Nieruchomości

239 836 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

127 000 zł1 058 m² 120,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż - działki budowlane w Aleksandrii Drugiej, ul. Miodowa Biuro Nieruchomości expander oferuje na sprzedaż 3 działki o powierzchni 1058 m każda, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł5 003 m² 939,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:5 003 m²

Gdy kończy się asfalt, za samochodem unoszą się tumany kurzu z polnej drogi. Tak zaczyna się artykuł o naszej nieruchomości w Gazecie Wyborczej. Oferujemy na sprzedaż gospodarstwo.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł50,37 m² 71,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w nowym apartamentowcu przy ul. Cieszyńskiej 9. Lokal znajduje się w świeżo oddanym budynku, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 629 320 zł11 638 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko U nas, nie szukaj dalej Świeradów-Zdrój | Ekskluzywna działka w otulinie lasu z panoramicznym widokiem Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

12 000 zł600 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do zaoferowania mam halę na wynajem, która może być zaadoptowana na produkcję lub magazyn. Budynek w ostatnim czasie został odnowiony na zewnątrz i w środku. Budynek posiada część biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Osowiec,mazowieckie

699 000 zł85,95 m² 8 132,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Osowiec, w gminie Żabia Wola. Nieruchomość w stanie deweloperskim, idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł103,86 m² 6 162,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferujemy na sprzedaż Dom 4 Kompaktowy o powierzchni ok. 100.m2 domyślnie 4 pokojowy w stanie deweloperskim Jest budynkiem dwukondygnacyjnym z przestrzenną strefą dzienną na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł68,45 m² 9 788,17 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 68.45 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł139 m² 8 633,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Śmiało dzwon 24/7 ;) Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji! Nowoczesne i kameralne osiedle składające się z domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, oddane do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł1 102 m² 512,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1102 m , położona w spokojnej dzielnicy Nowy Górnik w Oławie - idealne miejsce na budowę wymarzonego domu. Działka znajduje się wśród domów.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow 1000m2 szer. 24m, zostały wydane warunki zabudowy, nieogrodzona, pod dom wolnostojący, media prąd i woda w drodze przy działce, gaz- trzeba zgłosic zapotrzebowanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2 pokoje, 52 m2, łazarz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 52,1 m2, usytuowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 600 m² 26,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks dwóch działek o łącznej powierzchni 4600 m oznaczonych numerami 1688/1 i 1703 położonych w miejscowości Głębokie, gmina Rymanów, powiat krośnieński na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Likiec

Likiec,kujawsko-pomorskie

234 600 zł10 200 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1,02 ha (10200 m2) w miejscowości Likiec w sąsiedztwie lasu, jeziora Łąkie oraz plaży w miejscowości Wólka w cichej i przepięknej okolicy Działka nie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł25,76 m² 4 658,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Kawalerka na sprzedaż - centrum Bobolic Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,76 m2, położona na II piętrze w budynku w centrum Bobolic, 4 km od Jeziora. Mieszkanie opróżnione.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł66 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 66 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, w 4-piętrowym bloku, usytuowanym przy ul. Dewońskiej, na os. Ślichowice. Blok z 1995 roku po.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Gliwice,śląskie

50,68 zł/m²116,73 m² 5 916 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale użytkowe na wynajem! Jeśli szukasz miejsca, w którym wygodnie będziesz prowadził działalność biurową, medyczną, gabinet lekarski, kosmetyczny, biuro podatkowe czy też kancelarię.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł33,50 m² 6 268,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż Będzin - nowoczesne, po remoncie, z wyposażeniem w cenie! Dlaczego warto? Na sprzedaż mieszkanie w Będzinie przy ul. Piastowskiej 29. To funkcjonalne lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 445 900 zł131,50 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupując ten apartament Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 360 m² 211,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 2360 m2 Z historycznym obiektem fort ostrołęcki - element twierdzy modlin - unikatowa nieruchomość zabytkowa (gez nr 150) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 2360 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł539 m² 42,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 769 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 539 m , położony na działce 3769 m w spokojnej, zielonej części Krakowa Swoszowicach, przy ul. Myślenickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Wałcz,zachodniopomorskie

