Nieruchomości

239 836 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

445 600 zł22 280 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna z potencjałem zabudowy - 2,28 ha, gierczyn Na sprzedaż malowniczo położona działka rolna o powierzchni 2,28 ha, zlokalizowana w urokliwej miejscowości Gierczyn.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł257,62 m² 11 606,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:423 m²

Prezentowany dom w zabudowie bliźniaczej, ma 257,62 m powierzchni użytkowej, na którą składają się 4 kondygnacje. Parter (ok 83 m ) kuchnia z małą widną jadalnią jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

893 394 zł75,46 m² 11 839,30 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł37 m² 39,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w zielonej, zabytkowej dzielnicy w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu przyrody - Las Murckowski Prezentuję Państwu nową ofertę interesującego mieszkania do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 590 000 zł355 m² 4 478,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferujemy Państwu komfortowy dom o powierzchni użytkowej 355m2 położony w willowej części Krościenka Wyżnego. Dom zlokalizowany w na dużej, ładnie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł968 m² 366,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną w idealnej lokalizacji, w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej oraz lasu 10 minut samochodem od centrum Częstochowy. Media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

2 410 zł1 205 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bielsko-biała, obrzeża centrum Proponuję do wynajęcia nieruchomość gruntową o powierzchni 1205m 2 położoną przy jednej z dróg wylotowych z miasta. Idealne miejsce pod bazę, skład.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł2 127 m² 200,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w sercu Beskidów w Brennej. Działka ma powierzchnię 2124m2 o dużym potencjale, dająca swobodę w planowaniu ogrodu czy strefy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł19 500 m² 7,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki rolne 25 minut od Wołomina! Kąty Miąski, gm. Strachówka, pow. wołomiński. Dostępne działki: działka nr 261 Powierzchnia: 1,63 ha / 16 300 m Wymiary: ok. 19-37 m 557.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł59 400 m² 19,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu ofertę dosyć niecodzienną - jezioro w Ustarbowie. Jezioro jest opisane jako wody stojące, prawnie w pełni uregulowane - jeden właściciel, brak obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 800 zł69,30 m² 40,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od maja. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 3-pokojowego mieszkania, znajdującego się na szczecińskich Gumieńcach. To miejsce łączy w sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł46,80 m² 8 760,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku po generalnym remoncie umeblowane. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe. Na powierzchni 46,80 m2 rozmieszczono: - salon z aneksem kuchennym - pokój - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł16 m² 1 812,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Miejsca postojowe ul. Sienkiewicza, centrum Białegostoku Na sprzedaż 2 miejsca postojowych na platformach w budynku apartamentowo biurowym w centrum Białegostoku, na osiedlu Sienkiewicza. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł182 m² 7 967,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

Umowa na wyłączność! Versus Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej w miejscowości Kuleszówka, okolice Władysławowa, woli Gołkowskiej, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

457 740 zł76 m² 6 022,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 76,29 m2 usytuowany na 1 piętrze i poddaszu budynku w zabudowie szeregowej na Piaskowce - ul. Czapskiego Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł86,26 m² 6 028,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta tylko W naszym biurze. Prezentujemy do sprzedaży dwa apartamenty bezczynszowe w stanie deweloperskim, położone w Tworogu, w spokojnym miejscu, przy lesie, wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

8 700 000 zł367 m² 23 705,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 079 m²

Teren zabudowany atrakcyjnym obiektem ,willą rusałka', może być: rezydencją, apartamentowcem, willą wielopokoleniową, siedzibą firmy. Możliwość przebudowy, rozbudowy-korzystny plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł53,73 m² 4 336,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz 2M po atrakcyjnej cenie? Masz dość ciasnego mieszkania? A może planujesz nabyć mieszkanie inwestycyjnie? Cenisz możliwość własnej aranżacji i nie boisz się remontu? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł49,40 m² 11 133,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie na sprzedaż Bieżanów Prokocim / Rżąka ul. Rydygiera - 49,4m2 / 2 pokojowe + balkon / komórka lokatorska Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 420 m² 103,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Gliwicach przy ul. Błonie o powierzchni 2420 m , w skład której wchodzi działka gruntowa niezabudowana nr 309/3 zapisana w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł121,04 m² 5 246,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 327 m²

