Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

350 000 zł3 548 m² 98,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z działką inwestycyjną położoną w Zabłudowie przy drodze krajowej dk19 (kierunek Bielsk Podlaski). Teren o kształcie zbliżonym do trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł275 m² 2 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:628 m²

Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym z częścią użytkowaną jako przychodnia lekarska, położna w Pińczowie przy ulicy Armii Krajowej 6. Działka gruntu o powierzchni 628 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł89 m² 13 471,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabudowie szeregowej przy ul. Sadowej 24 w Wieliczce 3 niezależne kawalerki przygotowane przez dewelopera, na.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł4 212 m² 163,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna o powierzchni 4 212 mkw z budynkiem o pow. 60 mkw, przeznaczonym na sklep spożywczym lub agroturystykę położona w Skowieszynku, 3km od Kazimierza Dolnego, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 966 000 zł721,17 m² 5 499,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż hala magazynowa z częścią biurową o łącznej powierzchni 721,17m 2 Obiekt jest częścią budynku o łącznej pow. 1620,92 m 2 Hala o pow. 721,17m 2 w tym biuro.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł6 613 m² 302,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe widoki na tatry oraz jezioro czorsztyńskie. Oferowana nieruchomość znajduje się nad jeziorem Czorsztyn tereny wokół jeziora pozwalają na oddech pełna piersią. Idealne miejsce na wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł7 400 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka rolna z możliwością przekształcenia na rekreacyjną. Działka płaska o powierzchni 7400m2 w Rogowie Sobóckim, blisko Sobótki. Fantastyczny widok na Góry.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł55,50 m² 12 774,77 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,50 m , położone na 3. piętrze budynku, w Rzeszowie przy ul. Powstańców Warszawy (os. Nasz Gaj).

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł55,19 m² 9 403,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Kosyl-Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe , położone przy ul. Maczka, na Osiedlu Generałów w Olsztynie. - w cenie jest szerokie miejsce postojowe w garażu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł39,12 m² 15 081,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez pcc bez prowizji Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która zapewni Ci komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Nie zwlekaj, ta okazja może szybko się wyprzedać! Dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł1 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 1057/3 o powierzchni 1200 m2, położonej w miejscowości Parowa. Działka oddalone jest o ok. 24 km od Bolesławca i ok 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

769 700 zł43 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane przy ul. Wielickiej (podgórze, kabel), na wysokości Urzędu Miasta. Lokal jest wykończony w podwyższonym standardzie. W kuchni nowa.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł135 m² 4 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:477 m²

W sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja: ul. Braci Śniadeckich, łańcut Dom o powierzchni użytkowej 105m2. Możliwość adaptacji poddasza o pow 30m2. Działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 043 460 zł89,76 m² 11 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Dom w zabudowie szeregowej na Krzykach - wyjątkowa lokalizacja i nowoczesne technologie! Zakup bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji, brak podatku pcc! Jeśli szukasz domu w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł208,31 m² 7 440,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Połówka bliźniaka o powierzchni całkowitej 208,31 m2, na działce o pow. 500 m2 w dzielnicy Czechów w Lublinie. Na parterze : -wiatrołap 8,64 m2. -Salon+ Jadalnia 28,75 m2. - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 500 m² 59,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,25 ha, położona w miejscowości Ropica Górna (woj. małopolskie, gmina Sękowa). Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł75 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Ogromna działka pod zabudowę jedno i wielorodzinną Wiele możliwości inwestycyjnych! Na sprzedaż 5 działek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł1 500 m² 316,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** ignatki ** Piękna Działka ** Otulina Lasu *** Przedstawiamy Państwu piękną działkę w Ignatkach gm. Juchnowiec Kościelny, położoną na spokojnym i cichym osiedlu wśród domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł81,88 m² 9 648,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3 pokojowe O powierzchni 81,88 M2 znajdujące się W miejscowości rząska zakup bez podatku pcc mieszkanie Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,88 mkw., położone na.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł18,60 m² 12 311,83 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na parterze wysokiego budynku. Forma własności: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu, dzięki czemu mogą je nabyć obywatele państw nie należących do.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł54 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Słoneczne mieszkanie o powierzchni 51,4 m 2 położone w Lęborku na spokojnym osiedlu przy ul. Legionów Polskich (vis.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł60,33 m² 9 117 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 60,33 m2 położone na pierwszym piętrze na Osiedlu Ilona. Mieszkanie dwustronne wschód zachód, duży pokój z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

98 750 zł3 950 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   urokliwa działka W spokojnej okolicy W ofercie sprzedaży posiadamy pięknie położoną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

401 566 zł33,19 m² 12 099,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja mieszkań w niskim bloku z windą położona w dzielnicy Wilkowyja w Rzeszowie. Oferta funkcjonalnego mieszkania z dużym ogródkiem - jako świetna opcja na.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł70,81 m² 12 568,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gotowy do prowadzenia działalności! Prezentujemy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 70 m , idealnie przystosowany do prowadzenia nowoczesnej praktyki stomatologicznej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 48 m | Os. Manhattan | 2. piętro Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, gdzie wszystko masz pod ręką, a jednocześnie cenisz spokój.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł729 m² 301,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną znajdującą się w Nadolicach Wielkich (gmina Czernica). Powierzchnia działki liczy 729 m2. Działka przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 003 m² 179,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferuję na sprzedaż 3 piękne działki budowlane w miejscowości Zamostne - każda o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł6 190 m² 195,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna - 61,9 ar Węgrzce Wielkie | gmina Wieliczka Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 61,9 ar , położona w miejscowości Węgrzce Wielkie (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 196 000 zł63 m² 18 984,13 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie W otoczeniu zieleni - osiedle srebrniki Minimalizm | Funkcjonalność | Nowoczesne osiedle | Bliskość natury | Wysoki standard | Balkon z widokiem Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł129,80 m² 10 778,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:703 m²

Bliźniak z Potencjałem | Działka 703 m | Radunica pod Gdańskiem Szukasz domu, który łączy funkcjonalność z przestrzenią, a spokój wsi z bliskością metropolii? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 776 m² 179,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka z warunkami zabudowy i projektem zagospodarowania. Świetna lokalizacja, idealna dla rodziny z dziećmi położona w bliskiej odległości ok 900m od szkoły. Odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł341 m² 2 609,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu, położonego w Częstochowie przy ulicy Oświęcimskiej 5b. Cechy nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł54,37 m² 5 057,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,37m2, położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku w Zabrzu- rokitnicy przy ul. Kosmowskiej. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 529 zł41,89 m² 11 137 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł70 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 672 m²

Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz od miejskiego zgiełku? Ten wyjątkowy dom z bali, położony w malowniczej i cichej wsi, to idealna propozycja dla osób szukających bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 100 m² 92,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

2100 m w Charlężu Gotowa pod budowę, 25 min od Lublina! Szukasz działki, która jest duża, płaska i ma jasną sytuację prawną? Działka nr 527/5 to pewna inwestycja i idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

220 200 zł734 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Możliwość zakupu innej powierzchni- zapytaj! ładnie położona działka pod zabudowę jednorodzinną, z mpzp - skrzynka na działce Polecam działkę o powierzchni 734 mkw położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 590 000 zł253 m² 10 237 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²