Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 192 000 zł59,59 m² 20 003,36 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w prestiżowej dzielnicy Warszawy Śródmieście, przy Al. Wyzwolenia jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł60,90 m² 3 103,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Świetna okazja! Przestronne 2 pokoje 61 m Ruda Śląska, dzielnica Godula, ul. M. Kolbego Mieszkanie na 1 piętrze w 2-piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł2 581 m² 184,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu? Ta działka przy ul. Malowniczej 1 w Sulisławicach to doskonała propozycja dla osób ceniących spokój. 1. Opis nieruchomości: działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł85,60 m² 15 070,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do sprzedania lokal usługowy o powierzchni 85,6 m , który znajduje się na I piętrze budynku przy ul. Puławskiej. Istnieje możliwość podziału lokalu na dwa niezależne lokale ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

769 000 zł155,50 m² 4 945,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Nowoczesny dom wolnostojący! nova poręba | Poręba ul. Partyzantów zadzwoń:   Współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

395 400 zł3 163 m² 125,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną, idealne miejsce na stworzenie swojej prywatnej oazy. Powierzchnia 3163 m2. Ostatnia linia zabudowy! Dojazd do działki prawnie uregulowany (służebność.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy nowy, luksusowo urządzony i kompletnie wyposażony dom o wysokim standardzie, położony w spokojnej i zielonej części Kiełczówka, z doskonałym dojazdem do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł1 713 m² 1 634,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną , położoną w Mińsku Mazowieckim przy ul. Widok, o numerze ewidencyjnym 2666, o powierzchni 1 713 m2. Nieruchomość posiada Miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł2 169 m² 451,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Niezabudowana położona w centrum Częstochowy , przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta - przy węźle przesiadkowym przy stacji Częstochowa Stradom Przy dworcu kolejowym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł92,30 m² 10 823 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Atuty: - topowa lokalizacja - naprzeciwko Europejskiego Centrum Solidarności, w samym sercu Gdańska - Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych - 600m do.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł210 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej około 200 mkw położony jest w ścisłym centrum miejscowości Kęty, blisko rynku. Dom wybudowany został w technologii murowanej z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł1 649 m² 31,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka oparta na ścianie lasu - Bystrzanowice-Dwór - wieś na Jurze Krakowsko Częstochowskiej w rejonie Góry Gorzkowskie położona w województwie śląskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł39 m² 18 948,72 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż - jasne, funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m (w tym piwnica 2,61 m ) położone przy Alei Armii Ludowej, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

31 zł/m²27,30 m² 846 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealne miejsce dla Twojej firmy! Do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 27,30 m , zlokalizowane w Andrychowie przy ulicy Krakowskiej 140a. Lokal znajduje się na 1 piętrze naszego.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł5 950 m² 126,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji! Działka rolna w Rudzie Śląskiej Kochłowice. Do sprzedaży działka o pow 5950 m2, wymiary działki: 86,83 m x 55,56 m x 102,73 m x 58,73 m. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na trzecim piętrze klimatycznej kamienicy z 1935 roku. Budynek charakteryzuje się solidną, tradycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł64,68 m² 7 111,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Oferta tylko W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty barbara błaszczyk   polecam na sprzedaż duże mieszkanie po kapitalnym remoncie w zadbanej 2 piętrowej kamienicy, na rogu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Kwiecewo,warmińsko-mazurskie

259 000 zł80,90 m² 3 201,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania z ogrodem, w spokojnej okolicy, ale z wygodną infrastrukturą? Ta oferta powinna Cię zainteresować. Otoczenie Nieruchomość położona jest w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł68,90 m² 7 256,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowa oferta - tylko u nas! Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze prestiżowego apartamentowca Rezydencja Kasztanowa przy ul. Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 478 820 zł176,05 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Nowy dom z podwójnym garażem - Wrocław Marszowice Dom w stanie surowym w zabudowie bliźniaczej do odbioru w III kwartale 2026. Podwyższony standard wykonania - z najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią - w Przecławiu. Trzecie piętro. Budynek z 2000 roku. Ogrzewanie z pieca 2 obiegowego gazowego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł210 m² 2 376,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Solidny dom W atrakcyjnej lokalizacji dąbrowa tarnowska! nowa, niższa cena! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny, solidnie zbudowany dom mieszkalny, położony na działce o powierzchni 611 m .

