Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

790 000 zł132,90 m² 5 944,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132,90 m . Dostępne są obie połówki bliźniaka. Działka należąca do każdego z lokali ma.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²100 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dom na wynajem dla firmy Lokal przeznaczony pod działalność biurową w miejscowości Białystok, osiedle Nowe miasto/kawaleryjskie. Lokal położony na piętrze w budynku dwupiętrowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł30 800 m² 5,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dąbrowa, gmina Polkowice, działka rolna, 30800 m2, 3,08 ha, sprzedaż, 170000 zł. Na sprzedaż grunt rolny w miejscowości Dąbrowa, w gminie Polkowice. Wg miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł66,60 m² 4 279,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w centrum Malborka - 66,6 m do własnej aranżacji Jeśli szukasz mieszkania, które możesz zrobić dokładnie pod siebie - to jedna z tych ofert, które mają sens. Bez przepłacania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

520 000 zł32,70 m² 15 902,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Prezentujemy przytulne mieszkanie w Helu. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w kamienicy z lat 50. Składa się z salonu, widnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł400 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia hostel pracowniczy, jasieniec, gm. Grójec Nowoczesny obiekt o pojemności ok. 60 miejsc, po generalnym remoncie w 2025 r., w pełni przystosowany do zamieszkiwania zbiorowego.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł4 931 m² 91,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest wieczyste użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

68,22 zł/m²17,59 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem idealna lokalizacja w spokojnej okolicy! Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 17,59 m w budynku, w którym znajduje się również kilka innych przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł216 m² 64,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

English bellow nowoczesny dom W wilanowie - zawady | 216 m | 5 pokoi | sauna | wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowy, gustownie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł270 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu magazyn 270 m2 w Pruszczu Gdańskim. Do wynajęcia magazyn z częścią socjalno-biurową ( dwa pokoje biurowe). Łączna powierzchnia 270 m2, dobrze skomunikowanie z obwodnicą.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł420 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przestronny dom , wygodnie rozplanowany z komfortową strefą dzienną i funkcjonalnymi sypialniami. Wysoki standard wykończenia z dobrym smakiem i materiałami wysokiej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł71,30 m² 13 043,48 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie - 71,30 m - , Ursus, ul. Skoroszewska Na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł25 000 m² 19,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna - tereny nad Wisłą ___ lokalizacja Działka położona jako ostatnia na terenie rekreacji - zlokalizowana aż do samej granicy pól golfowych. 800m najbliższy przystanek autobusowy na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł237,89 m² 1 046,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmij dzisiaj - zacznij od jutra! Sprzedaż nakładów i wyposażenia. Wygodna przestrzeń lokalow a - gotowa i w pełni wyposażona pod działalność gastronomiczną , tylko dwa kroki od.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł65,11 m² 55,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: do wynajęcia jasne, ustawne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,11 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Siedlce). W jego skład wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł149,34 m² 1 801,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:407 m²

Do sprzedania pół domu , wolnostojącego z garażem o powierzchni użytkowej 97,62 m 2 , położony na prostokątnej ogrodzonej działce o powierzchni 758 m 2 (udział.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku nieba z widokiem na zachód słońca? Ta wyjątkowa działka w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Ujejsce, spełni Twoje najskrytsze marzenia! Położona na.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 669 m² 2 696,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym w Obornikach Śląskich Budynek: - jednokondygnacyjny, wolnostojący, niepodpiwniczony - Powierzchnia użytkowa: 1669,16 m ;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 000 zł33,41 m² 11 523,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja na granicy Krakowa i Wieliczki / Czarnochowice / 33,5 m2 / dwa pokoje / stan deweloperski / balkon / Oferuję Państwu bezpośrednio na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Niesułów

