Nieruchomości
240 131 ogłoszeń
Od najnowszych
Działka budowlana, ul. Suskiego
Szaflary,małopolskie
840 000 zł2 999 m² 280,09 zł/m²
Dom z garażem
Zgorzelec,dolnośląskie
665 000 zł190 m² 3 500 zł/m²
259 000 zł15,88 m² 16 309,82 zł/m²
Działka Czaczki Wielkie
Czaczki Wielkie,podlaskie
116 000 zł1 160 m² 100 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe Koszalin
Koszalin,zachodniopomorskie
377 036 zł45,98 m² 8 200 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Barcin-Wieś
Barcin-Wieś,kujawsko-pomorskie
85 000 zł1 499 m² 56,70 zł/m²
55 000 zł15,40 m² 3 571,43 zł/m²
2 900 000 zł7 897 m² 367,23 zł/m²
270 000 zł47,80 m² 5 648,54 zł/m²
1 500 000 zł86,20 m² 17 401,39 zł/m²
Działka, ul. Prawocińska
Siechnice,dolnośląskie
531 500 zł1 063 m² 500 zł/m²
53 900 zł426 m² 126,53 zł/m²
Dom, ul. Chrościckiego
Warszawa,mazowieckie
12 000 zł169 m² 71,01 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom z garażem, ul. Godebskiego
Kalisz,wielkopolskie
690 000 zł109,63 m² 6 293,90 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Brzezie
Brzezie,małopolskie
825 000 zł77,70 m² 10 617,76 zł/m²
425 000 zł42 m² 10 119,05 zł/m²
Działka budowlana Prace Duże
Prace Duże,mazowieckie
395 000 zł3 032 m² 130,28 zł/m²
165 000 zł800 m² 206,25 zł/m²
Dom z garażem, ul. Kasztanowa
Przemyśl,podkarpackie
1 750 000 zł175 m² 10 000 zł/m²
Dom z tarasem
Ełk,warmińsko-mazurskie
1 499 000 zł139,10 m² 10 776,42 zł/m²
375 000 zł38,24 m² 9 806,49 zł/m²
Działka budowlana
Borzymin,kujawsko-pomorskie
65 200 zł1 304 m² 50 zł/m²
203 000 zł25,89 m² 7 840,87 zł/m²
85,56 zł/m²90 m² 7 700 zł
439 000 zł83,93 m² 5 230,55 zł/m²
249 000 zł898 m² 277,28 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek
Włocławek,kujawsko-pomorskie
339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Miłomłyn
Miłomłyn,warmińsko-mazurskie
129 000 zł1 021 m² 126 zł/m²
Biuro klimatyzowane, ul. Warszawska
Rzeszów,podkarpackie
50 zł/m²130 m² 6 500 zł
Dom wolnostojący Chmieleń
Chmieleń,dolnośląskie
449 000 zł600 m² 748,33 zł/m²
Hala Oświęcim
Oświęcim,małopolskie
5 000 000 zł2 950 m² 1 694,92 zł/m²
Rynek pierwotny
278 605 zł31,10 m² 8 958,36 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Daglezji
Dziwnów,zachodniopomorskie
799 000 zł44,60 m² 17 914,80 zł/m²
Działka rolna Skorzewo
Skorzewo,pomorskie
460 000 zł46 200 m² 9,96 zł/m²
Dom z tarasem, ul. Leśna
Rowy,pomorskie
3 880 000 zł480 m² 8 083,33 zł/m²
Dom z tarasem Nowogard
Nowogard,zachodniopomorskie
885 000 zł132 m² 6 704,55 zł/m²
489 000 zł35,44 m² 13 797,97 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Strzelińska
Wilczyn,wielkopolskie
15 zł/m²250 m² 3 850 zł
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia