Nieruchomości

239 837 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

470 586 zł59,44 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,44 m , położone na 1. piętrze w zabudowie szeregowej, w spokojnej części Rzeszowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł808 m² 1 052 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Warszawa Wawer! Prezentujemy działkę budowlaną przy jednej z ulic Międzylesia ul. Juhasów. Działka 808m2. o wymiarach/mapka/ Usytuowana przy skrzyżowaniu drogi publicznej i drogi.

Szczegóły ogłoszenia

30,95 zł/m²63 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Szukasz lokalu do wynajęcia na działalność handlową, usługową lub biuro w doskonałej lokalizacji w Mosinie? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą najmu! Przedstawiam do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł51,70 m² 5 706 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,70 m , plus piwnica o pow. 4,60 m2, położone na czwartym piętrze przy ul. Wojska Polskiego 34 w Ełku. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 000 zł147,49 m² 5 417,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:975 m²

Nowoczesny dom 147,49 m | 2015 r. | 6 pokoi | garaż | działka 975 m | Chorzele Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 147,49 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł5 700 m² 55,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działka budowlana w Pisarzowicach obok Lubania Działka jest ustawna. Działka graniczy z budynkami. Dojazd z drogi asfaltowej, pierwsza linia zabudowy. Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł965 m² 191,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana o powierzchni 965 m2. Zielonka - Prądki, gmina Białe Błota. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł56,05 m² 8 029 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie na I piętrze - Żarów! Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie - gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa się duży salon, dwa osobne pokoje, kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna

Lekarty,warmińsko-mazurskie

175 000 zł2 516 m² 69,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjny teren letniskowy na Mazurach Zach. Z dostępem do jezior Studa i Lekarty. Nowy mpzp - teren zabudowy letniskowej / rekreacji ind. / usług turystycznych. - polecamy Państwu działkę nr.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł12 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Bełdowie. Działka ma powierzchnie 1,2 ha, jest zakwalifikowana jako rolno-budowlana. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 045 000 zł39,83 m² 11 500 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż eleganckie apartamenty w prestiżowym apartamentowcu Perła Rozewia, położonym w malowniczej lokalizacji w Rozewiu, zaledwie kilka kroków od pięknej plaży - 950 m.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Tuchola

Tuchola,kujawsko-pomorskie

4 500 000 zł1 000,70 m² 4 496,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:439 m²

Kontakt: mirela Barwińska E-mail:   Telefon:   Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyremontowaną kamienicę położoną w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł19 576 m² 163,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/291/2019 Do sprzedaży grunt rolny składający się z dwóch sąsiadujących działek o łącznej powierzchni 19576 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł96 m² 7 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w samym centrum Żabiej Woli. Budynek usytuowany jest na przestronnej działce o powierzchni 1230.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł116 m² 6 887,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:918 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy Państwu bardzo przytulny dom, położony w atrakcyjnej, cichej i spokojnej części Jasienicy, przy ul. Międzyrzeckiej. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 582 530 zł109,14 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 109,14 m2 z balkonem o powierzchni 7,50 m2 w inwestycji "kameralna Koszykarska" na Płaszowie z terminem.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł5 700 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna w Starym Sączu o powierzchni 57 ar, dojazd do działki z dwóch stron drogą asfaltową. Działka płaska, dobrze nasłoneczniona o kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

2 225 000 zł156,30 m² 14 235,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1320

Zespół Annderson oferuje do sprzedaży dwa mieszkania, zlokalizowane na drugim piętrze w Rynku Głównym, kraków. Dwa lokale o powierzchni 61,90m2 i 94,40m2 z oddzielnymi Księgami.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²490 m² 24 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia duży, reprezentacyjny lokal handlowo usługowy w jednej z najbardziej perspektywicznych części centrum Łodzi przy ul. Żeligowskiego 32/34. To przestrzeń, która daje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

999 000 zł407,50 m² 2 451,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 403 m²

Dwupiętrowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym (407m2) na działce o pow. 1403m2 w podbydgoskiej Brzozie. Oferta wyłącznie W naszym biurze Ze względu na to, że dom nie został.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł4 741 m² 369,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka rolno - budowlana o pow. 47,41 ar - ok. 25 ary budowlane. Działka zlokalizowana jest w Kryspinowie (gmina Liszki). Wjazd na nieruchomość z drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

203 873 zł26,65 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica w tracie rewitalizacji! Ustawne 2 pokoje! Obok Parku Śląskiego | Katowice ul. Dębowa zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł43 m² 4 651,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:132 m²

Dom mieszkalny 43 M2 lub pod działalność usługową -lokal stare czarnowo tuż pod szczecinem Rozważasz zakup tej nieruchomości? naprawdę warto. Powierzchnia użytkowa - 43 m2 nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł165 m² 4 236 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:727 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż skrajny segment w willowej dzielnicy miasta Krosna z działkami 7,27ar! Ścisłe centrum miasta! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy skrajny segment w eleganckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł72 m² 2 486,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyobraź sobie spokojny, słoneczny poranek Siadasz na tarasie z filiżanką kawy, cisza, śpiew ptaków i zieleń wokół. Bez hałasu, bez spalin tylko Twój własny kawałek przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł46,20 m² 5 606,06 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż rozkładowe, jasne mieszkanie o powierzchni 46,2 m , położone przy ul. Budowlanych (os. Hutnik) w Głogowie. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 350 m² 591,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o powierzchni 13,5 ar, położoną w malowniczej i spokojnej części Rzeszowa przy ul. Kukuczki. Działka posiada prawomocne warunki zabudowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 30 m2, położoną w miejscowości Zebrzydowa. Czas dojazdu do Bolesławca to tylko 15 minut. Szczegóły mieszkania: powierzchnia: 30m2 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł84,50 m² 10 532,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

84,5 m | 3 balkony | 95 m po podłodze | 2 piętro | Marki granica z Warszawą Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o bardzo dobrym układzie pomieszczeń, zlokalizowane w Markach.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone przy ul. Gen. Leopolda Okulickiego w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa, w pobliżu Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł4 272 m² 397,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mosina gotowy projekt osiedla 10 lokali, które łatwo sprzedasz. Na sprzedaż grunt inwestycyjny z pełną dokumentacją osiedla 5 budynków dwulokalowych (10 nowoczesnych lokali). Projekt wpisuje się.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł61 m² 3 852,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie W pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie znajdujące się na drugim (ostatnim) piętrze zadbanej, odnowionej kamienicy. To idealna propozycja dla inwestora lub osoby szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

4 210 000 zł2 103 m² 2 001,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

: krótko: działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem budynku 42 lokali apartamentów turystycznych w Mrzeżynie - nad polskim morzem. : projekt Inwestycji: na podstawie.