Nieruchomości

240 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

478 000 zł51 m² 9 372,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nowa niższa cena od kwietnia! Wiosenna promocja! Myślisz o czymś swoim? Dostępne od ręki! a. Przestrzeń i światło: 51 m przemyślanej powierzchni sprawia, że mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł41,70 m² 5 995,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, dwupokojowe mieszkanie, w Świeradowie Zdrój. Usytuowane na na pierwszym piętrze w kamienicy (niegdyś pełniący funkcję uroczego zameczku z 1911 roku)o powierzchni całkowitej 41,7.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,83 m² 6 866,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w centrum Iławy gotowe do zamieszkania! (ul. Kościuszki) Powierzchnia: 50,83 m / 2 pokoje | Piętro: 2 | Balkon + piwnica | Spółdzielcze własnościowe Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubawa,warmińsko-mazurskie

378 000 zł60,11 m² 6 288,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szukasz przestronnego, gotowego do zamieszkania lokum dla siebie i swojej rodziny? Ta oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Lokalizacja: lubawa, ul. Kazimierza Wielkiego spokojne, zadbane osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

820 000 zł60 m² 13 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3 pokoje z widokiem Apartamenty Zacisze, oświęcim Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Apartamenty Zacisze przy ul. Szewczyka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kalinowo,warmińsko-mazurskie

430 000 zł240 m² 1 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 403 m²

Na sprzedaż: przestronny dom w stanie surowym zamkniętym Kalinowo, ul. Sportowa. Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 240 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia Os. Tysiąclecie (za obi) Wynajem okazjonalny akt notarialny Do wynajęcia komfortowa, bardzo jasna kawalerka położona na pierwszym piętrze w spokojnej części Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł36,60 m² 7 240,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko w naszym biurze. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,6m2 położone na parterze w bloku IV-piętrowym na osiedlu Żabieniec, przy ulicy Woronicza. Bardzo ładna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,75 m² 9 947,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze budynku przy ulicy Jana Dekerta 55 w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie ma 47,75 m2 powierzchni, trzypiętrowy blok bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł48 m² 7 541,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Tarnowie przy ul. Piastowskiej idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Powierzchnia użytkowa: 48.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł115,54 m² 3 981,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Posiadamy w ofercie również domy z większymi działkami oraz w innych lokalizacjach. Poszukujesz domu w cichej, spokojnej i polecanej przez wielu mieszkańców okolicy ? blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30,19 m² 69,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie* Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Nowowarszawskiej 136 - idealne połączenie z każdą częścią miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Komfortowe mieszkanie w pobliżu Centrum do wynajęcia od zaraz* Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Władysława Bełzy 11 - idealne połączenie z każdą częścią miasta.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł98 m² 9 081,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:982 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużą działką o powierzchni 982 m , położony w Warszawie - Rembertów (wygoda). Nieruchomość stanowi ciekawą propozycję dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł53 m² 9 905,66 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje po generalnym remoncie | balkon | Kielce, ul. Grunwaldzka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane przy ul. Grunwaldzkiej w Kielcach, na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł31,40 m² 47,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Została podpisana umowa rezerwacyjna! 31,4 m z osobną, widną kuchnią. Na tym metrażu to rzadkość, bo standard w kawalerkach to aneks. Tu dostajesz prawdziwą kuchnię z pełnym agd,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł37,41 m² 15 904,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe, słoneczne mieszkanie z ogródkiem i halą garażową, usytuowane na Osiedlu Pastelowym w budynku z 2022 roku. Mieszkanie zostało starannie wykończone i urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł58,60 m² 10 034,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie o powierzchni 58,6 m , zlokalizowane na osiedlu Wygoda przy ul. Walentego Lewandowskiego. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł62,20 m² 5 627 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Ciekawa alternatywa dla osób szukających przestronnego mieszkania dla rodziny lub inwestorów planujących wynajem. 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,20 m na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Agnieszka Kaczor   Ta oferta TYLKO U MNIE! Jeśli chcesz przeprowadzić remont i zrealizować swój pomysł na własne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł52 m² 14 403,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa lokalizacja, zaledwie 7 minut spacerem na piękne plaże w Brzeźnie. Promenada nad morzem z połączeniem ścieżką rowerową z Sopotem. Idealne miejsce do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł28,52 m² 14 551,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 28,52 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym i sypialni, znajdujący się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł43,81 m² 5 934,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Trzebiatowa, położone 250 metrów od Starego Rynku i kościoła oraz 150 metrów od rzeki Regi. Do pięknej, szerokiej plaży nad morzem jest 8.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł75,40 m² 15 251,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękny i nowoczesny 3-pokojowy apartament w Kołobrzegu w budynku z 2017 roku w kompleksie apartamentowców na prestiżowym Osiedlu Polanki Park, położony jedynie 300.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł130 m² 21 530,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament Z dwoma tarasami | 130 m | wielicka, kraków I Sauna | Jacuzzi | 2 garderoby | 2 miejsca w garażu | Ostatnie piętro Prezentujemy unikalny, apartament o powierzchni 130.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł140 m² 5 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Sprzedam dom parterowy o powierzchni około 100 m2 w Poznaniu na Woli. Nieruchomość usytuowana jest na dwóch działkach o łącznej powierzchni 1240 m2. Dom można rozbudować. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego i funkcjonalnego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56,30 m² 11 545,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56.3m2.Pokoje-20.55-10.5 oraz 8.95,korytarz z szafą wnękową 5.5m,kuchnia7m,loggia 1.98m oraz łazienka3.8m która w roku.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł216 m² 787,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 216 m , idealna dla osób szukających miejsca do wypoczynku Lokalizacja: tylko 10 minut drogi od Legnicy, 50 km od Wrocławia, spokojna i cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

