Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

460 000 zł3 851 m² 119,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bydgoszcz łęgnowo, działka 3851 m2. Polecam do sprzedaży działkę budowlaną w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł23,70 m² 11 940,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

** Oferta tylko w Biurze knc city ** świdnik: polecam do zakupu atrakcyjną kawalerkę 1 pokojową zlokalizowaną na parterze w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzi 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,70 m² 6 573,31 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne 3 pokoje z panoramicznym widokiem - Częstochowa, północ Prezentujemy ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,7 m , zlokalizowane na 8 piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł60 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

4 pokoje | taras | dwupoziomowe Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z tarasem idealne dla rodziny. Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

179 000 zł80,16 m² 2 233,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Witam. Do sprzedania jest lokal mieszkalny położony w Bierzwnicy w odległości 11 km od Świdwina, mieszczący się w bloku na 2 pietrze. Mieszkanie składa się z 5 pokoi kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł10 182 m² 294,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest urokliwa działka budowlana w sąsiedztwie lasu Działka z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. Działka: - budowlana - kształt: prostokąt - płaska, nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem piła - górne mieszkanie 1-pok, 27m2, i piętro, loggia, winda, klimatyzacja! wynajem okazjonalny! Mieszkanie umeblowane ze sprzętem agd i klimatyzacją. -pokój ( kanapa, szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

11 990 000 zł1 825 m² 6 569,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Zapytaj o ofertę :   . Oferowana do sprzedaży nieruchomość magazynowo-biurowa położona w Ursusie przy al. Jerozolimskich na działce 4400m2. Nieruchomość jest dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł68 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu gospodarstwo w gminie Kamieńsk w okolicach Włodzimierza. Składa się ono z trzech działek tworzących jedną całość o łącznej powierzchni 68000m2.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 000 m² 269 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży piękną, ogrodzoną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m , zlokalizowaną w miejscowości Szałe pod Kaliszem. Dostępne media: woda, prąd i siła.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55,32 m² 10 827,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Budynek 2006 r. ** nowa technologia ** trzy oddzielne pokoje** oddzielna kuchnia** duży balkon 9,57 m2 ** przystanek autobusowy I tramwajowy ** ścieżki rowerowe ** W niedalekiej odległości las.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł3 730 m² 437 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 3730 m2. Działka w kształcie prostokąta o bokach ok. 51m x 72m. Dostępne media: energia elektryczna, gaz, woda.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł62 m² 6 596,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie - os. Przylesie, ul. Tadeusza Rejtana Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na 4. piętrze na cenionym osiedlu Przylesie, w otoczeniu lasów i zieleni - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł242 m² 5 495,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 502,35 m , zlokalizowany przy prestiżowej ul. Piotrkowskiej 204/210 w Łodzi. Jeszcze rok temu działał tu sklep sieci.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł94 m² 16 383 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie znajdujące się przy ul. Lazurowej. Znana i ceniona inwestycja "metro Zachód" wybudowana przez dewelopera Dom Development. Adres: bemowo, ul. Lazurowa 11.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł131 m² 8 015,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Przytulny, starannie wykończony (rok budowy 2003) dom wolnostojący w malowniczej Krzyżowej na Dolnym Śląsku. Posadowiony na 36 ar działce (dodatkowo w cenie nieruchomości 33 arowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł166,81 m² 6 354,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż wykańczany pod klucz nowoczesny dom w Żabiej Woli - gmina Strzyżewice Cena: 1060 000 zł Powierzchnia użytkowa: 147,68 m2 (parter + poddasze), działka 550 m2. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 352 365 zł82,41 m² 40 679,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w prestiżowej inwestycji, w miejscowości Wiślinka, w sąsiedztwie dziewiczej natury oraz plaż Wyspy Sobieszewskiej. To miejsce stworzone dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł104 m² 12 885 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:149 842 m²

