Nieruchomości

240 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47,04 zł/m²240 m² 11 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

*** powierzchnia biurowa *** *** ścisłe centrum *** *** budynek Z windą *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany kamienicy w ścisłym centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł19 979 m² 42,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Pieszycach, woj.dolnośląskie,około 65 km od centrum Wrocławia i 20 km od Krajowej drogi nr 8. Oferta na wyłączność Działka.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł1 000 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Super oferta! wybrukowany plac Z reprezentacyjnym biurem W nowoczesnym biurowcu rybarzowice, przy zjeździe Z drogi S1 Proponujemy do wynajęcia: * teren wybrukowany o pow. ok. 1000m 2 *.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł200 m² 1 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 2500 m , zabudowaną budynkiem o powierzchni ok. 200 m , położoną w miejscowości Góra, gm. Pobiedziska. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł136 m² 2 933,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowy Rok, nowa cena! Kamienica inwestycyjna w centrum Bełchatowa Plac Narutowicza Na sprzedaż kamienica o charakterze mieszkalno-usługowym, położona w samym sercu Bełchatowa, przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł3 100,30 m² 951,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Wyjątkowa oferta na wyłączność kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa! Prezentujemy kompleks nieruchomości przemysłowej, który doskonale sprawdzi się jako centrum produkcyjne, magazynowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł140 m² 7 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny - Sulechów Brzezie więcej informacji : tel.   Tylko u Nas Dom wolnostojący o powierzchnia użytkowej 119,6 m2 (całkowitej 140 mkw)-.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom na noclegi dla pracowników. Prezentujemy w ofercie wynajmu dom na dużej działce w Nowej Hucie blisko Przylasku Rusieckiego na ul. Siejówka. W ręce najemców zostaje oddany dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu piękny świeżo wykończony apartament o wysokim standardzie w nowododanym przez Dom Development kompleksie przy ul. Prandoty. Budynek znajduje się na półotwartym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal handlowy przy ul. Królewskiej w Grodzisku Mazowieckim. Świetna lokalizacja przy głównej ulicy miasta. Po drugiej stronie ulicy jest Rossman, pepco, CCC. Obok Biedronka, kfc. Dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł2 966 m² 266,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana w pięknej części Radoń! Spokój, cisza, odpoczynek! Do sprzedania działka budowana o powierzchni 2966 m2. przybliżone wymiary 47m x 64m. Teren objęty Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł46 m² 12 934,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja, której nie trzeba przedstawiać Mieszkanie znajduje się rzut beretem od Parku Sołackiego (zaledwie kilka minut spacerem). To idealne tereny do biegania, spacerów czy niedzielnych śniadań na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł306 m² 2 124,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:873 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę - funkcjonalną halę produkcyjno-usługową o powierzchni około 306 m , usytuowaną na dużej działce o powierzchni 873 m , z możliwością jej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 355 zł32,99 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty w Nadmorskiej Miejscowości Pogorzelica! Zapraszamy do Pogorzelicy - urokliwej miejscowości w gminie Rewal, apartamenty położone zaledwie 1000 m od piaszczystej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

220 000 zł17,35 m² 12 680,12 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie sprzedaży mamy kawalerki w ścisłym Centrum Gliwic. Doskonała lokalizacja przy Politechnice Śląskiej dla studentów oraz osób ceniących się bliskość miasta. Oferowane Mikro.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł1 602 m² 898,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana z mediami, blisko wkd Na sprzedaż działka o powierzchni 1600 m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Teren ma korzystny kształt, idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł19,70 m² 2 284,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ager Nieruchomości prezentuje do sprzedaży miejsce postojowe o pow. 19,7 m2 w hali garażowej pod budynkiem przy ul. Cisowej w Zielonej Górze. Wjazd do hali bramą elektryczną obsługiwaną.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Drewniany obiekt z klimatem + na działce 1862m + budynek.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł2 345 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora! Atrakcyjna działka usługowa w Grajewie Jeśli jesteś inwestorem, przedsiębiorcą lub prowadzisz własny biznes ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: grajewo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Lublin,lubelskie

950 000 zł1 068 m² 889,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! oferta na wyłączność Na sprzedaż działka budowlana - Lublin, ul. Lazurowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 505 m² 279,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 1505 m2 położoną w odległości 40 km od Morza Bałtyckiego Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad 1000.

