Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 490 000 zł58,90 m² 25 297,11 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokoje z balkonem | Powiśle | cisza w centrum miasta Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Powiślu. To propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł350 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:50 m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, prezentuje na wynajem magazyn z powierzchnią biurową i toaletą znajdujący się na parterze o powierzchni całkowitej 350 m2 w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł213 m² 6 807,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta sprzedaży domu Lipowa Możliwość rozliczenia innej nieruchomości, domu, mieszkania, działki Cena: 1 450 000 zł stan deweloperski podwyższony - zobacz film i wirtualny spacer! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł1 112 m² 383,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę w cichej okolicy w Wolicy Gm. Nadarzyn. Spokojna okolica oraz nowe domy w pobliżu tworzą niepowtarzalny klimat. Nieruchomość można przeznaczyć na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

160 000 zł1 303 m² 122,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną na rozwijającym się osiedlu domków jednorodzinnych w Cybince. Działka o powierzchni 1303m2 posiada regularny, prostokątny kształt. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 000 zł65,02 m² 10 012,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w zielonej części Gdańska, z łatwym dostępem do centrum i obwodnicy - idealne dla osób szukających równowagi między naturą a wygodą miasta. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł2 000 m² 2 249,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Nieruchomość inwestycyjna z działającym biznesem - apartamenty, hale magazynowe i część mieszkalna Koleczkowo, ul. Hippiczna Powierzchnia działki: 7 300 m2 Powierzchnia użytkowa zabudowań:.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł41 m² 15 731,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie w świetnej lokalizacji, idealne do zamieszkania lub wynajmu. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu: możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zgody ministerstwa. Ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł51 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu mieszkanie w pełni urządzone i wyposażone. Mieszkanie jest z wystawą wschodnio- zachodnią ( z jednej strony budynku okna wychodzą na ogródek do wspólnego.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł62 m² 3 838,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie ( w tym jeden pokój wewnętrzny) znajduje się w klasycznej kamienicy blisko; centrum miasta , marketów, przychodni, szpitala, szkół i kościoła. W kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 840 m² 81,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki o pow. 1808 m2 i 1840 m2 położone w Pławnie, ok. 5 km od Czaplinka na Pojezierzu Drawskim. Na działki są wydane warunki zabudowy na budownictwo letniskowe, całoroczne. Do jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 370 m² 98,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój dom wśród zieleni działki budowlane w Piaskowcu k. Gdańska Marzysz o poranku z widokiem na pola, ciszy przerywanej tylko śpiewem ptaków i jednocześnie chcesz być w pół.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł62,18 m² 6 995,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/zgorzelec prezentuje na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie w Zgorzelcu, które łączy nowoczesny styl loftowy z funkcjonalnością i komfortem codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

9,04 zł/m²199 m² 1 799 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokali użytkowych na parterze budynku dworca Kudowa Zdrój o łącznej powierzchni 199,90 m2. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł38 m² 10 763,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku przy ul. Montażowej 1 (lublin, tatary). To mieszkanie to doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

90 090 zł3 003 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

358 999 zł994 m² 361,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:35 m²

Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni 994 m , położona w malowniczej miejscowości Krzeszna, w sercu Kaszub. Nieruchomość wyróżnia się nie tylko atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²346 m² 24 220 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Biuro Do wynajęcia, klasa A Wrocław, stare Miasto Wyobraź sobie przestrzeń biurową, która tchnie życie w Twoje zawodowe aspiracje. To rozległe, funkcjonalne biuro w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł12 250 m² 114,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolno/budowlana nr 128/2 w miejscowości Grzymek obok Żabiej Woli, o powierzchni 1,25 ha. Działka w kształcie prostokąta, płaska. Dostępne media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł911 m² 1 207,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę inwestycyjną w Pile, 911 m z pozwoleniem na budowę położoną w doskonałej lokalizacji na osiedlu Górnym w Pile. Działka posiada zatwierdzony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł149,14 m² 5 264 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: trasa Kaszubka - szybki dojazd we wszystkich kierunkach ogromny ogród i tereny zielone budynek.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 001 m² 118,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1001 m , położona w miejscowości Konin III, gmina Rędziny, powiat częstochowski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł80 m² 11 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni ok. 80 m z działką 580 m , położony w Domaszczynie w kameralnej inwestycji obejmującej jedynie 4 lokale. Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

