Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

969 000 zł120,70 m² 8 028,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Nowoczesne mieszkanie w bliźniaku | Osiedle mono | 120 m | działka ok. 275 m Lokal 6e/2 wykończony pod klucz (z wyłączeniami opisanymi poniżej) Klient nie płaci podatku pcc- dom.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł5 700 m² 78,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Niezwykle atrakcyjna nieruchomość usytułowana w samym sercu Pojezierza Drawskiego z bezpośrednim dostępem do jeziora Drawsko! Działka niezabudowana o powierzchni 5700 m2 jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł131,40 m² 2 587,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży duże, komfortowe mieszkanie położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Lubrza (woj. lubuskie). To idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²25 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na piętrze po remoncie w centrum miasta i składa się z dwóch obok siebie połączonych pomieszczeń przy jednej z głównych arterii blisko sklepów, urzędów, banków.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

210 000 zł5 200 m² 40,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka w kształcie prostokąta, 5200 m2, szerokość frontu 92 m. W okolicy działki już zabudowane, dojazd do drogi wewnętrznej asfaltem. Brak mpzp, zostały wydane warunki zabudowy na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł65 m² 10 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,5 m2 wraz z miejscem postojowym przed budynkiem oraz komórką lokatorską 11 mkw. Lokal położony na parterze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł215 m² 5 576,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

Nowa propozycja! Komfortowy i przestronny dom jednorodzinny z garażem w Radostowicach k/pszczyny na dużej działce o powierzchni 1525m2 w bliskości lasów! Dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

30,08 zł/m²334 m² 10 046 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokale użytkowe w budynku dworca kolejowego Częstochowa Stradom. Dworzec znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł84 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m , położone w nowoczesnym budynku z 2018 roku przy ul. Chrzanowskiej. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

229 950 zł1 533 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działka jedna z kilku działek budowlanych w miejscowości Wola Pękoszewska gmina Kowiesy, powiat skierniewicki, woj. łódzkie. Kompleks składa sie z sześciu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł71 m² 4 915,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe w Elblągu w odnowionej kamienicy przy ulicy 12 Lutego. Nieruchomość o powierzchni 71 m2 zlokalizowana na drugim piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Spręcowo

Spręcowo,warmińsko-mazurskie

4 750 000 zł900 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:150 492 m²

Nietuzinkowa posiadłość o pow. 15 ha. Zadbany dworek z dodatkowymi zabudowaniami i stajniami, zanurzony w zieleni. Miejsce gwarantujące prywatność, otoczone malowniczym warmińskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz przedpokojem o łącznej powierzchni 41 nie. Lokal częściowo umeblowany, w kuchni meble kuchenne w zabudowie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Strzeniówka,mazowieckie

579 000 zł1 006 m² 575,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Strzeniówka | działka 1006 m z pozwoleniem na budowę i fundamentami Są nieruchomości, które dają tylko miejsce pod budowę i są takie, które pozwalają zacząć znacznie szybciej. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Bieniasze

Bieniasze,warmińsko-mazurskie

1 190 000 zł500 m² 2 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:10 420 m²

Oferta Sprzedaży Nieruchomości : Niegławki Najważniejsze atuty nieruchomości: bezpośredni dostęp do jeziora Niegławskiego (ok. 150 m linii brzegowej) łączna powierzchnia gruntów ok. 10,5 ha.

Szczegóły ogłoszenia

144 120 zł1 201 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Łebno (gmina Szemud) - Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o pow. 1201m2. Na ten teren została wydana decyzja o warunkach zabudowy, przeznaczając teren pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 140 zł37,88 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które łączy świetna lokalizacja, funkcjonalny układ i otoczenie zieleni, a przy tym posiada wysoki potencjał inwestycyjny? Przedstawiamy apartament w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł401,85 m² 3 471,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Dom wolnostojący Z garażem bańska wyżna | 271 m | podhale przestrzeń, komfort I górski klimat idealny dom do zamieszkania lub inwestycji Na sprzedaż przestronny dom W bańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł166,80 m² 4 190,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Nowoczesny dom - widokowa działka, spokój i natura Marzysz o miejscu, gdzie codzienność płynie wolniej, a z okien rozpościera się widok, który koi zmysły? Oferujemy wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42,93 m² 69,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wykończone, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,93 m , usytuowane na 2. piętrze w budynku z windą na Bemowie, przy ul. Lazurowa 15. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł60 m² 4 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy 60 m - ul. Św. Elżbiety, legnica Polecamy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 60 m , położony w przyziemiu kamienicy przy ul. Św. Elżbiety.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Grądy,mazowieckie