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł11 128 m² 16,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż działka w Borszycach gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki. Działka o wymiarach 35 m od drogi, x 410 m Media prąd i woda w drodze dojazdowej Brak planu.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

60 000 zł14 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Tylko u nas Miejsce parkingowe w hali garażowej wraz z komórką lokatorską na Sosnowym Lesie - Toruń, stawki, os. "Sosnowy las", ul. Strzałowa. Cena miejsca o pow. około 13-15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł37,71 m² 10 604,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Gotowiec inwestycyjny w sercu Śródmieścia - kompaktowy układ, wysoki potencjał najmu. Na sprzedaż w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 312 zł36,88 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W pobierowie, w samym sercu jednej z najbardziej prestiżowych nadmorskich lokalizacji, powstała nowa, gotowa inwestycja apartamentowa, która redefiniuje pojęcie komfortu nad Bałtykiem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 563 zł50,70 m² 12 536 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania, w którym: - ogród ma niemalże 50 m2 i realnie staje się dodatkową przestrzenią do życia, a nie tylko symbolicznym kawałkiem trawy - południowa ekspozycja,.

Szczegóły ogłoszenia

788 000 zł8 654 m² 91,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miłoradzice, działka budowlana, 86,54 ar, 788 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, inwestycyjna o powierzchni 8654 m2 (nr. 319/3), przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną,.

Szczegóły ogłoszenia

603 568 zł53,89 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 54 m? z tarasem Nowoczesne 54 m2 Komfort przy Centrum Torunia Szukasz mieszkania, które łączy miejski styl życia z chwilą oddechu na świeżym powietrzu? Prezentujemy dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł185,60 m² 5 387,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 672 m²

Na sprzedaż oferujemy państwu urokliwy dom jednorodzinny, z ogrodem, położony w malowniczej górskiej miejscowości, w Małych Kozach na wzniesieniu, blisko lasu. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 000 zł144,31 m² 4 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Stan surowy zamknięty | 4,5 ara | Garaż | Fotowoltaika gratis Cena: 739 400 zł brutto (z udziałem w drodze - 23 400 zł brutto) Szukasz nowoczesnego domu blisko Rzeszowa, ale w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł103,14 m² 9 007,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament dwupoziomowy 103,14 m z tarasem, balkonem i garażem | Rzeszów Budziwój Legionistów to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która łączy elegancki design z funkcjonalnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł65,55 m² 9 916,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz funkcjonalnego mieszkania blisko centrum, ale jednocześnie w spokojnej, zielonej okolicy z widokiem na góry? Ta oferta łączy komfort życia miejskiego z wyjątkowym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

106,37 zł/m²64,87 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy | 64,87 m | duże witryny | parter Nowy lokal usługowy na wynajem w prestiżowej inwestycji przy Armii Krajowej 7 (krzyki). Powierzchnia lokalu 64,87 m , parter, duże.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł2 342 m² 379,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży: działkę budowlaną nr 297/2 o pow. 23,42 ar. Lokalizacja: nowy Sącz ul. Ruczaj. Nieruchomość niezabudowana. Posiada aktualny plan zagospodarowania przestrzennego: 5 mn (55).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 877 zł62,81 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie położone na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu. Inwestycja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 779 zł62,05 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "nowa Pradolina"! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na południu miasta - Ruczaj! Nieruchomość: mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 52m2 zlokalizowane na I piętrze V - poziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest dwupoziomowy, bezczynszowy, świeżo wykończony apartament zlokalizowany w miejscowości Chełmiec - zaledwie 1 km od Nowego Sącza. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu do sprzedaży widokową działkę budowlaną w Porębie Wielkiej Oto kilka szczegółów na temat tej działki: powierzchnia: 2500 m Położenie: malownicza miejscowość Poręba.