171 300 zł1 142 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki mieszkaniowo-usługowe, położone w niezwykle atrakcyjnym miejscu, na zagospodarowanym osiedlu Natura. Działka 18/23- pow. 1217 m2, 18/24- pow. 1142 m2, 18/25- pow. 1790.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł1 156 m² 761,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna prostokątna działka pod budowę pensjonatu lub domu przy ulicy polbrukowej z wszystkimi mediami. Właściciel wystąpił o warunki zabudowy - w trakcie. Spokojna piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 299 250 zł132,50 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2027

Dwupoziomowy apartamant | taras na dachu 70 m Kameralna inwestycja | Tylko 6 apartamentów | 2 poziomy | Widok na Las Wolski | Prywatność premium Apartament z jednym z najlepszych widoków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

885 015 zł55,27 m² 16 012,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | balkon | Nowa Praga | odbiór 2026 | idealne dla rodziny lub pary Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,27 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł56 m² 7 589,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 56 m2 usytuowane na parterze dziesięciopiętrowego bloku na ul. Mickiewicza. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 zł47 m² 25,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w centrum Łodzi, w okolicy Uniwersytetu Medycznego umeblowane, przyjazne dla zwierząt i świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 865 zł157,43 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:866 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Łęgu Tarnowskim zaledwie 700 metrów od granicy Tarnowa. Przestrzeń, która daje wolność, i lokalizacja, która oszczędza Twój czas. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 000 zł60,14 m² 16 943,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 60,14 m2 znajdujące się przy ulicy Conrada w Krakowie. Oferta przedstawia nieruchomość wykończoną pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

18 zł/m²102 m² 1 836 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokal użytkowy: - zlokalizowany na parterze w budynku przy ul. Dworcowej 54 w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł79,32 m² 23 323,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1600

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Krakowie przy Rynku Głównym przy ul. Sławkowskiej. Najważniejsze atuty: doskonała lokalizacja - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł29 m² 15 517,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż urokliwy apartament położony w kameralnym zakątku, idealnym dla osób ceniących spokój i komfort. Znajduje się na trzecim piętrze przy ul. Osiedle Podgórze, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Dawidy Bankowe,mazowieckie

2 200 000 zł147,38 m² 14 927,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Zadzwoń, umów się na Dzień Otwarty! Okolica: kameralne osiedle domów szeregowych, przy cichej uliczce osiedlowej z nową utwardzoną, oświetloną drogą i chodnikiem z kostki brukowej.

Szczegóły ogłoszenia

492 000 zł123 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 020 m²

Oferujemy na sprzedaż zadbane siedlisko z domem i zabudowaniami gospodarczymi, z własnym laskiem, zlokalizowane w urokliwym i spokojnym miejscu w Warmińsko-Mazurskim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Buk,wielkopolskie

180 000 zł784 m² 229,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Otusz - 2 km od Buku, 6 km od Niepruszewa. Do sprzedania działki o pow. 784, 780, 776, 853 m2 - wymiary ok. 22, x 35 m - w pierwszej linii zabudowy - z decyzją o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

1 337 470 zł1 693 m² 790 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz na 2 bliźniaki | Józefów | Bez pcc Na sprzedaż działka budowlana w Józefowie z wydanymi warunkami zabudowy na dwa domy w zabudowie bliźniaczej (łącznie 4 lokale).

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł800 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 800m w spokojnej, malowniczej wsi Wancerzów gmina Mstów. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na parterze Symbol ue5 - A.5.0 Mieszkanie o powierzchni 32,88m2, Parter nowego.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł2 927 m² 115,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna z warunkami zabudowy idealna pod domek letniskowy położona w miejscowości Czerwona Wola gmina Sieniawa. W bezpośrednim sąsiedztwie popularnej.