350 000 zł122 m² 2 868,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie surowym otwartym położony na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, w powiecie warszawskim zachodnim. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²26 m² 988 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy na pierwszym piętrze w zmodernizowanym biurowcu w Katowicach na Osiedlu Paderewskiego. Udogodnienia - lokal jest po kapitalnym remoncie - światłowód - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł54,80 m² 6 204,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Funkcjonalne mieszkanie w dobrze skomunikowanej lokalizacji ul. Ziemowita Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie położone w położone w nadodrzańskiej części Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł87,85 m² 5 224,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 87,85 m , położone na 1 piętrze secesyjnej kamienicy w sercu Kłodzka, przy ul. Kościuszki. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 104 zł110,32 m² 6 373,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Etap III 10 domów wolnostojących z 20 niezależnymi mieszkaniami W ramach drugiego etapu kameralnej inwestycji w Lisowice powstało 7 nowoczesnych domów wolnostojących,.

Szczegóły ogłoszenia

2 655 000 zł7 286 m² 364,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy do sprzedaży kompleks działkek budowlanych zlokalizowanych w Świnoujściu, dzielnicy Przytór - Łunowo. Zbywana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł70,62 m² 13 593,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Elastyczny system płatności Bezpośrednio od dewelopera Oferta Luty 2026 : Mieszkanie + Miejsce = 1.000.000,- Narożne rodzinne 4 pokoje z dużym balkonem - płd.-zach. - słoneczne. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

172 000 zł1 448 m² 118,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj pod miastem w pięknych okolicznościach przyrody. Polecam atrakcyjną działkę o świetnych wymiarach 33x 44 , powierzchnia 1448m2, które pozwolą zrealizować najbardziej śmiałą.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł150 m² 2 793,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojący o pow. ok 150m2 zlokalizowany w urokliwych Siemiatyczach. Dom zbudowany jest z suporeksu oraz ocieplony styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 375 zł66,25 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

oraz 2% podatku pcc! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,25 m w kameralnej inwestycji Dębowa 51, zlokalizowanej na pograniczu Wieliczka i Kraków. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1,84 zł/m²19 000 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję najmu Myjni Wagonów Towarowych w Kluczborku. Myjnia zlokalizowana przy ul. Karola Miarki 26 przy linii kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł687 m² 8,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam do sprzedaży działki rolne w miejscowości Dzielec w woj. podkarpackim, powiat jasielski, gmina Dębowiec. Powierzchnia działek ok. 13 ar Działki leżą na niewielkim nachyleniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 000 zł84,91 m² 10 893,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz owaniu ul. Kutrzeby i ul. Opalowej.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł5 745 m² 106,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna działka inwestycyjna z zabudowaniami - Ustków, gm. Warta, pow. sieradzki Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w miejscowości Ustków (gm. Warta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 013 zł45,37 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! promocja! 150 000 zł taniej! Promocja ograniczona czasowo - do 31 marca 2025 r. Luksusowa inwestycja w Mielnie! Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowy apartament 45,37m2 w powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

911 019 zł39,79 m² 22 895,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 39,79 m przy ul. Zabłocie w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, 5. piętrze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł50 m² 2 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Zapraszamy na bezpłatną prezentację domu wolnostojącego położonego w malowniczej, spokojnej wsi w gminie Jasionówka. Nieruchomość posiada bardzo dogodny dojazd bezpośrednio drogą.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł993 m² 946,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 972 m²

Na sprzedaż budynek biurowy na dużej działce w ścisłym centrum miasta. Budynek biurowy o powierzchni 993,08 m 2 położony na działce o pow. 1 972 m 2. Budynek jest obiektem.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 053 m² 332,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 10,53 a (1053 m ), położona w spokojnej i zielonej części Rzeszowa Bzianka, ul. Kalinowa. Najważniejsze informacje: możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł283 m² 11 660,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Obiekt handlowo-usługowy przy dk4 - 1693 m , pełna infrastruktura Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o wysokim standardzie technicznym, położona w strategicznej lokalizacji przy.