Nieruchomości

239 836 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 250 000 zł80 m² 28 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atuty: - przestronne, jasne mieszkanie w sercu Starego Miasta. - funkcjonalny układ: dwie osobne sypialnie i 40 m salon z aneksem kuchennym. - świetne doświetlenie dzięki licznym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł86 m² 6 965,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone na 4 piętrze w 4 piętrowej wyremontowanej kamienicy przy ul. Wojewódzkiej w Katowicach. Mieszkanie o powierzchni 86,49 m2 składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł404 m² 7 178,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:684 m²

Na sprzedaż świetnie prosperujący pensjonat po generalnym remoncie w sercu uzdrowiska w Busku-Zdroju. Jedyna taka oferta w okolicy! Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Bajkowej, 150.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł240 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:685 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący zlokalizowany w dzielnicy Stradom. Dom ma powierzchnię użytkową 152m i położony jest na działce o pow. 685m. Garaż w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Hala Tychy

Tychy,śląskie

4 380 zł219 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia : Magazyn o powierzchni 219m 2 -1 piętro budynku magazynowego, -dostęp z poziomu rampy stałej przez windę towarową, -wysokość ok. 3,5m, -posadzka betonowa, -brak ogrzewania, -wc.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł800 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Chcesz mieszkać na nowym i kameralnym osiedlu? Szukasz dobrze skomunikowanej działki? Szukasz działki w atrakcyjnej cenie? Jeżeli na powyższe pytania jest odpowiedz "tak" to koniecznie zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł15,40 m² 8 116,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 15.4 m stanowiący odrębną nieruchomość, usytuowany na poddaszu kamienicy położonej w samym centrum Szczecina. Lokata kapitału: lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²24 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy na wynajem Żabno, blisko centrum. Na wynajem lokal użytkowy zlokalizowany w parterowym budynku, niemal w centrum miasta Żabno. Doskonałe położenie zapewnia łatwy dostęp oraz.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51,70 m² 11 586,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz mieszkania w centrum Rzeszowa, gotowego do zamieszkania od zaraz? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie po remoncie - bardzo dobry standard wykończenia Jasne, przytulne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł55 m² 163,64 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament 3 pokoje, 55 m , Mennica Residence Ul. Waliców 11, wola/śródmieście Do wynajęcia wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 55 m , położony na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł38 168 m² 314,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Katowicach, w rejonie ul. Transportowców, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 214 m² 131,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja Na sprzedaż działka o numerze 275/7 położona we wsi stara kiszewa w gminie olpuch w samym sercu Kaszub. Przy działce idzie droga gminna asfaltowa. Działka Działka.

Szczegóły ogłoszenia

214 800 zł537 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka położona u podnóża góry Skrzyczne w Szczyrku przy ul. Cichej (dzielnica Dunacie) w bezpośrednim sąsiedztwie trasy narciarskiej fis, w odległości około 100.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 683 m² 139,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Cegielnik o pow. 1683 m2 położona na terenie nowo powstającego Osiedla. Działka o wymiarach 23m x55m , objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł43,62 m² 18 569,46 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty: - do własnej aranżacji - 5m2 loggia Opis: - salon z aneksem kuchennym - komfortowa sypialnia - hol - łazienka - loggia Inwestycja Alvarium 2.0 zaprojektowane zostało jako.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł503 m² 4 870,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wolnostojący dom (503 m2) w pięknej willowej okolicy, położony na leśnej działce porośniętej starodrzewem (1500 m2). Na parterze znajdują się jadalnia i salon (103 m2) z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł38 m² 118,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki, w pełni wykończony i umeblowany 2 pokojowy apartament w stylu loft na 3 piętrze (u zbiegu ul. Kolejowej i ul. Prądzyńskiego). - 30m2 taras pokryty deska z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł40 m² 8 425 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

| na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o pow. 40 m2, zlokalizowane na I piętrze w bloku przy ul. Marszałkowskiej w Kielcach, na os. Sady. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²150 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro w nowoczesnym budynku - w świetnej lokalizacji na południu Krakowa - powierzchnia około 150 m lub 347 m - lokale na 2 piętrze - kuchnia i łazienka na.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł2 259,07 m² 19,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała Kompleks - produkcyjno - magazynowy z zapleczem socjalno - biurowym. Plac utwardzony 5000m 2. Suwnice zewnętrzna 5t I wewnętrzna 3,5t. Parking Proponuję do wynajęcia obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł257 m² 11 669,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedaż Nr oferty: sldoc4584 Kategoria: lokal użytkowy Miasto: legnica Dzielnica: stare Miasto Powierzchnia: lokal użytkowy wraz z działką - 527 m2 Ilość pokoi: 6 opis Do sprzedaży oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