269 000 zł25,73 m² 10 454,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

apartamenty inwestycyjne 25 34 m w Słubicach lokale usługowe w standardzie mieszkalnym, przy granicy polsko niemieckiej. Oddanie do użytku: wrzesień 2026. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł31 m² 7 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:280 m²

Marzysz o własnej oazie spokoju w sercu miasta? Na sprzedaż oferuję wyjątkowy ogródek działkowy rod położony w prestiżowej lokalizacji bezpośrednio przy Parku Arkadia, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł35 m² 8 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Dom całoroczny na sprzedaż Lewinko, gmina Linia | Działka 1050 m | Spokojna okolica najważniejsze: dom całoroczny, murowany, ocieplony powierzchnia: 35 m + poddasze do adaptacji działka: 1050.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny, nowy apartament w doskonałej lokalizacji 5 min. od ścisłego centrum Katowic. Tylko 900 metrów od Spodka i 15-minutowy spacer do kluczowych atrakcji Katowic. W okolicy: spodek,.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł63,10 m² 17 733,76 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela! W tym mieszkaniu jeszcze nikt nigdy nie mieszkał. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Piastów 77 w Krakowie. Lokal znajduje się na 2 piętrze 8.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł4 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka budowlana

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł741,20 m² 4 708,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:76 100 m²

Kontakt ws oferty nieruchomości: mirosław Wysocki, tel.   . Pałac w stylu eklektycznym o cechach barokowych, o ogólnej powierzchni użytkowej ok. 741,20m2, wzniesiony w latach.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł649,46 m² 3 849,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 519 m²

Na sprzedaż zorganizowane przedsiębiorstwo, zlokalizowane w Centrum miejscowości Waganiec, powiat aleksandrowski, woj. kujawsko-pomorskie, działające od 2009 roku jako market mrówka w sieci.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 017 m² 126,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż w miejscowości Kruszyn w Gminie Włocławek, powiat włocławski 8 (osiem) atrakcyjnych działek pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni: od 0,0713 ha do 0,1017.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 486 m² 168,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż w miejscowości Dębniaki w Gminie Kowal, powiat włocławski, w otulinie Parku Gostynińsko Włocławskiego działka pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 1486,0m2.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 zł79 m² 64,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

D wynajęcia pomieszczenia na biuro,- 4 pokoje o powirzchni 79m2 .Prestizowa dzielnica,AlNiepodleglosci 210 w Warszawie,ktore miesci się w zabytkowej odrestaurowanej kamienicy z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł52,12 m² 76,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament miami blue Kraków, ul. Na Barciach 4 Prądnik Czerwony Wynajem Są mieszkania, do których się wraca. I są takie, z których się nie chce wychodzić. To jest to drugie. Pierwsze.