Nieruchomości

239 836 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

399 000 zł60,96 m² 6 545,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie w Koluszkach. Lokalizacja : Koluszki ulica Ludowa 1/3 Prezentowana nieruchomość to przestronne mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł12 684 m² 141,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zabytkowy park XIX w. z pozwoleniem na budowę 1,27 ha, baniocha, 29 km od Warszawy Oferujemy nieruchomość gruntową niezabudowaną składającą się z dwóch działek ewidencyjnych: nr 395/14.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł3 400 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 3 400 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Czaplino, gmina Choroszcz. Regularny kształt prostokąta i dobry dojazd czynią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł78 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie dwupoziomowe przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Zalety nieruchomości: - mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

461 213 zł53 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe: przestronny apartament 3-pokojowy, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

35 200 zł2 200 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Hala produkcyjno-magazynowa z ogrzewaniem i dokami. Położona na ternie przemysłowym w pobliżu trasy nr 80. Budynek po kompleksowej modernizacji wg obowiązujących standardów. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 799 000 zł166,51 m² 10 804,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Nowa inwestycja na Gumieńcach, w atrakcyjnej lokalizacji. W otoczeniu niska zabudowa jednorodzinna. Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej - skrajny segment. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 691 zł39,57 m² 11 996 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, w którym: -są duże, panoramiczne okna, zapewniające dużą ilość światła -salon ma 20 metrów, zmieścisz w nim sofę, stół i dalej zostaje przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł0,63 m² 123,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa Szczawin, gmina Strzelin, powiat strzeliński Oferujemy na sprzedaż działkę usługową o powierzchni 0,63 ha, położoną w obrębie wsi Szczawin,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości oferuje -do wynajęcia jasne i ciepłe, mieszkanie dwupokojowe z balkonem , z osobną jasną kuchnią. Obok Centrum Handlowego Wrocławia i Dworca pks i pkp /.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł90,04 m² 8 773,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy na sprzedaż nowo wybudowany dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Czersk (gmina Góra Kalwaria), ukończony w 2023 roku i nigdy nie zamieszkany. Ten klasyczny, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł219 m² 5 657,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dom wolnostojący położony we Władysławowie w dzielnicy Cetniewo, usytuowany na działce o powierzchni 510 m . Nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł25 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulna kawalerka położona w samym centrum Sosnowca idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, po.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł63 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

- lokalizacja Polecam do zakupu wygodne i przestronne mieszkanie. Lokalizacja w gminie Stęszew, w miejscowości trzebaw, uroczo położonej na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 469 zł51,65 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł598 m² 418,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną w rejonie ulicy Poznańskiej i Słubickiej. Działka o powierzchni 598 mkw, ogrodzona murowanym płotem. Miejscowy Plan symbol 1 mn,U zezwala na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł129,36 m² 10 049,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bibice zakup od dewelopera - bez prowizji - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł556,68 m² 2 425,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bardzo ciekawa oferta budynku o powierzchni 556,68 m2 w ścisłym Centrum Tarnowskich Gór, położony na działce o powierzchni 916 m2. W budynku mieścił się szpital, założony na.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²350 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaże w bryle budynku

Nowoczesny budynek usługowo-biurowy do wynajęcia Kraków, skotniki, ul. Trockiego (podgórze / Wola Duchacka Wschód) Czynsz: 25000 zł | ok. 77,78 zł/m Oferujemy na wynajem nowy, wolnostojący budynek.

Szczegóły ogłoszenia

794 000 zł1 656 m² 479,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poznań Szczepankowo | 1650 m Prestiżowa działka budowlana w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie, że to właściwy.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł94 m² 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokoje, 94 m , Mokotów luksusowy, nowy, w pełni wyposażony Do wynajęcia zupełnie nowy, luksusowy apartament o powierzchni 94 m , wykończony z najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł20 976 m² 92,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy! Widokowo położona działka budowlano-rolna o powierzchni 20976 mkw ha. Dojazd do działki drogą publiczną asfaltową. W planie zagospodarowania przestrzennego teren budowlany zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu jasne, przestronne mieszkanie do wynajęcia, zlokalizowane przy ul. Kwiatkowskiego w Tarasach Nad Zalewem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 38 m , znajdujące się na 1. piętrze 3-piętrowego bloku. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, w tym zmywarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł45,80 m² 9 388,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania po częściowym remoncie. Jeszcze pachnie farbą! Mieszkanie jest położone na 2 piętrze czteropiętrowego bloku. Na powierzchnie 45,8 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł30 m² 20 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nadmotławie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

217 900 zł25,09 m² 8 684,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w nowej inwestycj w Wągrowcu - Osiedle Grunwald. Wysoki standard! - w cenie ogrzewanie podłogowe - rolety elektryczne i okna rehau 3-szybowe - wysoki standard części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 000 zł46,88 m² 9 087,03 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: kolejny etap inwestycji w gminie Krasne koło Rzeszowa! Mieszkanie 46,88 m2 z balkonem znajduje się na drugim poziomie sześcio piętrowego budynku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 6 piętrze w budynku z windą (10 kondygnacji) przy ul. 3 maja w Oświęcimiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40,05 m² 7 465,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna - dwupak mieszkań w odremontowanej kamienicy, ul. Roosevelta, zabrze Na sprzedaż atrakcyjny pakiet dwóch mieszkań inwestycyjnych zlokalizowanych w odnowionej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł9 621 m² 28,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, które trudno opisać jednym słowem bo łączą w sobie spokój natury, ogrom możliwości i prawdziwy klimat ucieczki od świata. Ta wyjątkowa nieruchomość to właśnie jedno.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł17 m² 19 588,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż unikalna kawalerka na Pradze-Południe przy ulicy Sygietyńskiego 7, położona w cichej, kameralnej i zielonej okolicy. This offer is available in English. Lokalizacja: - ul.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł47,10 m² 11 677,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż świeżo wykończone, gotowe do wprowadzenia, rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe na Pomorzanach Mieszkanie w pełni własnościowe, położone w centralnej części.