4 890 000 zł112,55 m² 43 447,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Atuty: * dwupoziomowy taras 110 m2; * słoneczna ekspozycja; * 15 min do plaży w Brzeźnie; * 10 min autem do Starówki; * 10 min do przystanku komunikacji miejskiej; * do własnej aranżacji; * szybki.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł23 553 m² 29,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okolice Kornelina i Zazdrości, gmina Szubin. Wydane warunki na zabudowę : wys. do 9m, do dwóch kondygnacji naziemnych + ewentualnie podpiwniczenie szer. do 25m, dach nachylenie - od 1stopnia do 50.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypak inwestycyjny - gotowy biznes na sprzedaż! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57 m , znajdujące się na parterze zadbanej kamienicy na malowniczym Osiedlu Leśnym. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

627 300 zł1 394 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży kompleks dwóch działek budowlanych położonych W atrakcyjnej części nadmorskiej miejscowości rowy O łącznej 1394 M2. Działki uzbrojone Z mpzp! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł93,17 m² 9 649,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni około 93,17 m , położone na czwartym piętrze w budynku bez windy, w sercu wrocławskiego Nadodrza przy ul. Chrobrego. To.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł3 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości własny kąt Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż działkę Gajewie. Działka położona jest na skrzyżowaniu ulic Dworskiej i Obwodowej. Powierzchnia działki 3000mkw. Szer ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 600 zł41,36 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mickiewicza 21 Residence to inwestycja, która łączy nowoczesną architekturę z kameralnym charakterem i wysokim standardem wykończenia. Powstające tu 40 mieszkań to propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł49,96 m² 9 787,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie 49,96 m z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą, przy Alei Powstańców Wielkopolskich. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

107 563 zł583 m² 184,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 583m2 pod zabudowę jednorodzinną! blisko jeziora Ińsko! mpzp i media! Oferta sprzedaży działki o powierzchni 583m2 zlokalizowanej w miejscowości Ińsko gm. Stargard,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

335 000 zł101 m² 3 316,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest dom do wybudowania (zabudowa bliźniacza) o powierzchni 101 m2 (na dwóch poziomach) posadowiony działce 500m2. Cena domu dotyczy stanu surowego otwartego (ssz) wraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł21 166 m² 140,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 447 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wolnostojąca hala przemysłowo-magazynowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kopice

Kopice,zachodniopomorskie

1 190 000 zł117 m² 10 170,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 128 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny położony w Kopicach. Jest to niewielka i spokojna miejscowość oddalona 16km od Stepnicy. Nieruchomość znajduje się na działce własnościowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 600 zł77,26 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 77,26 m2 na 2 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł55,50 m² 10 630,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:602 m²

Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży całorocznego domu położonego w spokojnej i zielonej części gminy Wieliszew, w kameralnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł90 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gustowny apartament 90m na wynajem pierwszy najem! Do wynajęcia wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 90 m , położony zaledwie kilka kroków od Parku Łazienkowskiego jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 427 zł36,83 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 480 000 zł69,44 m² 21 313,36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Elegancki i supernowoczesny apartament w inwestycji Modern Mokotów. Wygodny, komfortowy apartament - 69,44 m2 wraz z miejscem postojowym, oraz boksem na rowery, motocykle, itp. Estetyczna.

Szczegóły ogłoszenia

1 793 000 zł8 149 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż dostępna jest atrakcyjna działka o przeznaczeniu usługowo-mieszkaniowym, idealna zarówno pod bazy i składy, jak i zabudowę usługową lub mieszkalną jednorodzinną dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł138 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty inwestycji: - kameralny projekt tylko 4 domów w zabudowie bliźniaczej - bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - duże ponad 400m2 ogrody - do 6 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł111,20 m² 7 544,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Bez prowizji! Bez zezwolenia mswia. Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112m2, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu. To propozycja dla osób, które szukają domu.