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż siedlisko na Mazurach. Nieruchomość składa się z gospodarstwa oraz działek rolnych. Łączny obszar 7 działek to 14,9842 ha.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Stylowy apartament z widokiem | 2 pokoje | wysoki standard | blisko centrum Krakowa Do wynajęcia wyjątkowy, przytulny i jasny apartament o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²259,50 m² 15 051 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w centrum Gdyni. Budynek klasy A, klimatyzowane pomieszczenia, otwierane okna, dozorowany, kontrola dostępu, dostęp dla najemców 24/7. Lokal biurowy mieszczący się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł10 600 m² 5,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna 1,06 ha w Mejznerzynie, powiat lubartowski Oferujemy do sprzedaży przestronną działkę rolną o powierzchni 10 600 m , położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży malowniczej działki położonej na skraju lasu, o powierzchni 3000 m . To idealna przestrzeń dla osób ceniących kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł187,80 m² 7 715,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:855 m²

DO sprzedaży dom wolnostojący znajdujący się W cichym I spokojnym miejscu na granicy krakowa oraz zastowa oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości danax dom Do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł128 m² 5 929,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kontakt w sprawie tej oferty = 0% prowizji dla kupującego Dobre Nieruchomości polecają skrajny dom w zabudowie szeregowej = nie zwlekaj, te domy sprzedają się najszybciej! Zanim przewiniesz.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł199,61 m² 4 258,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:643 m²

3-kondygnacyjny dom w kameralnej dzielnicy Kudowy-Zdroju. Parter: 3 pokoje z łazienkami, każdy z niezależnym wejściem z ogrodu, garaż, kotłownia, pralnia. I piętro: duży.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł240,40 m² 8 735,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Wygodny, duży, starannie rozplanowany i funkcjonalny dom położony przy ul. Jeziorowej (zerzeń). To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących przestrzeń, komfort i wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

2 995 000 zł360,80 m² 8 301 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

Na sprzedaż dwupoziomowy dom o powierzchni 367,6 m , położony w spokojnej, zielonej części Rogoźnika, przy ulicy Orzechowej, na działce 1940 m . Budynek jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

6 990 000 zł2 008,60 m² 3 480,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 828 m²

Na sprzedaż dochodowa nieruchomość położona w centrum Krosna przy ul. Tysiąclecia 3. Numery działek: 4/38, 4/37, 4/44 Łączna powierzchnia działek: 3828 m2 Powierzchnia budynku: 2008,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej i spokojnej wsi Gorzyce w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim. To miejsce, gdzie czas płynie.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 005 m² 154 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów w Ropczycach położona przy drodze asfaltowej - gminnej. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować idealną działkę na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł70,50 m² 9 914,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:174 m²

Gotowy do zamieszkania bez jakichkolwiek nakładów, kompaktowy domek o powierzchni blisko 71 m2 na osiedlu Zielona Lubsza w miejscowości Lubsza w sąsiedztwie Brzegu. Dom pachnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł54,95 m² 8 516,83 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuje do sprzedaży apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 54,95 m2 w nowym budownictwie (realizator sbm Łucznik). Lokal usytuowany jest na ósmym piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży w pełni wyposażonej i umeblowanej restauracji gotowej do prowadzenia działalności od pierwszego dnia. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł124,50 m² 4 249 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż duże, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem, położone na piętrze budynku mieszkalnego w Gubinie. Powierzchnia użytkowa lokalu to 85,20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł1 370 m² 58,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane przy lesie państwowym - Łebień, gmina Damnica, powiat słupski. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładną działkę gruntu w miejscowości Łebień. Działka stanowi płaski.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 004 m² 244,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Złap wiosenny sezon i zacznij budowę bez tracenia miesięcy na papierologię. Szukasz działki nad Jeziorem Białym, ale przeraża Cię wizja wycinki drzew, wyrównywania terenu i biegania po.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 500 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, w którym możesz zamieszkać od razu, bez konieczności przeprowadzania długotrwałych remontów i inwestycji? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy działkę o powierzchni.