Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 799 000 zł93 m² 19 344,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Soho Realty Group prezentuje wyjątkowy, dwupoziomowy apartament z tarasem w inwestycji Osiedle pod Dębem. W ofercie sprzedaży unikatowy apartament o powierzchni 92,7 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

874 900 zł65,20 m² 13 418,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | Mieszkanie 65,2 mkw | Warszawska Ochota, blisko skm. Szukasz mieszkania w spokojnej części Warszawy, ale nie chcesz rezygnować z wygodnej komunikacji i dostępu do miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 107 m² 71,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Ponieważ zainteresowanie działkami budowlanymi od pewnego czasu bardzo się nasiliło i zaczyna brakować terenów pod budownictwo jednorodzinne w okolicach Torunia, rynek podyktował bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 000 000 zł4 553 m² 219,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 0,4553 ha - świetna lokalizacja przy drodze wojewódzkiej 333 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 0,4553 ha , położona w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z tarasem Osiek

Osiek,dolnośląskie

1 650 000 zł260 m² 6 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:998 m²

Sprzedaż dom Lubin Osiek wykończony wolnostojący dom w osieku pod lubinem o pow. użytkowej 162m 2 + garaż 44m2 + pomieszczenia piwniczne ok 60m2 posadowiony na 10 arowej pięknie położonej.

Szczegóły ogłoszenia

69,93 zł/m²14,30 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** powierzchnia biurowo-usłgowa *** *** os.SKORUPY *** *** KLIMATYZACJA *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na os.Skorupy w Białegostoku - okolice ulicy Plażowej.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 021 m² 155,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W pełni uzbrojona działka 10,21 ar - Gorzyca Na sprzedaż działka w pobliżu lasu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość położona wśród nowych domów wolnostojących. Na.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł290 m² 3 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:576 m²

To nie jest zwykły dom! To dom, który można od razu podzielić na 2 niezależne mieszkania i czerpać z zysk z najmu na jakże chłonnym poddębickim rynku wynajmu! To dom w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł83,80 m² 8 711,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 w Rzeszowie na ul. Krakowskiej. Składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł10 364 m² 207,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Agencja westate zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 działek usługowych położonych Kartoszynie przy ulicy Żarnowieckiej, o łącznej powierzchni 10 364mkw. (dz. 199/189, 199/190.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł41,05 m² 11 084,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wygodne, dwupokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Nowa Przędzalnia przy ulicy Wróblewskiego. Wysoki komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom zapewniają zamknięte osiedle, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Polany

Polany,małopolskie

870 000 zł14 900 m² 58,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży : Nieruchomość gruntową o pow. ok 1,49 ha. stanowiącą działkę ewidencyjną nr 284. Lokalizacja: wieś Polany , gmina Krynica Zdrój , powiat nowosądecki, woj.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł2 997 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka rolna w Brzezinach (gmina Wielopole Skrzyńskie, powiat ropczycko-sędziszowski, woj. podkarpackie) Numer działki: 2968 Powierzchnia: 29,97 ara Dojazd: droga polna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł78 m² 6 859 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 78m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku czterolokalowym, z ogródkiem 55m2 i miejscem parkingowym. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł130 400 m² 40,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Polecamy do sprzedaży piękny zagospodarowany teren z przeznaczeniem pod budowę rezydencji. Teren 13,04 ha zlokalizowany w Małopolsce gmina Szczucin. Teren do sprzedaży z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł125 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Północ nieruchomości Oddział Bolesławiec oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego, położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,10 m² 9 532,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł144 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2019

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Leopolda Lisa-Kuli budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

30,77 zł/m²130 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo - biurowy o powierzchni 130 m2, położony w centrum Pruszcza Gdańskiego. Lokal położony jest na 2-piętrze budynku biurowego. Ściany gładzone i malowane, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł31 m² 17 741,94 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 1pok. mieszkanie w stanie do wprowadzenia (wraz z umeblowaniem i wyposażeniem). Aktualny stan lokalu pozwala na szybkie, beznakładowe zamieszkanie. Pokój ok. 18 m2, kuchnia 6,5.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł44,79 m² 10 381,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: monika Bistuła Tel.:   Opis lokalizacji: Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2021 roku, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 030 m² 72,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja Wysin to malownicza wieś na Kaszubach, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł125,62 m² 5 962,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Posiadamy w ofercie dom jednorodzinny dwulokalowy zlokalizowany w Gowinie - realizowany według projektu archon Dom w Narcyzach (ba) Powierzchnia użytkowa jednego lokalu wynosi 125,62 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł130 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:590 m²