530 000 zł102,08 m² 5 192,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Wałcz to miasto, które łączy spokój natury z wygodą życia codziennego. Otoczone jeziorami i lasami, daje możliwość aktywnego wypoczynku, spacerów i oddechu od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

180 zł/m²90 m² 16 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 9 pln/os. miesięcznie Łącznie ok.: 9 os. x 1800 pln/os. miesięcznie = 16200 pln miesięcznie Zabezpieczenie - minimum odpowiednik 2-miesięcznego czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł69,23 m² 13 289,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Trzy pokoje, dwustronny rozkład, balkon i najlepsze 1 piętro w niskiej zabudowie dają ogromne pole do popisu: wygodne sypialnie, domowe biuro, przestrzeń dla rodziny albo sprytny układ pod.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł160 m² 6 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom o nowoczesnej konstrukcji, położony w malowniczej i spokojnej okolicy, zaledwie 200 metrów od jeziora. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł90,26 m² 6 304,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam atrakcyjne bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 230m2 na ul.Stasia Tarkowskiego w Gronowie. Całkowita powierzchnia lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Leszno,wielkopolskie

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:669 m²

om parterowy,częściowo podpiwniczony,na posesji znajduję się również garaż o powierzchni 18,2 m2.Dom wybudowany z cegły,ściany o grubości 50cm,brak zewnętrznego ocieplenia, okna PCV,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł45 m² 14 422,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przymorze to jedna z tych lokalizacji, z których naprawdę korzystasz na co dzień. Rano spacer przez Park Reagana. Wieczorem morze w zasięgu kilkunastu minut pieszo. Do tego pełna.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł52,50 m² 3 809,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie około 52,50 m w zielonej części Śródmieścia w Wałbrzychu. Piękne widoki. Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł46 m² 18 695,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Wyobraź sobie poranki, które zaczynasz od spojrzenia na majestatyczny Zamek Królewski na Wawelu i spokojnie płynącą Wisła widok, który dla większości pozostaje chwilą, dla Ciebie może stać.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł120 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa cena Do sprzedania wolno stojący dom o powierzchni ok. 120 m2. Dom budowany w roku 1975, murowany, parterowy z użytkowym poddaszem, strop lany, dach dwuspadowy kryty blachą.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł48,20 m² 1 452,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 4 o pow. użytkowej 48,20 m2, położony jest na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym nr 34 w Bukowie. W skład powierzchni użytkowej lokalu mieszkalnego wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł4 000 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko u nas! Działka do wynajęcia w Gdyni na Wiczlinie na ul.Suchej. Działka o pow.4000m2. Działka jest płaska, bez ogrodzenia. Media: w drodze. Spokojna leśna lokalizacja. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł52 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 1952 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł58,16 m² 10 986,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszam na dzień prezentacji po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: legionów Polskich 40 / Żyrardów 2 pokoje + duża antresola / 2 balkony Powierzchnia 58,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł7 527 m² 212,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne przy aow Wrocław Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny składający się z dwóch działek o łącznej powierzchni 7527 m , położony w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 277 000 zł63,86 m² 19 996,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Wrocław Stare Miasto ul. Białoskórnicza Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość idealna pod wynajem krótkoterminowy, z potencjałem generowania dochodu na poziomie 10 000 zł miesięcznie. Stopa.

Szczegóły ogłoszenia

244 500 zł815 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Bogdaszowice, gmina Kąty Wrocławskie zaledwie kilkanaście minut od granic Wrocławia. Informacje podstawowe:Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy (wz) Krsne k/rzeszowa Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (wz) zlokalizowana w miejscowości Krasne ok. 8km od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł114,77 m² 7 310,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:215 m²

Ostatni wolny dom W tej cenie Z pozwoleniem na uzytkowanie! sprzedawane z rekuperatorem i pompą ciepła! Do sprzedania nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł29,42 m² 6 424,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe , o powierzchni 29,42 m2 znajdujące się na wygodnym drugim piętrze w kamienicy. W odległości zaledwie 5 minut spacerem do centrum miasta. Wyjątkowa.