Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

25,36 zł/m²31,54 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia biura o powierzchni 31,54m2. Pomieszczenie biurowe usytuowane na I piętrze budynku usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

365 000 zł48,40 m² 7 541,32 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2 pokojowe Mieszkanie w wieżowcu, rubinkowo Centrum Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul. Łyskowskiego 26 w Toruniu Mieszkanie o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł5 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Borowa Góra, której najbliższa okolica oferuje szereg atrakcji zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł196,16 m² 6 066,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowoczesny bliźniak w otulinie natury Inwestycja Apartamenty Podlas, rączna Mam przyjemność zaprezentować przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 196,16 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 200 000 zł7 500 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowo-handlowa Lokalizacja: działka o powierzchni 7500m2 położona w Żarowie, przy nowo wybudowanej obwodnicy miast w kierunku autostrady i Wrocławia. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł72,29 m² 5 325,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

To trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72,29 m , położone na jest na 4. piętrze niskiego bloku na Osiedlu Legionów hd w Tarnowie. Funkcjonalny układ obejmuje przestronny salon, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 442 000 zł4 884 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję Państwu do sprzedaży w centrum Zabrza działkę inwestycyjną. Działka o powierzchni 4884 m.kw. zlokalizowana w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej .Dla tego terenu jest uchwalany plan.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł3 256 m² 168,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży atrakcyjną działkę położoną w Częstochowie przy ul. Szymona Klonowicza. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł219 m² 20 547,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 838 m²

Magiczna posiadłość u stóp gór Twój prywatny świat natury, ciszy i dochodu pasywnego Wyobraź sobie poranki, w których pierwsze światło słońca wlewa się przez okna, a z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł120 m² 12 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowych i energooszczędnych domów szeregowych o powierzchni 120 m , zaprojektowanych z myślą o rodzinach.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł10 900 m² 19,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rolno-rekreacyjna | 1,09 ha | Zabrzeż, gm. Łącko - powierzchnia: 1,09 ha - rodzaj: działka rolno-rekreacyjna - mpzp: teren rolny z możliwością budowy budynku trwale związanego.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²19,16 m² 766 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 19,16 m2, zlokalizowany na 5 piętrze budynku położonego w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 855 000 zł12 792 m² 145,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia budzą wyobraźnię. To właśnie jedno z nich - przestronny teren w cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł158,50 m² 10 473,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:224 m²

Piękny dom, z dogodnym połączeniem Z centrum warszawy! Mysiadło to idealne miejsce dla rodziny- bardzo blisko natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Warszawy! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł42 m² 14 738,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 42m2, gdynia Pogórze Górne ul. Paderewskiego 46 Oferujemy funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej 42 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł80,34 m² 7 468 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy - parter, okolice Centrum! Na powierzchnię mieszkania składają się trzy pokoje, duża kuchnia,łazienka z oknem oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

115 830 zł1 287 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Małkowice/orły, miejscowość położona w odległości 9 km od Przemyśla na trasie w kierunku Rzeszowa z bezpośrednim zjazdem z głównej drogi. Do sprzedaży oferujemy Państwu 3.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 000 zł5 000 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek wielofunkcyjny na sprzedaż w samym centrum Wrocławia, miejsce znane i lubiane. zapraszam więcej informacji na telefon. Małgosia Kelar   dodatkowe informacje: typ własności:.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł250 m² 5 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 250 m , położony w Mogilanach, w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie 15 km od centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy

Tarnów,małopolskie

805 600 zł84,80 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 84,8 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej Wzgórze Ablewicza w Tarnowie. Oferowany.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł35,93 m² 4 425,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 35,93 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Chopina 18 w Kaliszu. Nieruchomość znajduje się w samym sercu miasta. Zaledwie 500.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł49,97 m² 17 210,33 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: * Wykończone w najwyższym standardzie, * Widok na miasto, * 15 min do plaży w Brzeźnie; * 10 min do przystanku komunikacji miejskiej; * mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Koszalin,zachodniopomorskie

990 000 zł595,72 m² 1 661,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:626 m²

Na sprzedaż: dom + Budynek Mieszkalno-Usługowy - ul. Brzozowa, koszalin Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem - idealna zarówno dla inwestora, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł47,40 m² 7 151,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Tylko w naszym biurze! Przytulne mieszkanie przy ulicy Batorego - komfort, lokalizacja i potencjał w jednym! Pierwsze trzy fotografie w ofercie to wizualizacje prezentujące możliwą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł147 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny dom wolnostojący realizowany według projektu W Klementisach 34, zlokalizowany w okolicach Żelechowa. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 147.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 800 zł99,90 m² 10 918,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

4- pokojowe dochodowe mieszkanie, ładna kremowa kamienica, ul głogowska, blisko park wilsona Mieszkanie mieści się w pięknej kompleksowo wyremontowanej, kamienicy. (elewacja, piony, instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł12 900 m² 40,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 12 900 m , położona w gminie Sypniewo, w miejscowości Glinki-Rafały, około 3 km od miejscowości gminnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł114,90 m² 8 616,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej | krępa słupska | 114,90 m | działka 660 m | garaż | taras Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł212 m² 7 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

tel.   . Marzysz o zamieszkaniu w pięknym domu, spokojnej, zielonej okolicy? Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie ciszę, lubią.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł122 m² 7 368,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Własny dom w otoczeniu zieleni za mniej niż mieszkanie w bloku! Za chwilę może być Twój, już się buduje, możesz sprawdzić i przymierzyć się do niego! jaki ? dom w konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²150 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia hale handlowo-usługowo-produkcyjną z możliwością przystosowania powierzchni do różnego rodzaju działalności (zgodnie z preferencjami najemcy). Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²42 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** powierzchnia biurowo-uslugowa *** *** po remoncie *** *** klimatyzacja *** aneks kuchenny *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany budynku na osiedlu Młodych.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł38,04 m² 22 870,66 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje | 38.04 m2 | Balkon | ul. Popularna [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [bez prowizji]promocja, super cena - oferta ograniczona czasowo.Odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł2 050 m² 150,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka w miejscowości Słubica B. Działka prostokątna o wymiarach 26m x 78m. Media: prąd, woda, gaz w drodze. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60,10 m² 11 631 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Hot oferta W pepper house! atuty nieruchomości: - pełne zaplecze usługowo-handlowe, - bliskość komunikacji miejskiej i regionalnej (tramwaje, autobusy, pkm) - duży, słoneczny balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

1 050 000 zł140 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Już wybudowany, na nowym osiedlu , nieopodal Niemcza- wszystko blisko ale cicho i zielono. Nowoczesny i funkcjonalny parterowy dom z garażem, w harmonijnej brykle, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł550 m² 1 361,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikatowa działka budowlana z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze, położona w Gdyni. Działka usytuowana jest na malowniczym wzniesieniu, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł1 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaproponowania Państwu działkę do wynajęcia o powierzchni 1000m2, w Józefowie, przy ulicy Żytniej. Nieruchomość jest ogrodzona, niezabudowana. Działka jest w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

6 150 000 zł4 325 m² 1 421,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje działkę budowlaną 4325m2 położoną w znakomitym punkcie Konstancina. idealną na rezydencję lub zabudowę pensjonatową lub zdrowotną np.klinikę, przychodnię itp. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł166 m² 7 349,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - cała inwestycja (2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 509 m² 264,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1509 m2 z możliwością postawienia budynku jednorodzinnego dwulokalowego, położonej w atrakcyjnej.