Nieruchomości

239 897 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

469 000 zł2 345 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora! Atrakcyjna działka usługowa w Grajewie Jeśli jesteś inwestorem, przedsiębiorcą lub prowadzisz własny biznes ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: grajewo, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Lublin,lubelskie

950 000 zł1 068 m² 889,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! oferta na wyłączność Na sprzedaż działka budowlana - Lublin, ul. Lazurowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 505 m² 279,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 1505 m2 położoną w odległości 40 km od Morza Bałtyckiego Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad 1000.

Szczegóły ogłoszenia

25,01 zł/m²50,18 m² 1 255 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Tarnów, stare Miasto, ul. Rybna/wałowa. Lokal biurowo-usługowy o pow. 50,18 m 2. Lokal na 1 piętrze, dwustronny w ścisłym centrum w kamienicy z początku XX w. Idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

220 000 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja : Świebodzice, mieszkanie w kamienicy na 1 piętrze, spokojna okolica, łatwy wyjazd na Wałbrzych, świdnicę. Rozkład; przedpokój, 2 pokoje, oddzielna(widna) kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o Powierzchni około 82m2, z garażem w bryle budynku oraz garażem wolnostojącym o pow.36m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł630 m² 3 015,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykle funkcjonalnej i perspektywicznej nieruchomości produkcyjno-magazynowej, położonej w prężnie rozwijającej się miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 951 550 zł8 433 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony we Wrocław, w obrębie Żar, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

651 310 zł59,21 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament 3 pok. z Tarasem / centrum miasta / blisko pkp - tylko 500m / Ogrody / wysoki standard/ bez prowizji / zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (3 pokojowy) narożny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 834 zł67,19 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję mieszkaniową na mapie Tarnowa. Znajduje się ona na rogu ul. Sportowej i Warsztatowej. Jest to kompleks trzech budynków w którym będzie się znajdować.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zdrój,wielkopolskie

131 600 zł658 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną z Warunkami Zabudowy w m. Zdrój. Lokalizacja: zdrój , gm. Grodzisk Wlkp specyfikacja: numery ewidencyjne działek: 415/12, 415/13, 415/14 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 050 zł75,70 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,70 m położone na 3. piętrze w kameralnym budynku z lat 50., przy spokojnej ulicy Ławniczej w ścisłym centrum Gdańska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 154 zł62,93 m² 9 950,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 62,93 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł360 m² 166,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rod Wudzyn - Dobra cena! ***** Spokój, natura i wygoda w jednym miejscu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Rodzinnych Ogrodach Działkowych Międzylesie Północ.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 030 m² 49,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. przedstawia ofertę sprzedaży działki położonej w Kłobucku, przy ul. Wierzbowej. (Nr działki: 67, obręb 0003 Niwa Skrzeszów) Cechy nieruchomości: powierzchnia ~.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł11 070 m² 54,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż działka nr 129/16 o powierzchni 11 070 m położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Warcz w gminie Trąbki Wielkie. Lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł180 m² 2 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:344 m²

Sprzedam dom na rogu ul. Kochanowskiego i ul. 1 maja w Kutnie. Powierzchnia 180 mkw. Powierzchnia działki 344 mkw. Budynek murowany z cegły pełnej. Stropy drewniane. Dach kryty papą.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 904 m² 110,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż zdroisko, ul. Źródlana, gm. Kłodawa, pow. Gorzowski, woj. Lubuskie Na sprzedaż atrakcyjna działka, położona w miejscowości Zdroisko przy ulicy Źródlanej, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł5 859 m² 145,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Sieradzu ul. Krasawna 5859 m2 (58,6 arów) cena: 850 000zł 145zł/m2 Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową działkę inwestycyjną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł700 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam na prezentację działki budowlanej o powierzchni 700m2, zlokalizowanej w Białymstoku na osiedlu Bacieczki. Doskonała lokalizacja, miejsce idealne dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Kronowo

Kronowo,warmińsko-mazurskie

145 000 zł22 300 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 2,23 ha, położoną w malowniczej okolicy Mazur, wśród pól i lasów. Nieruchomość znajduje się 200 m od Jeziora Dejguny, co.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł3 100 m² 31,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z linią brzegową, chłopowo gmina Krzęcin. Działka rolna o pow. 3100 m2 z linią brzegową jeziora Mielęcino. Położenie działki przy samym jeziorze ( długość linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł600 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży bardzo unikalną działkę. Działka o powierzchni ok 600 mkw. i szerokości ok 15 metrów. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego umożliwia budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37 m² 13 486,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2 pokoje | parter | ogródek | Cieplice | idealne także na gabinet Na sprzedaż nowoczesne, 2-letnie mieszkanie położone w Cieplicach (jelenia Góra), w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł90 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i komfortowe, nowoczesne mieszkanie na wynajem zlokalizowane w miejscowości Targowiska (gm. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Kraków,małopolskie

75,37 zł/m²736,19 m² 55 486 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia kondygnacja w biurowcu przy ul. Szlak w Krakowie w budynku Bursztynowy Szlak 49. Nowoczesny budynek 6 piętrowy, w całości podpiwniczony, wyposażony w dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

395 000 zł50,50 m² 7 821,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta Na sprzedaż atrakcyjne, jasne mieszkanie o powierzchni 50,50 m , usytuowane na 2. piętrze budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w cenionej, zielonej części Elbląga nad Jarem, przy.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł300 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia hala o powierzchni 300m na Szczawienku! Oferujemy do wynajęcia halę o powierzchni 300m , zlokalizowaną na Szczawienku w pobliżu głównej drogi, z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł2 244 m² 114,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz Zabłudów, ul. Bielska wydane warunki zabudowy pod zabudowę usługową związaną z motoryzacją serwis, wulkanizacja, sprzedaż opon, drobne naprawy, magazyn + biuro działka.

Szczegóły ogłoszenia

438 500 zł877 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę położoną pod Poznaniem, w miejscowości Dąbrowa, ul Makowa. Działaka ma powierzchnię 877m2, kształt prostokąta i zgodnie z planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł99,66 m² 9 983,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przestronny i funkcjonalny dom, o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 291 zł58,51 m² 10 516 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 048 zł42,94 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł88,36 m² 3 565 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Górniczej. Lokal o powierzchni 88,36 m2 znajduje się na parterze w dwukondygnacyjnym kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł59,48 m² 11 751,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Doradca Klienta Justyna Filipowicz Nr licencji pfrn 29417 tel.   Komfortowe mieszkanie w sercu Wrocławia idealne do życia oraz na kancelarię prawną, adwokacką, notarialną lub na biznes typu.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł737 m² 120,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranek, w którym nie budzi Cię dźwięk budzika czy miejski szum, ale kojąca cisza i śpiew ptaków. Otwierasz oczy, odsłaniasz zasłony i pierwsze, co widzisz, to.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł3 104 m² 157,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 31,04 ar w Ochodzy, ul. Spacerowa. Działka regularna, płaska, prostokątna o szerokości ok. 32 m i długości 92 m. Położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 482 zł80,53 m² 9 815,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wawer, ul. Jeziorowa Rodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami) Metraż: 70,32 m lub 80,53 m Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł261,47 m² 2 290,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:958 m²

Przestronny, 3- kondygnacyjny dom, rozbudowany w 2003 r. Znajduje się na działce 958 m2 z dwoma garażami i budynkiem warsztatowym z biurem! Układ domu pozwala na stworzenie trzech.