Nieruchomości

239 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

756 048 zł99,48 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

! brak prowizji! brak pcc! Oferuję na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku szeregowym na nowym kameralnym osiedlu w miejscowości Skawina. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 182 m² 84,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: tłuczewo to wieś kaszubska, położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Linia nad rzeką Łebą. Z Tłuczewa w niecałą godzinę dotrzemy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Pisanica

Pisanica,warmińsko-mazurskie

110 000 zł1 222 m² 90,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1222 m - Pisanica, gm. Kalinowo | Media | Udział w drodze Na sprzedaż działka o powierzchni 1222 m , położona w miejscowości Pisanica , gmina Kalinowo -.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł900 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 900 m2 położoną w miejscowości Stare Grabie koło Wołomina, 25 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

252 232 zł29,42 m² 8 573,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie 1-pokojowe z balkonem w inwestycji Złote Tarasy w Staszowie. Lokal o powierzchni 29,42 m z balkonem o powierzchni 10,56 m . Idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 544 zł56,56 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł230 m² 3 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:247 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej os. Górczyn. Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na spokojnym i dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł76 m² 11 776 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania Lokal Usługowy o powierzchni 76m2 zlokalizowany w Kamienicy w najlepszej okolicy Ścisłego Śródmieścia Katowic. Położenie przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł2 328 m² 99,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2328m 2 w miejscowości Toporzysko (powiat toruński). Dostępna również działka ok. 1100 m2. Działka kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł66,34 m² 14 998,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3 pokoje | 66,34 m | taras 20 m | ostatnie piętro | Morena / Wrzeszcz | hala + piwnica Na sprzedaż słoneczne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 66,34 m , położone na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł76,20 m² 10 879,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 76,20 m2, mieszczące w budynku usytuowanym przy ul. Leśnej w miejscowości Cedry Wielkie. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł35,70 m² 9 495,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Słoneczne 2 pokoje na Dziesięcinach - idealne na start lub inwestycję! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,70 m , położone na 1 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł27,70 m² 23 465,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w świetnej lokalizacji. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w 5 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł4 871 m² 32,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Niedamowo - jezioro Hutowe 1 km - jezioro Gubel 800 m - jezioro Gatno 1,5 km Częściowo R- przeznaczenie terenu - tereny rolnicze; zasady kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenu: a).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł94,78 m² 9 485,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Twój Dom. Twoje Tempo Życia. Zamieszkaj w miejscu, gdzie możesz oddychać pełną piersią, żyć w rytmie natury i stworzyć przestrzeń, która naprawdę odzwierciedla Ciebie. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł49,70 m² 14 064,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Wybierz wymarzone mieszkanie do końca kwietnia i skorzystaj z promocji "taniej o vat", w ramach której otrzymasz aż 8% rabatu! Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł8 658 m² 63,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka o pow. 8658m2 z linią brzegową jeziora Sielec Gmina Srokowo Przedmiotem sprzedaży jest urokliwa działka z własną linią brzegową (ok 125m) stanowiącą część.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł12 400 m² 427,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przy zjeździe z A4 | Ostrów k. Tarnowa | 1,24 ha | Teren przemysłowo-usługowy Lokalizacja: ostrów (gm. Wierzchosławice), powiat tarnowski Powierzchnia: 12 420.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł700 m² 11 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Budynek usługowo-mieszkalny 650 m z halą warsztatową i mieszkaniem Rzeszów, podkarpacka premium. *Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z pośrednictwem przy zakupie. Zobacz Wideo.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł5 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka zlokalizowana w sąsiedztwie gruntów podobnych obecnie wykorzystywanych rolniczo, przeznaczonych w planie miejscowym pod usługi i południową obwodnicę Kamienia Pomorskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 220 zł48,90 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera promocja kwietniowa - 9 800 zł / m2 rabat 60 000 zł! Ostatni lokal! top lokalizacja! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł82,92 m² 8 019,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiają: wyjątkową ofertę dla osób ceniących bezkompromisową jakość, nowoczesne technologie oraz niskie koszty utrzymania. Prezentujemy funkcjonalny dom dwulokalowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 900 zł100 m² 7 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wyjątkowy apartament 100 m z autonomicznym ogrzewaniem i widokiem na las Na sprzedaż elegancki i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 100 m , położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł31 100 m² 19,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka 3,11 ha Z warunkami zabudowy | jeleńcz - kaszuby Biuro Nieruchomości Apartament przedstawia Państwu nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Jeleńcz,.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł38,81 m² 16 464,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w Nest Brokers Estate Agency Na sprzedaż ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w gotowej inwestycji o powierzchni 38,81 m2 na nowopowstałym osiedlu przy ul. Sołtysowskiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł135,16 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł128,10 m² 5 456,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:773 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Zgorzelcu przestronne mieszkanie z dużym potencjałem. Nowa niższa cena! 699 000 zł 215,40 m2 powierzchni całkowitej / 128,10 m2 mieszkalnej / 87,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł1 000 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal handlowo - magazynowy, pow.1000 m2 można wynająć mniejsze powierzchnie. Wszystkie media, duży plac przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł1 532 m² 421,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka budowlana 1532m 2 W jaworzu Idealne miejsce do życia dla Twojej rodziny! słoneczna I płaska świetna lokalizacja pod górami blisko centrum nieruchomość dla prawdziwych.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę przytulne, 2-pokojowe mieszkanie na parterze. Bardzo dobra lokalizacja, blisko skm, szkoły, przedszkola, przychodnia, autobusy, centrum miasta, wszelkie usługi, handel, obiekty sportowe, itd.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł3 164 m² 568,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

