Nieruchomości

240 137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

188 160 zł1 470 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu piękną działkę budowlaną położoną w miejscowości Lubenia k. Rzeszowa. Jeśli szukasz spokojnego miejsca w otoczeniu przyrody w którym będziesz mógł wybudować.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł53,50 m² 10 280,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! Stylowy apartament w kamienicy blisko centrum miasta z własnym ogródkiem - idealne połączenie komfortu, funkcjonalności i elegancji w sercu miasta. Ten atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł49 m² 11 020,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze w kamienicy z cegły przy ul. Św Marcin w Centrum Poznania. Na powierzchnię 49,6 m2 składają się: - 2 pokoje - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł56,90 m² 8 963,09 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż 3-pokojowego mieszkania - ul. Niepodległości 9a (kalinowszczyzna) Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,90 m , położone w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

950 000 zł12 484 m² 76,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż - działka inwestycyjna w centrum Rudnika nad Sanem z wz na 10 domów Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących gruntu o dużym potencjale inwestycyjnym. Działka w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł32 m² 90,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu jednopokojowego mieszkania o podwyższonym standardzie, usytuowanego w prestiżowym apartamentowcu bezpośrednio przy malowniczym Zalewie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł7 889 m² 40,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż działkę rolną zlokalizowaną we wsi Wólka Przedmieście w gminie Wasilków.Powierzchnia działki 7889 m2. Działka częściowo porośnięta lasem z dobrym dojazdem 400.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł4 017 m² 46,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pogwizdów- do sprzedaży piękna budowlana działka o powierzchni 40,17arów położona na wzniesieniu, lekko nachylona na południe, co zapewnia dużo słońca i ciepła. W pogodne dni można.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł56,24 m² 4 961 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na drugim piętrze budynku przy ul. Świętojańskiej w Tolkmicku. Lokal ma powierzchnię 56,24 m i jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł2 147 m² 2 324,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:74

 

Powierzchnia działki:1 401 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna składająca się z dwóch kamienic, położona w samym sercu Włocławka, u zbiegu głównego deptaka miejskiego (ul. 3-go Maja) oraz ul. Piekarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł9 286 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Great House ma zaszczyt przedstawic piękną działkę rolno-budowlaną o pow. 9286m2, nieruchomość jest częściowo zalesiona (ok. 30-40m2) co daje możliwość posiadania.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł921 m² 146,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usytuowana jest w miejscowości Kownaciska- gmina Suchożebry - 10km od centrum Siedlec! Posesja o powierzchni 921 m2 położona jest w otulinie lasów, pól i łąk. To gratka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł108,56 m² 6 171,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Poszukujesz kompaktowego domu z ogródkiem? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów na Wierzbowej. Inwestycja Wierzbowa to 12 funkcjonalnych domów jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł210 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:474 m²

Na sprzedaż: budynek mieszkalno-usługowy z dużym potencjałem Oferujemy na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem, idealną zarówno do prowadzenia działalności gospodarczej, jak.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł31 m² 15 290,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż kawalerka blisko morza Gdańsk Żabianka 30,90 m | widok na morze | osobna kuchnia | gotowa do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł65,24 m² 36,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie w kamienicy 65m2, 2 pokojowe z oddzielną kuchnią przy ul. Kilińskiego we Wrocławiu (okolice pl. Bema - Nadodrze - Śródmieście) lokalizacja Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł191,23 m² 1 829,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż rozpoczętą budowę domu jednorodzinnego w Strzałkowie w bardzo dobrej lokalizacji z aktywnym pozwoleniem budowlanym. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 649 000 zł270 m² 9 811,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe domy W prestiżowej inwestycji - wilanowska przystań Ekologiczne budownictwo | Nagradzana inwestycja | Doskonała lokalizacja | Zielona okolica | Idealne dla rodzin ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł11 934 m² 561,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Teren o pow. 1,2 ha z atrakcyjnymi obiektami handlowo-usługowo-produkcyjnymi. Cena do negocjacji. Nieruchomość bardzo korzystnie zlokalizowana, funkcjonująca, w całości ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł65,83 m² 22 482,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 znajdujące się na ul. Morelowa na Woli Justowskiej. Lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Morelowej.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 500 m² 92,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nad morzem (4000 m), smołdziński Las, gm. Smołdzino, powiat słupski, 139.000,-PLN Link do filmu: Na sprzedaż działka budowlana ( teren.

Szczegóły ogłoszenia

2 689 000 zł4 790 m² 561 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż! Działka z pozwoleniem na budowę 4-gwiazdkowego hotelu nad Jeziorem Tarnobrzeskim unikalna inwestycja na skalę regionu! Jeśli szukasz projektu, który łączy wyjątkową lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

49,37 zł/m²79 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Śródmieście | ul. Chopina | 79 m | po generalnym remoncie | miejsce postojowe W cenie Na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal o powierzchni 79 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł45,80 m² 18 100,44 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie o powierzchni: 45.8 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł44,80 m² 9 486,61 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie w Pszczynie - ul. H. Brodatego Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni umeblowane mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł353,68 m² 14 108,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:933 m²

Nowoczesny dom w otulinie lasu | 230,92 m | + Garaż 4-stanowiskowy 122,76 m | Działka 933 m To dom dla osób, które cenią prywatność, architekturę, jakość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł18 500 m² 21,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania: działka siedliskowa W m. Kornelówka gm.PNIEWY POW. Grójec - działka o pow.1,85 ha - gdzie : 1) 0,91 ha stanowią sady i grunty orne ( aktualnie z nowymi nasadzeniami.

Szczegóły ogłoszenia

113 zł/m²250 m² 28 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura do wynajęcia w Centrum LIM w centrum Warszawy to powierzchnie biurowe o wysokim standardzie zlokalizowane w budynku hotelu Presidential. 250 m2 w samym centrum Warszawy - na.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 302 m² 84,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona jest na Osiedlu Poznańskim, w gminie Deszczno, przy ulicy Brzozowej. To spokojna, dobrze skomunikowana okolica, oddalona zaledwie ok. 9 km od Gorzowa Wielkopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 393 zł41,89 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie (41,89m ) w willowej, niskiej zabudowie (tylko 2 piętra)zlokalizowane na 1 piętrze, z balkonem. Idealne rozwiązanie dla rodzin ceniących komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł30,75 m² 16 227,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bartąg,warmińsko-mazurskie

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z windą i z balkonem 48 m , 1 piętro , ul. Bartąska 115, osiedle zamknięte , 2018 r. Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 000 zł105 m² 7 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:219 m²

W naszej ofercie posiadamy: apartament o powierzchni 71,36 m2,dodatkowo poddasze użytkowe 21,52m2,do lokalu przynależy ogródek o powierzchni 219,38 m2. Parter: salon z kuchnią 22,43m2,hol.