Niesułów,zachodniopomorskie

266 000 zł114 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:13 540 m²

Na sprzedaż działka siedliskowa zabudowana o powierzchni 1,35 ha położona w miejscowości Niesułów, gmina Cedynia (woj. zachodniopomorskie). Numer działki: 124 Rodzaj: siedliskowa /.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 900 zł168,50 m² 8 901,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż: 1/2 bliźniaka w Milanówku 168,47 m2 | działka 750 m2 Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł72,75 m² 19 106,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy produkt inwestycyjny! Lokal z przeznaczeniem handlowo-usługowym - obecnie sklep Żabka lokalizacja: lokal znajduje się na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Gdańsk Łostowice. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

266 700 zł1 905 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowane działki o powierzchni od 19 do 30 arów w miejscowości Modliszów, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²133,20 m² 3 996 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usytuowany na parterze. Instalacje: elektryczna, wodnokanalizacyjna, c.o. Instalacje wymagają sprawdzenia, ewentualnej wymiany lub doprowadzenia do stanu zgodności z obowiązującymi przepisami.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł38 m² 21 552,63 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Atal baltica towers| |widok na morze Apartament inwestycyjny 37,5 m | 11. piętro | balkon z widokiem na Bałtyk W pełni umeblowany, dopracowany, gotowy do zamieszkania lub wynajmu od.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł149 m² 12 013,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:487 m²

Umowa na wyłączność! Versus Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowego 1/2 bliźniaka wykończonego pod klucz, w Chylicach o pow. 149 m2, działka 487 m2 Bardzo dobra lokalizacja, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł280 m² 2 853,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferujemy do sprzedaży dom z zabudowaniami gospodarczymi, położony w malowniczej małej wsi w gminie Stara Kamienica. Budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej około 280 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 605 m² 186,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Proponujemy do sprzedaży działkę położoną pod lasem w atrakcyjnej części miejscowości Machowinko w malowniczym regionie pojezierza słupskiego o łącznej powierzchni 1605 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Sopot,pomorskie

2 289 000 zł97,13 m² 23 566,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie czteropokojowe w Dolnym Sopocie, w odległości 400 metrów od morza. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w jednopiętrowej kamienicy. Powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 325 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sierakowice, gm. Sośnicowice Do sprzedaży działka o pow. 1325 m2, położna w pierwszej linii zabudowy. Szerokość 30 m. Dostępne media - woda, prąd i kanalizacja w granicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł819 m² 1 159,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy w atrakcyjnej lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej, zlokalizowanej na jednym z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania w lokalizacji zapewniającej dostęp do dużej liczby usług niezbędnych dla funkcjonowania, gdzie koszty utrzymania, ogrzewania nie będą wysokie ? Proponuje ofertę najmu.

Szczegóły ogłoszenia

4 557 €675 m² 6,75 €/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Kompleks biurowo-magazynowy klasy B zlokalizowany przy wyjeździe z Warszawy, południowej obwodnicy Warszawy, trasach S7 i S8. Pełen węzeł komunikacji miejskiej. Teren ogrodzony, dostęp 24.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł219 m² 3 424,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Nowoczesny dom parterowy z pełnym podpiwniczeniem Dąbrowa, gmina Świlcza - 148 m łącznej powierzchni - 9,5 ara działki - Pełne media - Stan surowy otwarty + podpiwniczenie w żelbecie -.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 401 m² 117,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania mamy działkę budowlaną usytuowaną w urokliwej miejscowości Arcelin koło Płońska. Powierzchnia: 1400 m2 Wymiary: 43 m x 32.5 m Szerokość frontu: 43 m Media: Woda.

Szczegóły ogłoszenia

66,12 zł/m²24,20 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Do wynajęcia wyjątkowy lokal na parterze budynku, o powierzchni 24,2 m + części wspólne, znajdujący się na parterze, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł649 m² 308,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka budowlana w spokojnej i urokliwej okolicy przy ul. Witkacego. Działka o powierzchni 649mkw, osłonięta od sąsiadów drzewami, zadbana. Wszystkie media (woda, prąd.