Mam wyjątkową przyjemność zaprezentować ofertę domu z roku 2024 parterowego, wolnostojącego z dodatkowym domkiem gospodarczym w pobliżu jeziora Zalesie. Lokalizacja: dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²98,75 m² 8 888 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal o o przeznaczeniu handlowo-usługowym, o powierzchni 98,75 m2 znajdujący się na Wilanowie w Miasteczku Wilanów. Znajduje się on.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 764 zł43,78 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

510 000 zł74 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam czteropokojowe mieszkanie (74m2) z dużym balkonem na osiedlu Korczak. Nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze czterokondygnacyjnego bloku po termoizolacji. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²130 m² 1 885 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy funkcjonalny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 130 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego biurowca. Dzięki dużej witrynie i możliwości zawieszenia szyldu, twoja marka.

Szczegóły ogłoszenia

217 440 zł1 208 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Okazja! Oferujemy do sprzedaży niezabudowaną działkę gruntu, o powierzchni 1208 m2, w kształcie zbliżonym do rombu położoną w pobliżu Jeziora Marchowo. Działka jest położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 900 zł38,59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 749 900 zł220 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:22 800 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący dwurodzinny o łącznej pow ok.220 m 2 , posadowiony na dużej działce o pow 2.28 ha , dwa oddzielne wejścia Jedna część domu to ok 110.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł14 320 m² 502,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nr oferty : 1630/gs Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 14 320 m , położona na terenach przemysłowych w Nowych Lipinach, tuż przy granicy z Wołominem.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł41,01 m² 10 607,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: *nowoczesna inwestycja renomowanego dewelopera robyg; *kameralna, niska zabudowa otoczona 2 ha lasem dostępnym tylko dla mieszkańców; *dwa naturalne zbiorniki wodne oraz liczne tereny zielone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 990 zł98 m² 6 122,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:201 m²

Energooszczędne nowoczesne domy w Jaworzynie Śląskiej! oferta bez prowizji dla kupującego! Środkowe segmenty w cenie 600 000 zł! Skrajne segmenty w cenie 650 000 zł! Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł537 m² 14 897,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

English below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu zjawiskową poniemiecką willę położoną na Wrocławskim Borku przy ul. Racławickiej. Nieruchomość Ta z oddali niepozornie wyglądająca.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł1 000 m² 232 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch widokowych działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Grojec. Każda z działek posiada powierzchnię około 10 arów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł25 000 m² 9,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż rozległy teren o łącznej powierzchni 2,55 ha, zlokalizowany w miejscowości Draganowa, gmina Chorkówka, powiat krośnieński. Nieruchomość stanowi kompleks działek.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł300 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:784 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę, która może spełnić wasze marzenia o stabilnej przyszłości finansowej, a mianowicie przestronny dom na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego budynku przy ul. Marcinkowskiego na osiedlu Staszica w Gorzowie Wlkp. Nieruchomość o pow. użytkowej ok 55 m2, składająca.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł60,05 m² 16 486,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, o powierzchni 60,05 m , położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Piltza.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł46,20 m² 20 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny apartament, zakrzówek - Stare Dębniki | 46,2 m | balkon | widok na las Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament typu open space o powierzchni 46,20m , zlokalizowany na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł62,72 m² 8 450,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Do sprzedaży wygodne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,72m2 w Gliwicach Trynek przy ulicy Asnyka. Korzystna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja, wygodna infrastruktura handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 685 m² 48,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę w miejscowości Żabno. Atuty: wielkość działki otoczona lasami.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł320 m² 2 171,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:527 m²

Na sprzedaż wyjątkowa kamienica o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w ścisłym centrum Płock przy ul. abp. Antoniego Juliana Nowowiejskiego. Nieruchomość znajduje się.