Szczegóły ogłoszenia

25,01 zł/m²50,18 m² 1 255 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Tarnów, stare Miasto, ul. Rybna/wałowa. Lokal biurowo-usługowy o pow. 50,18 m 2. Lokal na 1 piętrze, dwustronny w ścisłym centrum w kamienicy z początku XX w. Idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja : Świebodzice, mieszkanie w kamienicy na 1 piętrze, spokojna okolica, łatwy wyjazd na Wałbrzych, świdnicę. Rozkład; przedpokój, 2 pokoje, oddzielna(widna) kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o Powierzchni około 82m2, z garażem w bryle budynku oraz garażem wolnostojącym o pow.36m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł630 m² 3 015,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykle funkcjonalnej i perspektywicznej nieruchomości produkcyjno-magazynowej, położonej w prężnie rozwijającej się miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 951 550 zł8 433 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony we Wrocław, w obrębie Żar, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

651 310 zł59,21 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament 3 pok. z Tarasem / centrum miasta / blisko pkp - tylko 500m / Ogrody / wysoki standard/ bez prowizji / zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (3 pokojowy) narożny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 834 zł67,19 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję mieszkaniową na mapie Tarnowa. Znajduje się ona na rogu ul. Sportowej i Warsztatowej. Jest to kompleks trzech budynków w którym będzie się znajdować.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zdrój,wielkopolskie

131 600 zł658 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną z Warunkami Zabudowy w m. Zdrój. Lokalizacja: zdrój , gm. Grodzisk Wlkp specyfikacja: numery ewidencyjne działek: 415/12, 415/13, 415/14 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 050 zł75,70 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,70 m położone na 3. piętrze w kameralnym budynku z lat 50., przy spokojnej ulicy Ławniczej w ścisłym centrum Gdańska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 154 zł62,93 m² 9 950,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 62,93 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł360 m² 166,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rod Wudzyn - Dobra cena! ***** Spokój, natura i wygoda w jednym miejscu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Rodzinnych Ogrodach Działkowych Międzylesie Północ.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 030 m² 49,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. przedstawia ofertę sprzedaży działki położonej w Kłobucku, przy ul. Wierzbowej. (Nr działki: 67, obręb 0003 Niwa Skrzeszów) Cechy nieruchomości: powierzchnia ~.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł11 070 m² 54,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż działka nr 129/16 o powierzchni 11 070 m położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Warcz w gminie Trąbki Wielkie. Lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł180 m² 2 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:344 m²

Sprzedam dom na rogu ul. Kochanowskiego i ul. 1 maja w Kutnie. Powierzchnia 180 mkw. Powierzchnia działki 344 mkw. Budynek murowany z cegły pełnej. Stropy drewniane. Dach kryty papą.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 904 m² 110,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż zdroisko, ul. Źródlana, gm. Kłodawa, pow. Gorzowski, woj. Lubuskie Na sprzedaż atrakcyjna działka, położona w miejscowości Zdroisko przy ulicy Źródlanej, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł5 859 m² 145,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Sieradzu ul. Krasawna 5859 m2 (58,6 arów) cena: 850 000zł 145zł/m2 Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową działkę inwestycyjną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł700 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam na prezentację działki budowlanej o powierzchni 700m2, zlokalizowanej w Białymstoku na osiedlu Bacieczki. Doskonała lokalizacja, miejsce idealne dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Kronowo

Kronowo,warmińsko-mazurskie

145 000 zł22 300 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 2,23 ha, położoną w malowniczej okolicy Mazur, wśród pól i lasów. Nieruchomość znajduje się 200 m od Jeziora Dejguny, co.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł3 100 m² 31,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z linią brzegową, chłopowo gmina Krzęcin. Działka rolna o pow. 3100 m2 z linią brzegową jeziora Mielęcino. Położenie działki przy samym jeziorze ( długość linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł600 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży bardzo unikalną działkę. Działka o powierzchni ok 600 mkw. i szerokości ok 15 metrów. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego umożliwia budowę budynku.