Nieruchomość z ogromnym potencjałem | Dom | Lokal usługowy | Budynki gospodarcze | Gorzów Wlkp. Zapraszamy do zakupu wyjątkowej nieruchomości położonej przy ul. Sulęcińskiej w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 500 zł71,40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

439 650 zł1 954 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zlokalizowane w miejscowości Staniszów kilka kilometrów od Jeleniej Góry i Karpacza wylot na Sosnówkę , ciche spokojne miejsce przy lesie .Powierzchnia działki 1954 m2. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal gastronomiczny o pow.50m2 w Gdyni na Grabówku przy głównej ulicy Morskiej. Lokal znajduję się w dobrze utrzymanej kamienicy z 1980r., na niskim parterze. Wejście do lokalu od.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł225 m² 1 995,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 361 m²

Chciałbyś/abyś posiadać przestronne wnętrza swojego domu oraz własny ogród ? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś/aś. Ta oferta wolnostojącego, dwupoziomowego domu wraz z zabudowaniami.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł3 000 m² 24,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Grabowiec, gmina Mielnik. Działka o powierzchni 3000m2 w kształcie prostokąta. Dostęp do energii elektrycznej oraz wodociągu. Cena 74000zł. ___.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł144 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do Najmu nowoczesne powierzchnie magazynowe zlokalizowane w dużym kompleksie Magazynowo - Usługowym w dzielnicy Nowe Miasto w Poznaniu. Modułowe rozwiązanie zastosowane w tych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł42,01 m² 9 997,62 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż już gotowe dla nowego właściciela 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,01 m2 w stanie deweloperskim, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Dworzysko Park przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 600 zł55,60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej, położone na kameralnym, ogrodzonym osiedlu w Rudnej Wielkiej z szybkim dojazdem do Rzeszowa. Najważniejsze informacje: cena: 455.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Aleksandrowie Łódzkim Dom w Aleksandrowie Łódzkim idealny dla rodziny lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²46,40 m² 2 784 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| powierzchnia biurowa w biurowcu w centrum Warszawy - 2 pomieszczenia biurowe. Czynsz za 1mkw. 60 pln + 28,5pln za opłaty eksploatacyjne. Do podanych cen należy doliczyć podatek vat. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł466 m² 105,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o wyjątkowo dużej powierzchni 466 mkw, na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych Zalesie , na Osiedlu Południe, jednostka E, we Włocławku, z domkiem murowanym około 14.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 200 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana, o powierzchni 1200m. W pobliżu wznoszone są w tej chwili domy i powstaje tam osiedle domków jednorodzinnych. Działka bardzo kształtna i ustawna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 538 032 zł104,58 m² 14 706,75 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

2-poziomowy penthouse na 16 piętrze W centrum katowic 2-Poziomowy apartament 104,58 m2 w jednym z trzech nowoczesnych wieżowców mieszkalnych, w samym centrum Katowic. Inwestycja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,10 m² 51,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja nieruchomości Cataleya Estate prezentuje trzy pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Centrum Legionowa pod Warszawą. Wymarzone mieszkanie dla osób, które pragną mieszkać w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 038 m² 288,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w doskonałej lokalizacji oraz znacznym potencjale inwestycyjnym. Przedmiotem oferty jest działka budowlana numer 1272/3 o powierzchni 1038.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58,30 m² 42,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od końca maja w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe z miejscem parkingowym ul. Gagarina 14a/9, wrocław lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane przy ul. Gagarina 14a we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł135,90 m² 5 658,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:366 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i garażem - Siemianowice Śląskie, ul. Storczykowa Kupujący nie ponosi opłat za usługę pośrednictwa i podatku od czynności cywilno.