MB Nieruchomości oferuje bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w pełni uzbrojoną o powierzchni około 3200 m2 położoną 3 km od granicy Olsztyna w miejscowości Tomaszkowo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł130 m² 1 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Działka 2100m2 z domem z dobudówką, razem 4 pokoje z kuchnią, łazienką, we wsi Niedźwiada Duża, ok. 15 km od Kazimierza Dolnego. Piękne miejsce w pradolinie Wisły,.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł1 200 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o miejscu, które zapewni Ci spokój, prywatność i bliskość natury? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę! Bez prowizji na sprzedaż dostępne są atrakcyjne działki o powierzchni od.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł210,28 m² 7 561,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 619 m²

Oferta bezpośrednia! prowizję biura nieruchomości pokrywa sprzedający! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 210,28 m (użytkowej 131,32 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł196 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Klimatyczny dom z duszą | Brzumin | 28 km od Kabat W otulinie zieleni, zaledwie 28 km od warszawskich Kabat, czeka na Ciebie dom, który łączy wygodę codziennego życia z przestrzenią do.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł115,50 m² 7 359,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania na sprzedaż w Piasecznie. Główne cechy mieszkania (115,5 m , 5 pokoi) Metraż i układ: 115,2 m , dwupoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł25,88 m² 21 213,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo gustownie urządzony, klimatyzowany apartament o pow. 25,88 m2 z balkonem, znajdujący się na I piętrze w kompleksie hotelowym arka Medica Spa Kołobrzeg. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł90,48 m² 9 383,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w kameralnej willi miejskiej przy ul. Św. Trójcy w poznańskiej Wildzie. Nieruchomość łączy klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Izby

Izby,małopolskie

220 000 zł20 000 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja: izby (gmina Grybów) - Powierzchnia: 2 ha (20000 m ) - Media: prąd na działce obok 400m, do wykonania studnia, gaz na działce obok 400m. - teren lekko nachylony, działka.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł971 m² 190,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Leśna działka z potencjałem zabudowy Poddębie, gm. Wieliszew Jeśli szukasz miejsca z naturalnym klimatem, w otoczeniu zieleni i z potencjałem rekreacyjnym, ta oferta może Cię.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł34 m² 19 853 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż w pełni wykończony i umeblowany loft o pow. 34 m2, położony przy ul. Powstańców Śląskich - naprzeciwko Sky Tower. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and.