją pensjonatu, położony w zielonej części Budzistowa uznawanego za.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 907 m² 146,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość: - działka budowlana - nr ewidencyjny 8/68 powierzchnia 1 907 m2, obręb Czerniewo, gmina Trąbki Wielkie; - nieruchomość o kształcie wielokąta z lekkim wzniesieniem (wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

186 750 zł747 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania kompleks działek budowlanych zlokalizowanych na osiedlu domów jednorodzinnych w Dobrej. Proponujemy działki o następujących metrażach: 747m, 774m, 736m, 770m. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Salata

Salata,świętokrzyskie

1 490 000 zł227,13 m² 6 560,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 415 m²

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuję na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom o łącznej powierzchni 227,13 m , powierzchnia użytkowa: 167,30 m Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł46,01 m² 5 433,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkannie o pow. 46,01m 2 na parterze przy ul. Iłżeckiej. Mieszkanie to pełna własność, ma założoną księgę wieczystą i wykupiony udział.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł219,90 m² 4 070 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w Nowym Dworze Gdańskim przy ulicy Sportowej, w zabudowie bliźniaczej, na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Powierzchnia użytkowa domu 118.50 m2 Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

120 225 zł1 145 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjne działki budowlane Klotyldzin, gmina Margonin Pozostało tylko 5 działek na sprzedaż! Przedmiotem oferty są działki budowlane, położone w bliskiej odległości jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 000 zł47,50 m² 12 968,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Mieszkanie Gotowe do odbioru W ofercie funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,61 m z loggią 2,37 m . Przemyślany układ daje możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 230 m² 341,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ustawna, położona blisko lasu, w cichej części Wierzchowiska działka na osiedlu nr I - prawa strona Szkolnej. Wygodny dojazd do dk1 i A1, las w odległości 100m. Piękne tereny do.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł28,30 m² 60,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze! umeblowana kawalerka do wynajęcia! Biuro Nieruchomości nad Nysą przedstawia idealną propozycję dla singli oraz par, którzy poszukują funkcjonalnego mieszkania w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 516 m²

***puszcza Augustowska*** rzeka Hańcza*** Na sprzedaż nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Strzelcowizna (gmina Płaska), zaledwie 25 km od Augustowa. Wieś otoczona lasami Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł28,50 m² 15 789,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż lokal 28,5m2 Budynek w otoczeniu centrum biznesowo - rozrywkowego po wschodniej stronie Rynku Starego Miasta. 400 m do Rynku (5 minut), tylko ze 300 m do Odry i w drugą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 922 zł68,20 m² 8 210 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomosci. Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowym i nowoczesnym apartamentowcu w Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł61 m² 11 393,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący na działce o powierzchni 4300 m2 w miejscowości Łubno gmina Wiskitki powiat Żyrardowski. Teren objęty mpzp z przeznaczeniem pod tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 750 zł47,35 m² 7 829,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc! Nowoczesny apartament od dewelopera centrum miasta Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 47,35 m , zlokalizowany na 1 piętrze w nowym budownictwie w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł5 520 m² 340,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działki budowlane W okolicy alei warszawskiej Biuro Big City Broker oferuje na sprzedaż działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy na budynki mieszkalne jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł57,80 m² 9 775,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-